Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

maldoror16

Tohle mi prostě vůbec nesedlo... nebavilo mě to, a to ani ty prý pěkné slečny...příběh ultranudný, postavy a herci ještě horší, závěr stupidní a nejvíc mě štvalo to ploché, namyšlené "cool" zpracování... takže 10% ()

Matthew00 odpad!

Neviem v akej sfetovanej hlave sa toto zrodilo ale musel byť dosť mimo keď toto točili niečo strašné zvuky, hudba blud a tie efekty sú jak keby ich robila jednoruká opica z vietnamu panebože myslím si, že ten film urobili len preto lebo tomu režisérovy vy....li tie tri tzv. brunety čo podľa mňa sú nahlúpejšie blodníny sveta a možno aj ten režisér je blonďák a nechápem ako ten akože film môže mať skoro 2 hodiny boli to dve hodiny utrpenia toto som tak rýchlo zmazal s PC ako sa len dalo. Scenár na prd hudba ešte horšia obsadenie nevyjadrujem sa trash film aj keď to sa ani filmom nedá nazvať. ()

smith22

Ten kdo se podílel na vzniku tohoto filmu musel být nadrženej jak stepní koza – ten se snad od rána do večera ládoval modrýma pilulema – jinak si to nedovedu vysvětlit. Ženský žhavý jak plotna na sporáku, samej záběr na prsa zadek, kýblů s vodou v poušti víc jak na soutěži mokré tričko a do toho ten vybranej slovník dotyčných dam :-D – tak sprostě mluvící film sem už dlouho neviděl(myslím ten náš českej dabing) :-) Jak už zde někdo zmiňoval tak i mně se v těch flashbacích kdy ženský střídaly oblečky občas pletly - jsou typově dosti podobné. A taky bych chtěl být na place při natáčení protože by mě zajímalo jak se slečny nechaly přemluvit do určitých scén a jak je přitom ten nadženej režisér kočíroval :-) O nějaké kvalitě scénáře apod. se nemá cenu vůbec bavit.Takže dávám 2 hvězdy za vizuální stránku :-D A nejlepší stejně byla ta asiatka s jojem :-) ()

Vasiczech

Taková hovadinka na kterou se ale koukalo dobře. Ještě aby ne. Tři holky hledaj poklad v poušti, semtam někomu nakopou zadel, polejou se vodou (vše ve zpomalených záběrech aby člověk nepřišel o nejmenší detail), rozdaj si to v přívěsu vše doplněno v celku vydařenou "hláškovanou". Najednou se tam z čietého nebe objeví Hercules. Nakonec proč ne, film je už tak přehnaný, že tomu neublíží. 3*, jedna za každou holku ()

elanista1

Dobre, nema to logiku, zmysel, nema to ziadny vplyv na dalsi kinematograficky vyvoj atd, vsetko je pravda, ale je to prehnane dokonaly film. Inteligentne natoceny, lebo nie su tu ziadne trapne steklive reci, o tom ake su hlavne hrdinky krasne. To vsetko na nas nechava reziser Jacobson. Obcas nas manipuluje a hypnotizuje spomalenymi zabermi, ale uz dlho som nevidel sfilmovane nieco tak zenskeho.A je mi popravde aj jedno ze to ma chaby scenar, a ze dve z troch zien nevedia velmi hrat, hlavne je ze to ma vsetky prvky, ktore ma obsahovat dokonaly film, a to sex, krv, sex, a este sex. Tri bravurne napisane/"zahrane" postavy, ci uz po psychologickej stranke /vsetky tri su specificke svojimi charakterovymi znakmi a naozaj ani jedna nie je nezaujimava/, alebo po fyzickej stranke /vsetky maju svoje dominanty, niektore veci maju spolocne vsetky tri /prsia/, a niektorymi vlastnostami oplyva len jedna, napr. Trixi pekne tancuje a ma pekne oci, Hel je najinteligentnejsia a najcharizmatickejsia, a Camera je najvyzyvavejsia a najagresivnejsia, a proste vsetky su vynimocne./Mne naozaj viac netreba.Ako prosim pekne, kde sa hrabu vsetky oscarove nominacie na unudene sentimentalne filmy, toto u mna vyhrava vsetkych oscarov. Niet co dodat. Add. Ked som to pozeral druhykrat tak trosilinku moju nadsenie opadlo, prvykrat som proste neveril ze nieco take ide natocit, teraz ma to az tak nechyta, ale to neznamena ze to uz nebudem pozerat. ()

Ellway odpad!

