Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

snecek

Teda vážně netušim co timhle autoři mysleli, ale zkonit i Béčko, to už je vážně umění. Ale musim přiznat, že při jedný scéně sem se málem smíchy svalil z postele, a to za fantastickou práci s lopatou, kterou naše americké "sexbomby-neherečky" podle mě neviděli ani v televizi:-) Za to ty 2 hvězdy ()

Candyman6

Sednout si, vypnout mozek a pokochat se pěknejma zadkama a velkejma výsřihama. Na nic jinýho si tento film, ale ani nehraje. ()

23ch

Film je absurdní,pro nenáročného diváka. Líbí se mi zápletka až do konce, jinak u něj nemusí člověk moc přemýšlet :-) Ovšem už jen kvůli těm herečkám stojí za to se na film podívat ()

KritikAmater

Je to akční film, nebo pornofilm? No určitě je to film s nejvíce zpomalenýma záběráma na prsa. Možná je lepší si pustit lesbické porno :-D a ne tuhle kravinu ()

damned

Je to neuvěřitelně dementni, laciné, mizerně natočené a nudné. Selhávají jak dialogy tak akce. Tam kde bodoval Grindhouse jako parodie nebo chcete-li pocta béčkovým filmům, tam Bitch Slap prohrává, protože není poctou ani parodií, ale je právě skutečným béčkem. I přesto jsem se na to dokázal koukat až do konce a proto dám hvězdičky za důvody proč jsem to vydržel. Dávám * za echt krásnou a sexy lesbickou trojičku hlavních postav a 0,5 za cameo Xena/Herkules herců a 0,5 za sem tam méně trapně vykukující nadsázku. ()

Thomrius

Krutá, ale opravdu krutá blbost. Celý film je jen o kozách, zadcích, lesbičkách a podobných zhovadislostech. Všichni jsou tam krutý rambíci. Nemá ani cenu tento film dále komentovat. Jednou vidět a snažit se zapomenout... 1- ()

hardcoremuf odpad!

Vlastne ani nechapu proc sem se na to koukal. Uz kdyz sem se dozvedel ze je to neco v cem hrajou hlavni roli tri sexy devky a dve z nich jsou tajne agentky mi behal mraz po zadech z toho jak to bude hrozny. Nakonec to bylo jeste horsi nez sem cekal a serie "americkych" efektu a neusmrtitelnych devek je priserna. Ale strejda torrent mi proste donuti stahnout vse co jsem nevidel. BOHUZEL! ()

Cryo13

Omg nazov zodpoveda kvalite filmu tretotriedny herci uz mi tu len chybal Casper van Dien a E-ckovy film je na svete. ()

JerryPilsen odpad!

Nesmysl plný flashbacků,které nic nevysvětlují.Scény bez logiky a tři rádoby drsńačky,které neví co dělaly před chvílí.109 minut bych to nevydržel bez újmy na zdraví. ()

Mexican82

Z tohto filmu budu mat neskonalu radost vsetky feministky a organizacie na rovnopravnost zien. Co sa tyka deja, tu sa moc nedeje a ak prvu polovicu filmu mozme nazvat "kopanie hrobu v slowmotion" tak ta drua ma byt ta akcna a tam si dievcata davaju regulerne do drzky, hryzu sa do nuf-nuf a dovtedy okuzlujuce obliny sa miesaju s pieskom a nahrazkou krvi. Ta je vsak s SFX uplne realna. Ak to niekto chce porovnavat so Sucker Punch urcite nerobi dobre. Skor je to klasicka Bondovka. Chvilami sa na to 96% muzskemu osadenstvu dobre pozera ale rovnaky umelecky zazitok poskytne aj katalog Victorie Secret ()

PORTER44

Jako film dost divný ,ale bylo na co se dívat alespoň v oblasti vyšpulenejch dekoltů k prasknutí ,lesbi shou atd.Sem tam nějaká střílečka a hodně sprostých a hustých nadávek. ()

jossC odpad!

A přesně takhle to dopadne,když si někdo hraje na Tarantina....Něco tak blbýho jsem v životě neviděl...Aspoň kdybych ty prsa mohl zahlédnout,tak by to šlo do kategorie erotickejch filmů....Maximálně...Ale takhle???Trapárna strašlivá a nechápu některý zdejší hodnocení....Tři totálně přehrávající "sexbomby" a absence příběhu....V momentě,kdy se jedná o duležitý věci si na sebe vylejvají kýble s vodou......No fakt mám dost....:-)) ()

luukaas

Rick Jacobson, by měl přestat koukat na porno, protože po člověku s mozkem v kalhotách nečekejte nic jiného. Na druhou stranu mě to bavilo, děj a věci kolem nemá smysl hodnotit, je to pocta filmům grindhause. Tolik silikonu za 100. minut jen tak neuvidíte. Ale líbila se mě America Olivo, výborný slogany a nejhezčí kozy ze všech. 2. hvězdy. ()