Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Ultra laciná šílená ptákovina která, ale prostě chtě nechtě pobaví. Jasný no divák hledající něco serióznějšího nebo prostě jenom standartní úlet tomu může v klidu napálit hvězdu nebo odpad. Dá se to pochopit. Tohle je totiž extra super úlet a cílovou kategorií jsou v tomto případě trash fanatici pro který to bylo natočeno. Tohle opravdu nesedne jenom tak každýmu, takže opatrně s tím. Já se místy bavil fakt dobře, místy to bylo trochu trapný. No žádnej velehit, ale obstojná bezmozková zábava to zase jo.55% ()

Campbell

A sakra. Nechal jsem se neuvěřitelným způsobem napálit. Film který si rhaje na grindhouse. Spolu se sexy herečkama. Spolu s představitelkou Xeny,Grabrielly a Herkula. S parádním názvem Bitch slap. Čekal jsem naprostou kravinu u který se budu maximálně bavit. Ale opak je pravdou film je zbytečně dlouhej a takovej.....Prostě o ničem, ty flashbacky mě naprosto sraly, stejně jako to že tu není žádná pořádná akce. Je tu sice sem tam krev ale o akci bych nezavadil. Tak jsem se těšil a takové zklamání. ()

viperblade

Nekompromisní jízda od začátku až do konce. Ale začněme od začátku. Když jsem asi před 4 měsíci náhodou viděl trailer, tak jsem se nemohl přestat smát a zároveň mi bylo jasné, že tohle musím vidět. Protože takhle šílený, přeplácaný a drsně špatný trailer jsem už hodně dlouho neviděl. Hned mi bylo jasné, že tohle nebude jen tak nějaký film. Dnešní projekce mi to potvrdila. Bitch Slap je ultimátní Guilty Pleasure v celé své polo nahotě… _____ Je zvláštní, jak někteří uživatelé zde hodnotí tento snímek. Vždy mě pobaví, když Tarantina prohlásí za Boha jen proto, že vzdává hold béčkovým filmům. Potom někdo natočí ultimátní béčko, které si navíc ze sebe umí dělat prdel (viz. hláška "Před 3.17 měsíci :-)) a tady mu je vyčteno, že to je jen béčko?! No ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle je stejná blbost, jako prohlásit o Zelené míli, že je to moc drama a proto se mi to nelíbí. Když jdu do filmu s názvem Bitch Slap a ještě k tomu jsem předtím viděl trailer na něj, tak jak mu můžu vyčítat hloupost?! Mimochodem, když jsem zmínil Tarantina, tak mi nikdo nevymluví, že kdyby tohle natočil ON, tak by to pět minut potom, co by to dokončil, bylo prohlášeno za kult a film by tu měl tak 75 %… Nic, kašlu na negativně hodnotící jedince, já si tuhle šílenou jízdu užil. Navíc cameo Lucy "už nejsem Xena" Lawless a Reneé "už nejsem Xenina přítelkyně Gabriela" O'Connor mě fakt pobavilo. Objektivně za tři, neobjektivně za deset. Jak říkám, tohle je ultimátní GP. P. S. Chlapovi, který tomuhle dá méně, než 3 hvězdy, nevěřím ani "dobrý den". ()

Beastmaster4

Asi ta nejnaivnější akční chujovina. Film, který za slupkou drsné akční řežby je jenom dráždičkou pánského přirození. Tři prsatice tu krom přehnaných a tím myslím opravdu přehnaných bitek, předvádějí a to ve stejném množství své vnady tak okatě, až si chvílemi budete připadat, že koukáte na rozjíždějící se porno. K tomu tu stačí už jen velmi málo. I když nás pány ty tři slečny dráždí sebevíc, nelze se zbavit dojmu, že podobnou lacinou šou jsem zažíval s časopisem BRAVO někde v 6. třídě ZŠ. Pokud byl záměr udělat z toho sexistickou šou, ve které se tři krasavice válí polonahé v blátě, pak to ušlo. Jediná role, která se mi líbila, byla ta Lucy Lawless (XENA), která byla bohužel jen velmi krátká. Souboje prsatic jsou bohužel tragikomickou vložkou bez špetky logiky a horší jsem v poslední době ve filmu neviděl. Pokud se někdo a o to víc ženy řežou 15 minut údery do hlavy, zad aj. a přesto jim víceméně nic není, pak je to pane Jacobsone na palici. Tohle jsem neviděl ani v akčních šílenostech v 80. letech. Za ty pěkný těla a občas zajímavou audiovizuální podobu dávám dvě hvězdy. ()

Hal_Moore

Kozy, zadky, sténání, Herkules, Iolaos, Xena, Gabriela, prstění, lízání, kousání... To si pro příště pustím raději opravdové porno (a klidně bez Herkula a spol.). Bitch Slap je tak neuvěřitelně braková záležitost, že opravdu připomíná pornofilmy s "příběhem", které si můžou dovolit trošičku vyšší rozpočet na nějaké ty "efekty". Tohle se dalo dodívat jen díky postavě Trixie. Nevidím důvod film proklamovat jako testosteronovou jízdu, když odhalený dekolt je vidět jen jednou jedinkrát a lesbická scéna je s oblečenýma děvkama. Až mi příště někdo řekne, že zrovna viděl Bitch Slap, tak odvětím, že já koukal zrovna na porno, a užil jsem si neskonale více zábavy. ()

• Na konci filmu Trixie (Julia Voth) drží samurajský meč a nazve ho "naginata". Naginata je oštěp, samurajský meč se nazývá "katana". Přesto nejde o chybu, protože v jedné scéně je tento meč použit skoro jako oštěp. (Terva)
  • Natáčelo se v americkém státě Kalifornie v lokacích Palmdale a Los Angeles. (Terva)

Časové pásmo bylo změněno