• Houdini

Oscar 1 nominace: Scénář(10.5.2004)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,937,969Tržby Celosvetovo $-(7.11.2009)

Najvtipnejší z trojice filmov, ktoré spolu Doris Day a Rock Hudson natočili, postavy chŕlia smrtiace hlášky od úvodnych až po záverečné titulky, hlavne Tony Randall sa prekonáva. A myslím, že práve tento film bol hlavným zdrojom inšpirácie pre vydarenú paródiu 'Down With Love' z roku 2003.(18.12.2010)

Tady jsem se opět nechal zblbnout a to komentářem buriny a čekal film nabitý humorem od začátku až do konce. Chyběl tomu hlavně vydařený konec .. asi něco jako v podobně stavěném filmu s Doris Day Kouzlo norkové kožešiny ...a škoda, že v těch dobách nearchivovali nepovedené záběry. Rock Hudson v jednom ze svých rozhovorů pro TV, v dobách, kdy už byl vážně nemocen, prozradil, jak onu scénu, kterou točil s Doris spolu na pláži a měli se políbit, nebyli schopni natočit bez toho, aniž by se řehtali .. trvala jim snad více než jeden den .. :-) Ale určitě film patří k tomu lepšímu, co oba natočili ..(26.8.2015)

Klasická hádavá romanťárna. Žádný hit světové kinematografie, ale patří k těm lepším romantickým komediím. Pobavila. Obzvlášť dialog: „Are you taking Mr. Webster with you?“ „No, he's going to San Francisco.“ „San Francisco? Alcatraz!“(26.12.2016)