Prsa kam se podíváš. Super podívaná pro nadržené chlapečky, kterejm nevadí, že hlavní hrdinky jsou lesbičky. K tomuhle filmu nejsou potřeba ani titulky (chlapci na ně stejně koukat nebudou), bez problému se na něj dá čumět i v angličtině. Něco málo krve, trošku akce... ale jinak ... příště si radši pustím porno a budu se bavit určitě líp. Taková verze Stmívání pro kluky... ()

Mawete odpad!

Překvapuje mě tak vysoké hodnocení. Co na tom filmu vidíte? Několik polonahých bab co celý film jen natřásají silikony? Podle mě v tom filmu chybí tyče kolem kterých by mohly tančit. Jestli se takhle mají točit filmy, tak si asi najdu jinou zábavu. ()

kejly

Pokud ten film sledujete jako parodii na akci filmy, tak vas muze nadchnout i pobavit. Pokud ne (jako ze reziser asi parodii natocit nechtel), tak vubec nestoji za hodinuapul straveneho casu. Ja to bral radsi jako parodii, proto davam nadstandartnich 38% ()

Proditor

Prsa, zadek, prsa, mezitím nějaká rvačka, trocha střílení, trocha lesbického laškování, prsa, zadek, prsa a konec. Dějově velmi prosté, stylově pěkné akční běčko. ()

Iswet

Být náctiletým puberťákem, který je plný semene, tak se od tohoto snad ani neodtrhnu =D. Jelikož jsem ženská a mám pochopení pro zvrhlíky, tak musím uznat, že děj dával smysl a kupodivu to mělo i hlavu a patu. I když některé scény byly příliš přitažené za pačesy, tak přihmouřením obou očí a s přiblblým ušklebkem se to dá přežít =) ()

mouzi

Proste 3 kocky s vyvedenymi silikony, k tomu Hercules a Jolaos, Xena a Gabriela. O zabavu postarano, ovsem partnerkam vstup zakazan, jednak by se vubec nebavily a jednak by jim mohl vadit pohled na slintajiciho partnera, kterak "dej" hlta ocima :) ()

FincherD.

Tyhle feny věděj jak člověka rozpálit.Hodně divokou jízdu ve vykřičeném stylu, bohužel trochu zpomalují flashback/cut scény s hrozivou digitalní projekcí v zádech. ()

cubiczech

Docela zábavná podávaná, trošku komorní, ale na tuhle, v podstatě béčkovou, to funguje jako koleje, přece se to někdo musí hlídat. Dost kůl béčkové obsazení (skoro mi připadá, jako by někteří herci po nedělích obcházeli castingy spolu). ()

morwen

Prsa,prsa,prsa,zadek,prsa,mis mokré tričko,prsa,prsa,vášniví lesbický sex,prsa,zadek aneb tři lesbičky v poušti co hledají poklad.Vážně k tomuhle filmu se toho víc říct nedá , nejlépe to vystihl Isherwood cituji:Nejnadrženějších 100 minut roku v taktovce tří nadpozemských samic a režiséra s mozkem v koulích a libidem mimo tabulky.Tohle mě vážně dostalo.Abych se přiznal dělalo mi potíže hledět na příběh filmu a proč se dozvíte v úvodu komentáře. ()

WoodoX odpad!

Hra na nadržané mozgy na mňa, žiaľ, neplatí. Miestnosti robené digitálne sú fakt nestráviteľné, celé je to úplne od veci. Film pre vyberaných blbečkov. ()