Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

rob_troy odpad!

Přecitlivělí idioti, kteří se na sebe akorát snažej strhnout pozornost televize a diváků. Soutěž o nejubulenější póvl mezi lidma. ()

thomasnikrs

Byl by to krásný pořad, kdyby opravdu plnil svůj účel a ne to, že se lidé chtějí prostřednictvím TV zviditelnit a užít si těch svých 5 minut trapné slávy.. Je zkrátka ubohé, když svému blízkému nedokáží říct doma v soukromí: DĚKUJI, MÁM TĚ RÁD.. obejmout ho.. a musí se s tím jít vyfotit před národ a ukázat jak hluboko je člověk schopen klesnout. Ester Janečková je však ta nejlepší moderátorka pro tento pořád, která dokáže svým výrazem i beze slov vyjádřit tu největší hloubku svého citu a pochopení pro utrpení ostatních. ()

Anteia

No, upřímně. Neskutečně obdivuji Ester, že to dává, i když občas pouze jakžtakž a že se na to vůbec dala. ()

heisy

Jedna hvězdička za ultra magora Honzu a hádku dcery s matkou. Jinak je to neskutečný brak a je urážkou daňových poplatníků. ()

kubilov odpad!

Soucitný pohled plný pochopení z lidské tragédie moderátorky Esterky a pošťák Ondra s charaktericky odstátými slechy mi způsobujou epileptický záchvaty nekontrolovatelný zuřivosti doprovázený hajlováním v uniformě bolševický armády mýho prapradědy, asi tak ty zkurvenej pořade o nečekanejch setkáních!! ()

Gamekeeper77 odpad!

Na Štiky jsem ještě odvahu najít nedokázal, takže co se týče české televizní zábavy, kekel z největších je pro mě zatím tohle a to velkou zásluhou falešnou empatií sršící Janečkové. Ani nevím, tak 5%? ()

Frog.cz odpad!

Za zhlédnutí stojí snad jen parodie na tento pořad se Zeňkem Srstkou a Pavlem Liškou, to jsem se fakt posmál :-) Nevím jestli se to může ale zde: https://www.youtube.com/watch?v=R7HAF5YK-Go ()

MartyMcFly89 odpad!

Smutné, že na to tolik rodin kouká, opravdu si k tomu každý večer kdy to dávají sednou a čučí. Naštěstí se to té mé vyhlo (díkybohu). Tato limonáda je tak sladká, že si raději po každém shlédnutí ukázky na tento škvár vyčistím zuby (v obavě o jejich zdraví, tolik cukru a sladkostí by nemuseli přežít). O čem to je, o sbližování dávno ztracených rodin, které někdy brečí, někdy o sobě nechtějí ani vědět a někdy se poperou (že by ? já nevím, doufám že někdy ano). Tohle přeci nemá normální člověk zapotřetí, čas se dá utrácet daleko lepšími způsoby. ()

pavliCZECH odpad!

Když mám problém, poslední po čem toužím je se o to jít dělit s davem do televize... To bych radši zavolal negra a řek:" hele negře, mam tu problém..." ()

gotham odpad!

Chápu, že někomu se to třeba i může líbit, určitě to není tak trapné jako jiné skvosty, ale u mě je to jasnej odpad. Nemám potřebu se dívat na srdceryvné setkávání lidí po x letech, pro mě jsou toto soukromé věci a před kameru to nepatří. 0% ()

DooFooS odpad!

Tenhle nářez opravdu nevydržím sledovat ani minutu, ne tak kuli obsahu, kterým jsou skutečné lidské emoce a starosti, ale skrze moderátorku. ()

GoldenGecko

Tohle je prostě výsměch každýmu, co se na to kdy podíval. Ale hvězdička aspoň za to, že vás to pobaví, i když neúmyslně. ()

Gloory odpad!

Ač mi Ester Janečková připadá svým zbůsobem poměrně píchezní(ne, vážně nevím proč.....) , tak na tohle se nevydržím dívat dýl než 2 minuty v kuse.. A poštěvák Ondra - no, už kvůli jeho zdraví doufám, že si mě nikdo nikdy nebude chtít, pomocí tohohle sračkopořadu, najít... ()