Loopeři jsou nájemní zabijáci, kteří pracují pro zločineckou organizaci. Jejich úkol je tradiční: osoby, které jsou pro sdružení nějakým způsobem nepohodlné, zastřelí a zbaví se těla. Odměnu za vykonanou práci pak vždy najdou přímo u své oběti. A za svou krvavou práci jsou placeni opravdu velice dobře. Existuje pro ně pouze jediné pravidlo – za žádnou cenu nikdy nesmí nechat svůj cíl utéct. Joe (Joseph Gordon-Levitt) patří mezi loopery, spolehlivě vykonává svou práci a užívá si luxusního, bezstarostného života. A to platí až do chvíle, kdy dostane další zakázku. K jeho velkému překvapení se totiž před jeho připravenou zbraní objeví on sám, jen o něco starší (Bruce Willis). Tato situace se mohla přihodit jedině díky další zvláštnosti této práce – organizace looperům totiž jejich „klienty“ posílá z budoucnosti. Popravované oběti jsou transportovány zpět v čase a to přímo před hlaveň určeného loopera. A Joeovi zbývá jen zlomek vteřiny k zásadnímu rozhodnutí – má zastřelit sám sebe? (oficiální text distributora)

Welsiot

Jsem plný dojmů a chci to vidět ještě jednou, upřímně jsem čekal druhé Inception, ale tohle je o něčem jiném. Výborný film a poctivých 80%, už jen za ty 2 mrazivé scény s dítětem. ()

Declen

Sice si člověk musí říci: "Kauzalita. No dobře. Jedna věc vede k druhý, to jo! Ale občas je potřeba si říct: Zákony času a prostoru jsou pěkný hovadiny!", ale jinak akce pěkná. ()

Raziel811

Po velebení tohoto filmu jsem čekal něco zajímavého - nedočkal jsem se. Začátek nic neříkající, od půlky dost nuda, kterou nemohlo zachránit ani pěkné, leč velmi předvídatelné finále. ()

Thundler

No mně se to teda líbilo moc.. což o to, že sem v něm našel několik podobností s dalšími filmy téhož druhu.. což o to, že jsem první půl hodinku vůbec nevěděl o co tady jde. Dějově i vizuálně promakané, s výborně vyšperkovaným koncem. Thumbs up! ()

stepma

Tisic moznych scenaru, tisic moznych zaveru a rozuzleni...proc nikdy neni vybrana ta nejlepsi alternativa? Mirne zklamani, ktere drzelo nad vodou ocekavani "co z tohohle vyleze". Presto to stalo za to... ()

MJI

Tuším, že Terminátora tu už někdo zmiňoval. Tohle je ale možná vlastně o tom, že že jedině skutečná láska vás může zaslepit tak, že raději necháte zemřít zbytek světa. Skutečná láska má být zřejmě sobecká, více či méně. ()

Alvin

Nevyrovnané, takový z toho mám pocit. Jak příběh tak i zpracování kolísá od průměrných 3 až k poctivým 5. Místy si s tím scénaristi moc nedělali těžkou hlavu viz. poněkud krkolomný způsob likvidace lidí z budoucnosti nebo Willisova "ala Rambo" přestřelka s hordou protivníků. Prostě když je potřeba popojet s příběhem kupředu, tak se moc nehledí na uvěřitelnost. Ale když tyhle drobnosti taky hodím za hlavu, tak to byla solidní low-cost sci-fi, u které jsem se nestihnul nudit. ()

Nalim_Meonle

Pred zhliadnutim som si o tom vobec nic neprecital a teraz lutujem. Cely film som stravil rozmyslanim ci to sakra je Joseph Gordon alebo nie. Ten make-up je strasny a aj tak sa nepodoba na Wilisa... Ale inak fajn :) ()

mentos.

