Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

Fleinka

S dobrým úmyslem, vypátrat lidi, kteří pro vás v životě něco znamenali,ale vazby se přetrhaly. Bohužel se to zvrtlo do pořadu plných křivd, citového vydírání a nenávidění a nic neříkající děkování rodinných příslušníků. Do toho cajdavý klavír a psí oči Ester s rádoby vtipným pošťákem. ()

laik_60

osobne ten program považujem za nehodnotiteľný, na druhej strane ho však vítam - a bral by som ho každý den po osmej hodine večer, babuchám doma to zmäkšuje ich srdiečka, zvlhčuje oči, nerepcú toľko pri smrkaní a fúkaní do kapesníkov, nezazerajú po mne keď sa vkrádam do chladničky, a nevnímaju sykotavý zvuk otvárania plechovky piva ... a ja mam konečne klud v dome. ()

messiah odpad!

Neuvěřitelně odolná nuda (drží v TV už dlouho) s téměř nesnesitelnou Ester Janečkovou se svejma ksichtama a ještě nesnesitelnějšími účinkujícími. Nevim na kterou cílovou skupinu je tohle zaměřeno, protože mám pocit že ani důchodci kteří sledují TV prakticky celý den, na tom nemají co vidět. ()

WolfR

Nevím přesně proč, ale tak nějak to nemám rád, je to sice lidské, nicméně Esterce Janečkové ne vždycky věřím její soucítění a porozumění. Pro občany v důchodu skvělá show plná emocí. Pro mě nenáviděný kýč plný uplakánků, kteří litují sami sebe. Také mám city, ale tohle prostě nebrat. 1 hvězda. ()

KajusaK

No,co k tomuhle říct .. Představte si nekonečnou talk-show která hraje už 8 let a je stále o tom samém,nenabízí nic nového :)) .. Neříkám,že to občas není zajímavé,někdy se zasmějete,někoho politujete a zhodnotíte jeho minulost..Ale to je tak vše..Za Ondru a nápad (najít osoby po x letech , zajímavé) dávám 2* ()

ceskyhonza

Vidím hodnocení která mne překvapují, čtu komentáře z kterých jsem zaskočený. Také asi mnohé překvapím. Ten pořad sice není nic extra, má až tendenci k tv show, které nemám rád, když mnohé zneužívají nejnižší lidské pudy, ubohost, bídu a podobně, ale za "Poštu" jako takovou se přeci jen přimluvím a oko přimhouřím. Měla by mít ještě citlivější formát, ale to, že někdo celý svůj život touží najít mámu, že hledá kamaráda z dětství, že chce poděkovat "tetě" z dětského domova, na tom mne nic neuráží, naopak. Mnozí často už skutečně vyčerpali všechny možnosti a toto je ta poslední. Ti, kteří se tam jdou spíše předvádět, ty by měla produkce filtrovat, ale ty pokorné, těm to místo a prostor patří, za ty se přimlouvám. Nazývat pořad odpadem proto považuji za přiliš silnou kávu. Snad tu některým chyběla trocha tolerance, trocha toho zamyšlení, či hodnotí něco, z čeho možná až tolik vlastně neznají - neviděli. Také mám "ztracené kontakty", proto možná o tom uvažuji citlivěji, než jako onen citlivý lampasák, co má vojínovi Novákovi sdělit, že mu zemřela matka, ve starém, drsném vtipu, který nepochybně mnozí znáte. ()

sir-dave

Občas se na nějaký díl podívám, když usnu a vzbudím se zrovna když běží tohle nebo když mi babi přepne kanál na tohle.. Jinak jeden z těch tří příběhů většinou ujde. Vzhledem k tomu, že to sleduje asi nejvíc kategorie lidí, která není zaregistrovaná na csfd, tak dávám 3*... pro mně spíše 2,5* ()

MJMilan odpad!

Tohle je něco tak nechutného! Přece když mám nějaký problém, tak si ho s tím člověkem neřeším přes televizi! A pokud mu nebo jí chci říct, že ji/ho mám rád, tak je to to samé. Myslím, že první záměr tohoto pořadu byl úplně jiný a to ten, že když jsem někoho hodně dlouho neviděl a nemám o něm žádné informace, tak mi čt podá pomocnou ruku, ... jenže ... vemte si, že jste někoho neviděli 20 let, myslíte si, že je na Vás po těch 20 letech zvědavý??!! ()

Sharlay

Špica, naprostá špica! Každý další díl mě naplňuje neskonalou touhou se smát cizím neštěstím, srandovním důchodcům i nebetyčným blbcům. A ten smích přichází. Co víc si přát? ()

otík

Chápu, že se to někomu líbí, obzvláště ženám. Pro mně osobně je to však ztráta času. Srdceryvné příběhy nechť patří ženám. ()

AntonG.

Náhodou celkem zajímavý nápad a provedení taky není nejhorší. Jenom mě děsí, jak toho daného člověka ksakru vždycky dokáží vyčmuchat. Asi nás vážně sleduje nějaký big brother. ()