Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

pytlik...

Nechápu to kategorické odsuzování tady, jedná se přeci o užitečný pořad, který jednoznačně lidem pomáhá. Samozřejmě musí být ústřední kostra kapánek zalitá omáčkou dokola, aby si divák pošmákl, ale to je přeci pochopitelné. Sleduji tento pořad spíš náhodně a v podstatě nikdy celý, protože tak mě to zase nezajímá, ale určité příběhy mi uvízly v paměti napořád. Třeba jeden starý chlapík si nechal pozvat kamaráda z vojny, se kterým tam dělali všelijaká alotria, ale po odkroucení dvouleté služby se rozešli a 50 nebo kolik let se neviděli. No a tenhle chlapík furt na tu krásnou dobu vzpomíná. No toho druhého našli, přijal pozvání, ale svého kamaráda vůbec nepoznal a vůbec si na něj nepamatoval, ačkoli se mu ten první snažil připomenout, co všechno dělali. Zvláštní a znepokojivé. ()

oveckaoa odpad!

Další z případů uměle vytvořených pořadů hraných na efekt. Pro důchodce možná akorát ty si možná i budou myslet , že je to skutečné pro ostatní ani omylem. Jestli opravdu věříte tomu, že ženská třeba nevidí 20 let svou matku, protože se pohádaly a naráz přijdou pohlaváři z Čt domluví jim schůzku kde se budou naráz milovat a mít rádi tak Vás lituji. ()

Aven

Přidávám se k většinovému názoru zde hodnotících. Jedna hvězdička za silvestrovský díl, jinak jde jen o nechutný pořad, který nepokrytě parazituje na emocích zúčastněných. ()

Wendy

Jistěže je to takové a makové, jde o další citově vydírající dojemnou reality show a mimo to vážně nechápuproč se "pošťák Ondra" vlastně jmenuje Martin, ale ty dvě hvězdičky to pro mě má - jednu za diváky a jednu za zúčastněné. ()

cubiculla

Nechápu ty lidi, proč mají potřebu řešit svoje problémy v televizi před celým národem!?! Neříkejte mi, že tento pořad je pro ně tou poslední šancí... Ano, nejedno oko důchodkyň nezůstane během vysílání suché, ale u mě se to blíží k odpadu, nespadne to k němu jen díky některým památným okamžikům z tohoto pořadu (viz. komentář od havLorda). ()

Natabar odpad!

Tenhle duševní striptýz a nadržený voyerismus obecenstva i diváků (ke všemu maskován "ušlechtilými" úmysly České televize) je mi z duše protivný. ()

sskrblik odpad!

Moc emocí na mě! Pořad asi někomu pomůže, ale stejně nechápu lidi, co dvacet let neví o svým bratru nebo podobně a najednou se o něj začnou zajímat. ()

KimmyJ odpad!

V Česku se tomu bohužel nedá ani zasmát. Narozdíl od Rumunské Pošty pro tebe, kde se aspoň občas účastníci poperou... ()

sahe odpad!

Mam takový dojem, že když tento pořad začali dávat, tak to mělo aspoň smysl tím, že se nacházeli dávno ztracení přátelé a spolužáci atd. Jenže nyní když projdu okolo TV, kdy se na to rodiče (starší rodiče) dívají, tak si říkám "co to ksakru je?!", odpudivé a přitažené za vlasy... ()

H.Gordon

Jednu hvězdičku dávám Ester za její věčně chápavý výraz. Je až neuvěřitelné, že dokáže tak rychle reagovat i na šílené a ještě k tomu mnohdy nesrozumitelné kecy. Zdá se být tak empatická. Teď nevím, jestli je, nebo je tak dobrá herečka:-). ()

philip.j.fry

,,Ondro,přijela k nám paní Věra?",,Esterko,paní Věra je tady."Pošťák Ondra čtverácky zastříhá ušima,já usedám k televizi a hýkám škodolibostí.Je vážně srandovní jak tady někdo hledá kámoše z tábora,tady někdo proklíná děti...Jak postman Ondra vždycky napíná diváky,jestli dotyčný(á) přišla,no to úžasně buduje atmosféru,napětí by se dalo krájet.Na YouTube jsou toho mraky,některé vážně stojí za to(Proklínání dětí).A chci,abys byla štastná...http://www.youtube.com/watch?v=XkGIuHJ4sOY ()

masw odpad!

Zezačátku jsem to i bral, snaží se pomoct lidem a na druhé straně vydělat na jejich citech, skvělý tah. Ale to co předvedli na Silvestra 2007 mě naštvalo. Oni si tam totiž veřejně udělali srandu ze všech lidí, kteří se tam oběvili nějakou rádoby parodií. Doufám, že letos na Silvestra znova předvedou jaké jsou svině. Navíc Ester Janečková mě osobně taktéž sere jak hraje, že jí je každého líto a přitom je má všechny v prdeli. Go fuck yourself Pošta pro tebe! ()