Na strednej škole bola pozerať Hazard v televízii povinnosť, všetci sme sa tešili, ako sa na druhý deň budeme v škole zabávať na tom, že aká strašná kravina zase bola na Slovensku natočená. Tvrdili to nakoniec všetci okrem mňa. Videl som vážne omnoho katastrofickejšie slovenské filmy a to aj po 15tich rokoch od vzniku tejto priemernej drámy. Vidieť to dnes, možno by to bolo za jednu hviezdu, ale to by bolo vzhľadom na kontext doby nefér.(1.2.2013)

• Martyr

Fakt že sa rád niekedy pozriem na Česko-slovenský film ale toto bolo príliš. R.Hrušinký predabovaný Cinkotom, Landovského neuveriteľné hlasové výkyvy v každej zbytočnej situáci (asi zabudol, že už nehrá Čiernych barónov), hrozný scénar a neskutočne dementné dialógy doplnené primitívnosťou konania dvoch "penazichtivých" slečien robia z tohto Cs snímku vyslovene trápnu frašku. O konci je asi aj zbytočné hovoriť. A to som zozačiatku nechcel veriť, že to môže byť tak zlé 20%(21.2.2007)