Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

BluT odpad!

Odpad nad odpady. Ta hlavní moderátorka je děsná a celkovej námět odpuzující. Ale sestřihy na Youtube jsou vtipný a koukatelný. ()

rozbris

Dvě hvězdy pouze za dva díly co jsem viděl a hodně mě povabily a můžete je zhlédnout na www.youtube.cz a 100% se Vám najdou:-) ()

see_sawandrew

Pořad vyděračský pro diváka, se šťastným i příšerným vlivem na samotné účinkující. Studnice námětů na nekonečné series, odstrašující momenty, kdy se do sebe "šťastně" shledaní pustí jako lvi, ale někdy také (i když s obrovskou televizní rezervou) nesporný optimismus. Hodnotit se to nedá... ()

Benedygtus odpad!

Nerikam, ze "Posta pro tebe" nepomuze, to samozrejme ze ano, ale z pohledu divaka, jakoze jim hodlam i zustat, musim opravdu hodnotit takto. ()

Billie777

Nebudu dělat frajerku a nedám tomu odpad jako většina tady. Hodnotím podle sebe a já si myslím, že v televizi běží daleko větší braky. Tohle jsou přeci jenom příběhy, které napsal sám život. Někdy rozhodně zajímavé. Celkově to není nic extra ale je to koukatelný. Někdy se člověk opravdu ponoří do vyprávění hostova někdy až krutého životního příběhu. Zato ale nesnáším, když si tam někdo pozve někoho, s kým se normálně zná a chce mu jen poděkovat. Tenhle pořad je proto, aby k sobě hledal a našel lidi, kteří se neviděly nekolik let nebo nikdy a nemají na sebe žádný kontakt... Mě tenhle pořad nevadí, nestydím se za to. A Ester Janečková i pošťák Ondra jsou taky fajn. ()

DonQ odpad!

Modla pro všechny opuštěné důchodkyně. Běda všem ostatním sortám, které by tomuhle patosu přicházeli na chuť. ()

HiddenDragon odpad!

Ciste kvuli tomu, ze tenhle format poradu nesnasim. Jakasi reality show hrajici na city s radoby dobrym zamerem. Jen to vidim, tak prepinam. Nuda a zbytecnost. ()

Hanys_

Nápad je to určitě fain. Spousta lidí přece chce najít své příbuzné a známé. Ale to neznamená, že by to ti ostatní lidi chtěli sledovat. Nebo snad ano?? ()

JimDoor odpad!

Bleeeeeeeeeeeee. Největší svinstvo, co kdy ČT stvořila... a ano, to citoslovce na začátku komentáře je zvracení.. .0% ()

svorad

Můžeme být rádi, že se Esterka a pošťák Ondra takhle snaží a že díky nim můžeme být svědky pravých emocí. Sice je to trošku citové vydírání, ale co, že? Jedna hvězda za Silvestrovská vydání, která by si sama o sobě zasloužila výrazně vyšší hodnocení, ale v kontextu celého pořadu ... ()

wosho

Pořad určený jen a jen pro seniory. Pro ostatní je to zcela nevhodné, což potvrzuje zdejší ocejchování do pekel čsfd. ()

Lewisek odpad!

Do toho bych nikdy nešel! A kdyby jo, tak bych se sakra potil pod palbou otázek na tělo, tý "starostlivý" ženský, která se tváří jako, že to všechno chápe. Hnus a nechápu, že to pouštěj ven, tenhle pořad by měl smysl tehdy a jen tehdy, pokud by se nevysílal!. ()

reditelka odpad!

Pořad stvořený hlavně proto, aby se znuděná veřejnost ve svých obývácích dojala a zaplakala nad hlubokými lidskými příběhy. To vše umocněno tragickým výrazem Ester Janečkové. A podívejme, kolik je v republice masochistů, kteří se na to koukají. ()

Paity odpad!

Urkutně nudný a odporně patetický pořad se "super moderátorskou hvězdou" Ester Janečkovou, který snad ještě nic kromě tralalalam ranním pořadu na ČŤ točit nemůže. ()

Carlinhos odpad!

Proč jsou lidi takhle zlí, Esterko? může se paní ptát při pohledu na hodnocení. Odpověď je jednoduchá, protože je ten pořad naprostá blbost. A nevytrhne to ani Jirka s nitrákem. ()

Ebon

Skoro nehodnotitelné. Nějaká cynická část mého nitra se posmívá. Že jednou také dospěji do věku, kdy na to budu fascinovaně zírat, nekontrolovatelný třas bude tančit mými končetinami a zvlhlé oči prozradí, jak hluboké emoce to ve mě zvedá. Ale možná si ty ztracený kamarády prostě vygooglím... ()