patrikhm odpad!

Nehorázná zhovadilost,prostě Kaky.. Pan Svěrák už asi neví co by.. Možná pohádka pro děti do školky,ale jinak jako dílo propadák.. ()

eli.s

Velmi oceňuji jedinečnou kameru a originální ztvárnění malého hlavního hrdiny i celého lesního světa. Samotný příběh ovšem trochu postrádá děj, takže většinu filmu shledávám za nudnou. Trošku nezdar vidím i v dabingu malého Kukyho, čímž si nemohu odpustit poznámku, že zde zajisté dost firugovala protekce ze strany režiséra. Bohužel vybraný malý herec Ondra nebyl úplnou výhrou v loterii, takže se pro mě v konečné fázi stává Kuky se vrací, i přes svojí ojedinělost, jen jeden z lehce nadprůměrných filmů. ()

gorthaur

Ten mrazící gimmick je fyzikálně naprosto nesmyslný!! ¶ Děj v real worldu tam asi nějaký musel být, aby plnil úlohu framing device, ale je bezradný a nudný. Houmlesák -- WTH? ¶ Na rodinný film nějak moc rouhání a kontroverzní agitky. ¶ Showdown -- slabý. ¶ A další výhrady, které napsali jiní, např. podivný postoj k ekologii, dabing, ... ¶ Pozitiva: výborný vizuál fantasy worldu a jeho obyvatel, dobrá akce a animace. ()

RoxiEngel

Šla jsem do kina a hrozně jsem se na to těšila. Následovalo zklamání. Nudilo mě to. Je to sice velmi zajímavě natočené, ale to je tak všechno. Neseděl mi k tomu takovej divnej dabing. Vlastně mi tam nesedělo hodně věcí. ()

wendy221

Když má tenhle film 73 %, mě nezaujal. Bohužel musím dát jen dvě hvězdičky. Nudný děj. Omlouvám se všem, komu se film líbil, ale každý máme jiný vkus. ()

Dyk

Film je úžasný v tom, jak si hraje s dětskou fantazií. Ta má totiž hranice daleko za digitální technologií. ()

Eclipsis___

Film som si po skončení pozrel hneď znova. To sa mi stalo asi len pri troch filmoch. Neskutočne ma bavil a to zrovna rodinné filmy nie sú mojou srdcovkou. Prostredie krásne, postavičky obyvateľov vymakané do detailov, a ich spojenie tak plynulé, až som sa divil. 95% ()

Indio

Jediné mínus mi příjde v dabingu Zdenka Svěráka, na svou postavičku se nehodil. Jinak supr originální snímek. ()

kiki1

Od tohoto snímku jsem čekala víc. Téma je kvalitně stylisticky zpracováno, oživené postavičky u mnoha dětí jistě vyvolají nadšení, stejně jako u mého mladšího bratra, ovšem mě tento film nijak neoslovil. Začátek byl celkem slibný, kdy maminka malého Ondry vyhodila Kukyho do popelnice a chlapec si pro něho tajně došel a vzal si ho zpět. Nudit jsem se začala ve chvíli, kdy jsme se s Kukym přenesli do lesa. Divné mluvící lesní potvory, autíčka... Ani dabing Zdeňka Svěráka celkový dojem nezachránil. Jediné, co se mi líbilo byl konec, kdy chlapec dal milovaného medvídka bezdomovci, aby ho ochránil. To mě skutečně dojalo. Za konec dávám **. ()

gremlin101

Být to film například Americké produkce, byl by to podprůměr, ale na Českou tvorbu je to dobrý průměr. Originální námět i zpracování filmu celkově. ()

Paradax

Jedna hvězdička za Zdeňka Svěráka, který film hodně zvedá, jinak nic moc. Kukym to začalo a Třemi bratry pokračuje. Není úplně dobré cpát do filmu svoje děti. Mimochodem to u Svěráků platí už dvě generace. ()

Allica

Je to krásně výtvarně odvyprávěné. Ani mi nevadily pohyby, které bylo příliš umělé - mělo to své kouzlo. Ale v případě dabingu pana Zdeňka Svěráka to nebylo zrovna moc prožité a při jeho slovech se mi trochu zavírala oční víčka, přesto, že je to můj oblíbený herec a scénárista. Trochu mi tam chybělo něco, co by mě víc probudilo a víc zaujalo. ()

copterfish

Po shlédnutí kukyho sem měl strašlivé noční můry a počůraval sem se.Bál sem se že mě kuky ve spánku znásilní do prdele. ()

Ziral

Něco mezi pohádkou a hororem, já jsem odchovaný pohádkami B.Němcové a J.K.Erbena, které dětskou duši potěší a ne vystraší. Snad po shlédnutí Kukyho se nebudu bát jit do lesa...Svěrákovo dabing včetně jeho vnuka ? no nevím... Jedna hvězda pouze za shlédnutí velice pěkného Svěrákovo muzea v Čechách pod Kosířem s rekvizitami z filmu "Kuky se vrací". ()