Rozhodně velice zajímavá myšlenka, která byla naštěstí dovedena ke zdárnému konci. S tématem "cestování časem" je totiž velice těžké si zahrávat, mohlo by se vám to totiž pěkně vymstít. Tady se to ale docela povedlo. Osobně mi ta telekineze přišlo už trošku moc. Na konci jsme sice pochopíme co tím chtěl básník říci, i tak mi do filmu o cestování časem vsuvka s telekinezí přišla trošku mimo mísu. Herecký výkon Josepha Gordon-Levitta se mi líbil a znovu potvrdil, že se řadí k té (bohužel méně početné) skupině mladých herců, kteří hrát umí. No a co by to bylo za akční film bez, pro mě už sice trošku okoukaného, ale pořád fajn herce Bruse Willise?! 70% [viděno 27.12.2012- TV] ()

Pavlo

Film Looper je spojenie sympatických hercov, kvalitného a inteligentného príbehu s dobre premyslenými zvratmi a super akčnými scénami. Všetko tam sedí, všetko tam hrá, proste radosť pozerať. Pre mňa jedno z prekvapení roka. ()

Mr.Hackels

Líbil se mi ten nápad. Nebylo k němu potřeba žádných extra efektů, tudíž osekaný rozpočet (jak tu píší jiní) mi nevadil. Jen mi u těch filmů o cestování časem vždycky vadí ty návaznosti. Jak se mohlo stát tohle, když to tenhle ovlivnil atd. Ale holt je to sci-fi tak to člověk nemůže tak řešit. Pěkná podívaná, co měla spád. 75% ()

RoyBatty444

Zaujímavý ale slabo podaný príbeh sa točí a nevie zaujať. Herecky neoslní aj keď po technickej stránke dobre zvládnuté. Najslabšie na mňa pôsobil výkon Willisa. ()

Montana

Neměl jsem žádné předchozí informace o tomto filmu, takže jsem neměl ani žádná očekávání. Výborně jsem se bavil. Dobře namíchaná akce s "psychologií", sci-fi a emocemi. Některé scény mohly být v rámci žánru "temnější". ()

Hanulityda

Celý film jsem si myslela, že vím, jak to dopadne.. ale tvůrci překvapili a udělali z konce hlavní zápletku filmu. Snímků o cestování časem už bylo natočeno požehnaně, ale tenhle kousek má něco do sebe, má své vlastní kouzlo a náramně se na něj kouká. Někomu se děj líbit nemusí, protože jen pár vyvolených ho dokáže ocenit ;) ()

Pickardino

Jsem z toho takovy vykuleny, nejak mi prislo, ze se nekdo snazil do buchty dat prilis mnoho ingredienci, ale v zasade si nestezuju, pac jsem se "bavil", a ve zpetnem pohledu to v zasade dava smysl.. Nicmene zle, nebo labilni, deti se superschopnostmi mi opravdu nahaneji hruzu.. Brr. ()

joker211

Prva polovica filmu bola napriek mojim predsudkom vyborna. Akcia a prestrelky ako sa patri. Ale potom prislo to, co som ocakaval uz od zaciatku. Zacala to byt pekna blbost. Hrozne blby napad miesat tam make decko ako buducu hrozbu. Aj v druhej polke sa objavila jedna pekna pasaz ale tod vse. Skoda tej druhej polky. ()

Sci-fi detektivek není nikdy dost

Sci-fi detektivek není nikdy dost

21.05.2015

Obzvlášť těch ambiciózních, mezi něž se bude chtít zařadit i Genus. Co si pod tímhle slůvkem máte představit? Hodně depresivní příběh z futuristického Londýna, v němž si můžete předem koupit… (více)

Star Wars: Epizodu VIII natočí…

Star Wars: Epizodu VIII natočí…

21.06.2014

Fincher si prolistuje prorocký komiks

Fincher si prolistuje prorocký komiks

10.07.2013

Americký remake britského seriálu House of Cards s famózním Kevinem Spaceym v hlavní roli patří k tomu nejlepšímu, co se letos na obrazovkách objevilo. Není divu – za projektem stál jako producent a… (více)