Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

ghatos

Nikdy jsem nereflektoval šílenou znělku, až po těch letech jsem si toho všiml. Měl jsem z toho husí kůži. Esterka, pošťák Ondra a husté citové výlevy - konzistence ZLA. Je to odpad, o tom žádná, ale za slavnou hádku dcery a matky si to hvězdičku zaslouží. 22%(u). ()

Kosmik 1

Tak někomu to třeba i pomůže, ale dělat tohle cíleně pro veřejnost, aby se u toho bavila, se mě moc nelíbí. Viděl jsem pár dílů jen proto, že se na to chtěl dívat kolega z práce na pokoji, když jsem byl na montáži a venku zrovna lilo. Musím ale uznat, že kdo má chuť si poplakat (a nutno říct, že pořádně), tak pro něj je tenhle pořad jasnou volbou. ()

Koryntos odpad!

Inzerát I.: Sociálně slabá rodina, za účelem větších sociálních dávek hledá, jakéhokoliv svého dávno ztraceného potomka, spěchá- výplaty dávek se blíží. Zn: Máme Tě rádi, chybíš nám. Inzerát II.: Věčný loser, který lezl na mozek všem svým adoptivním rodičům, kterým kradl peníze za účelem hraní automatů a jiných bohabojných činností hledá své vlastní rodiče, spěchá- potřebuji novou kasičku. Zn: Maminko a tatínku, mám Vás rád, chybíte mi. Do toho středeční večer Esterka čišící dojetím a moji drazí rodiče přilepení k televizi. K tomu pošťák Ondra, kterému krásně ladí červené tričko a kšiltovka společně se stejným odstínem ušních lalůčků a kterého milují dámy napříč širokým věkovým spektrem tak od 35 do 105let. Když se mi náhodou podaří narušit ticho, který si zajisté sledování tohoto pořadu zaslouží, neb dojetí ze shledání s kýmkoliv si to plně zasluhuje. Ozve se z úst mých rodičů:,, Drž hubu!“ S očima nadále přilepenýma k obrazovce a s chápavým empatickým výrazem pro kohokoliv na světě. Zkrátka rodinná idylka. Chápu, že cílová skupina seniorů a jiných citově vyprahlých lidí, tento pořad náležitě ocení a ukojí svojí týdenní dávku emocí. Bohužel, spíše bohudík, k těmto lidem nepatřím. ()

Mr.KarlAdler

Je to kruté, ale občas se u toho i pobavím. Se všemi těmi zápory je to přeci jen televizní "zábava" (babička brečí při každém dílu!). ()

BloodMax

Některé příběhy opravdu chytnou za srdce. Každý zde může vidět, že ať už malé, velké nebo každodenní problémy řeší všichni lidé..... ()

U.Tarare odpad!

Na tohle se snad nemůžou dívat normální lidi. Maximálně nějací úchyláci, který zajímá, jak se támhle Pavla rozbrečí až uvidí Karla atd. Do toho všeho imbecilní pošť(ěv)ák Ondra, kterej vypadá, že ani do pěti neumí počítat. No a Ester? Škoda slov. ()

blixadovan odpad!

Brrr...z tohoto pořadu skutečně mrazí, svojí bezduchost, trapnost a citové vydírání dává na odiv s takovou vehemencí, že udržet žaludeční obash tam, kde má být, dá opravdu zabrat. To opravdu režíruje Igor Chaun? Uf... ()

giovanni3

Srdcervoucí pořad plný emocí... jak je úžasné sledovat lidi jak řeší své osobní problémy a dávné křivdy před obrazovkou... 1z5 za to, ž to snad někomu z těch lidí pomůže.. ()

Danoboss

No keď tam bola naša bývalá slovenčinárka a rozplývala sa nad tým ako má rada deti, tak som z toho nemohol. Ale na druhej strane, iba vďaka nej mám dnes tak skvelí pravopys. :D ()

Zemi11

Ohromil mě jeden díl - jedna hvězdička. Mládenec zhruba 25 let pozve do televizního studia svou bývalou přítelkyni. Postupně se dozvídáme, že to není absolutně ideálí chlapík, po kterém by každá žena toužila, ale rozmazlený hošánek. Sympatická dívka se svěří, že spolu kdysi chodili. Asi dva měsíce, během nichž ji lhal, podváděl a den co den neomezeně popíjel. Rozchod byl nevyhnutelný. Náš boreček se s tím ale nesmířil a začal sympatickou "expřítelkyni" otravovat. Den za dnem ji psal psaníčka, poslal jí dokonce dětské dupačky jako symbol... A višnička na závěr - ve "znovasbalení" vyvolené mu pomáhala maminka! No to je hnus, že? Balit svou vysněnou pod taktovkou své vlastní matky! Chlapec byl zřejmě chcípák! ()

slovan1

Né že bych to sledoval, jen jsem si na netu našel nějaké vide a za ty musím dat aspoň ty 2 hvězdy. Fakt jsem se u toho pobavil... :-D Jinak pořad, kde v každem díle dochází k nějakému setkání, ale počase to zevšední a chytne nádech stereotypu... ()

Kejdlo

Ždímačka emocí s jasným cílem rozplakat a ukázat "Jak že je ten svět dneska krutý". Cynik říká: „proč ne?" už je to prostě jasný, Čeští diváci rádi teror. Ve středu Poštu, v Úterý a Čtvrtek Ordinaci, denně "bulvární" zpravodajství na Nově. Máme to ale ve státě masochystů, jojo... ()

dita.krizova

Nevím, jestli mě víc iritují uši pošťáka Ondry a nebo soucitný pohled Ester. Ale uznat se musí, že pokud člověk nemůže někoho po letech najít, tak mu může tohle pomoct. Sledování může akorát přivést do deprese, člověk se dívá na nešťastné osudy druhých a náhle je mu mizerně. I když občas tam jsou docela zajímavé životní příběhy. ()

Markussis

Snad pouze jednu hvězdu ze soucitu nad lidmi, kterým tato věc v životě pomohla, mohu dát. Ale proboha zábava do televize. Proč? Někdo velmi často oponuje a přednáší názor, že když se lidem pomůže, ať už jakýmkoli způsobem, tak je to dobré. Ale jaký to má dopad na diváka? S tím už si hlavu nikdo dělat dnes nebude. Nacpe se to jednoduše do primetimu, vysoká sledovanost, o kterou jde především, se sama hájí již výše zmíněným argumentem a pocit tumpachovosti dopadajícího na diváka je už vedlejší. Právě to, že divák, niko-li případný zájemce pořadu, je vedlejší, je ta největší odpornost. Tvůrci těchto pořadů už vůbec nepoužívají mozek a podvědomě jdou prvotně především po úspěchu, (zisku) . Chaun mě tímto celkem utvrdil o své povrchnosti. Smrtící kombinace. I té jedné hvězdy je škoda. ()

netahlo odpad!

Jednoznacne nejotravnejsi televizni porad soucasnosti. Proc tuhle curakovinu davaj v hlavnim vysilacim case a ne nekdy ve tri rano, je mi zasranou zahadou! ()

markuser odpad!

Radšej si pozrem 60 minut monoskop, než 60 sekund pozerat ako si tý chudáčikovia vylievaju srdcia pred kamerou nech ich ľudia ľutujú. Pre mňa jednoznačne "odpad". ()