Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

redalert21

Klasický odpadak, ktery si nezaslouzi zadnou pozornost a ta bábá co to moderuje to je KONEC, a pošták ču*ak radeji nemluvim...JIRKO DEJ MI NITRÁK (za to je ta jedna hvezdicka - nedokazu si bez te hlasky a celeho vystoupeni predstavit den) :D ne kecam, ale stoji to za to ()

raxxx odpad!

Necitlivě nekoretni pořad hrabajíci se v největši špíně a lidské bolesti....Esterka zato skončí v Pekle ! ()

Sobotinka

S odstupem času a se snahou o nadhled nemůžu tento pořad hodnotit jen negativně. Je mi sice krajně nepříjemná soucitná účast vyzařovaná paní Ester, ale formát tohoto pořadu si to vyžaduje. Své diváky si "Pošta" našla a pokud se podařilo usmířit pár lidí, zmírnit trápení nebo výčitky svědomí, případně pomohla odpovědět na palčivé otázky účastníků, je to dobře. Je sice diskutabilní, jestli je vhodné lézt s tímto do televize, ale v dnešní době už se natáčí a vysíla ledasco... Já jsem se nedodívala ani na jeden díl, nešlo to ;-). ()

ElisD

Z pohledu psychologa mi to něco dává, musím si ale odmyslet studio, publikum, Ondru... i tu Esterku, i když musím uznat, že svou práci odvádí výtečně, umí uhodit hřebíček do osolené rány. Ale tento pořed mne uvedl do reality, že rodinné vztahy (děti v domovech, nekontaktované druhým rodičem po rozvodech) jsou někdy tak psycho, že psycholog v běžné, zvláště "lepší" (soukromé/akademické) praxi si neuvědomuje. Celý pořad je ptákovina, ale přiznávám, jsem v tom :-) ()

MorraEddie odpad!

Sledováním tohoto pořadu jsem zjistil pár věci. Za 1. Nesnáším pošťáka Ondru, za 2. Nesnáším rádoby citlivou a chápavou Ester Janečkovou a za 3. Nesnáším lidi,kteří svojí tragédii dobrovolně ukazují celému národu. ()

Indris

Nechápu co může člověka dovést až do tohoto pořadu. Trpitelský a rádoby chápavý výraz moderátorky je na hranici únosnosti. Moderování PPT se nedá dělat dlouho. Ale chápu, že pro Ester jsou peníze až na prvním místě.-) ()

Sylvanas

Mohla bych tady svorně hodit odpad, jako většina, ale to neudělám. Mám k tomu pár důvodů. Kecy a rádoby vtípky pošťáky Ondry mi sice lezou na nervy a Esterku kulící soucitně oči taky moc nežeru. Na druhou stranu jsou osudy lidí, přicházejících do pořadu mnohdy velmi zajímavé a pro některé je to skutečně už poslední možnost, jak najít dávno ztracené blízké. Na druhou stranu tam pravda občas chodí spousty exotů, kteří se potřebují duševně prostituovat před zraky národa. Ano, má to svoje mouchy, ale když to srovnám s jinými podobnými pořady na komerčních televizích, musím hodnotit o něco výše. ()

rekurseman odpad!

Šlápnutí České televize vedle (dalo by se říci do rokliny s nenažranými lvy). Dobrý nápad, ale realizace stojí za velké NIC! Ester je velmi nepříjemná a pošťák Ondřej se při každém předávání tváří jako mongoloid. Kdybych měl koule, tak se tam přihlásím sám!:D ()

gpx odpad!

Neskutečně šílenej teror všech náhodných diváků, kteří při přepínání z kanálu na kanál narazí shodou okolností na tuto "talk show". ()