poster

Poltergeist

 • USA

  Poltergeist

 • Slovensko

  Poltergeist

 • Austrálie

  Poltergeist

Horor / Thriller

USA, 2015, 93 min (SE: 101 min)

Režie:

Gil Kenan

Scénář:

David Lindsay-Abaire, Michael Grais (původní scénář), Mark Victor (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  **

  Naprosté fiasko a pokus oprášit zašlou slávu kultovní předlohy z roku 82' Hodně ubohý pokus o remake, který v konečném výsledku nesahá předloze ani ke kotníkům. Film napumpovaný trikařinou a digitálními efekty může vyděsit jedině předškoláky, případně labilní jedince, rozhodně si ale označení horor nezaslouží ani při té nejdivočejší fantazii. Jde spíš jen o takový hloupý pokus postrašit ty, co horory moc nemusí, ale ošlehaný profík tohle dílko dá s klidem a prstem v nose :-)(24.5.2015)

 • Spiker01
  ***

  Další zrebootovaná klasika pro nenáročné teenagerské publikum..zaplaťpánbůh za mého oblíbence Sama Rockwella, kterého vidím rád v podstatě kdekoliv a jen ten mi zpříjemnil tento "opus magnum". Má to něco do sebe, ale možná bych uvítal trošku přízemnosti a ne víceméně alternaci na nesrovnatelně lepší Insidous 2...55%(13.9.2015)

 • Tommassi3
  ***

  "Tak sbohem a díky !! Doufám, že už se neuvidíme.." - "Nevím, proč všichni tohle říkají.." ;) Rodiče většinou těší, když je jejich dítě v televizi.. Tohle ovšem rozhodně není ten případ..;) Nicméně zmizení malé Maddy fantastické Kennedi Clements zamrzí víc než slabší castingový výběr pro role moderních vymítačů, protože ta si většinu scén ukradla pro sebe.. Poměrně dost nadějný britský režisér Gil Kenan pod Raimiho ochrannými křídly (s)plašil nad očekávání doslova duchaplný remake, který s velkou pokorou rozšiřuje původní skvostný snímek o ne úplně originální, respektive nové, myšlenky, s nimiž si nedávno, byť podstatně zdařileji, pohrál žánrový král James Wan ve svých Insidious..(6.4.2016)

 • berusche
  odpad!

  Marně jsem čekala, že bychom mohli uvítat nějakou pořádnou show, a dostala jsem tak trochu nudnou podívanou o lidech, kteří si neprozřetelně koupí dům na tak trochu nepřestěhovaném hřbitově. A představte si, v domě jsou kvůli tomu duchové. Hlavní zápletka není novinkou. Postavy nemají žádný vývoj, jsou ploché a v žádném případě vám jako divákovi nemůžou pomoci, abyste něco snad nedejbože pochopili (nebo vám to všechno položí k nohám jak naprostému analfabetovi). Film je plný záběrů, které nemají vůbec žádné opodstatnění - je to zbytečné, jen to natahuje stopáž. A opravdu bych začala sepisovat petici proti hororovým tvůrcům, že zvukaři by měli být nahrazeni někým, kdo umí udělat atmosféru nebo by jim měl být alespoň skrouhnut prostor a s tím i plat. Přepálení dramatické písně bez myšlenky se nerovná už ani pitomé prvoplánové lekačce.(26.6.2015)

 • TheDon
  **

  Barevná blikající a světelkující sranda pro děti od osmi let. On už ani ten originál nebyl nějak peckovej a tímhle rýmejkem pro menší děti, nebo možná i slabší nátury asi taky Samík díru do světa neudělá. 25% P.s.: promiň Bloody, ale vystihl jsi to tak, že jsem to musel ukrást :) P.p.s.: nevhodné pro epileptiky(8.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace