Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

burg odpad!

Ta Janečková musela mít hodně síly, aby se tam nechlámala smíchy nad těma trotlama... A propos: dovedete si představit Pošťáka Ondru jako vymahače dluhů? Tomu by se nestalo, že by "klienta" nenašel... ()

lukaskon1 odpad!

Lidi co se viděli před týdnem se scházejí ve studiu aby se zde mohli před zraky diváků srdceryvně objímat a ukazovat jak se mají i po tak dlouhém odloučení rádi. Tohle asi neplatí ve všech případech ale i tak si nemyslím, že v dnešní době je takový problém sehnat někoho koho jsem už pár let neviděl. Někteří ale mají snahu se mediálně zviditelnit, takže využijí tohohle pořadu a lidé u obrazovek jim všechny ty pohádky žerou i s navijákem. Všichni co do toho pořadu lezou jen aby se předvedli (a že jich tam není málo) jsou ubožáci a měli by uvažovat o trvalejším pobytu v určitém specializovaném ústavě. PS: Kolik asi berou lidi ve studiu za to řvaní při každé emotivně silnější chvilce? ()

satto66

Nechápu jak se dá tohle hodnotit,jiná věc je komentář.Tohle vážně není film s herci,...... A nezlobte se, ale s vyjádřením některých nemohu souhlasit.Připadá mně to,jako urážka , cinismus a neúcta, k některým osudům , tragediím a lidským neštěstí.Co tak více projevit pochopení??? ()

sako44

Jediný video, které jsem viděl z tohoto pořadu, je to, jak se tam mlátili ty cikáni :D. A myslím, že to není ani v český poště, ale v maďarský. ()

insky odpad!

Úprimne ľutujem kolegov z ČR že aj ku ním dorazil tento "zábavný" program. Ja som videl 2-3 časti a stačilo, ďakujem. ()

ivour

Nechápu ty nenávistné komentáře, nemyslím že by pořad zasloužil tak strašné hodnocení. Ano snaží se hrát na city a vyždímat nám slzné kanálky do sucha, na druhou stranu ale přináší zajímavý úpohled do života druhých se kterými se osud nemazlil a připravil je o rodinu nebo přátele. A pokud se jim prostřednictvím pořadu podaří slepit rodinu, najít ztracené sourozence nebo dávné lásky, stačí jen pogratulovat pořadu k úspěchu. Ale protože jsem viděla jen párkrát několik příběhů netroufám si hodnotit. ()

Maty.tekk odpad!

Už mi docházejí slova na pořady typu: nečekaná setkání, vaření ...... Jej oni se nemůžou sejít sami oni na to potřebují pomoc od televize -.-" ()

kiki1

Nikdy jsem nemohla pochopit, že to těm lidem nevadí říkat svoje příběhy, osudy v televizi před celým národem. To bych asi nemohla... ()

Martin29 odpad!

Kdysi jsem v televizi ve zprávách viděl jak lidi v Severní Korei pláčou na povel tohle je něco podobného. Uvedu příklad 70 letá paní se chce setkat se synem, kterého 20 let neviděla. Světe div se Pošta Pro tebe ho najde a nejenže ho najde, ale dokonce ho dovede do pořadu kde se s tou matkou setká . Ačkoliv na ni 20 let sral světe div se naráz se s ní setká (buď zázrak nebo dostal prachy nejspíše to druhé). Tam si vše vyříkají pláčou a jsou šťastní pláče s nimi i moderátorka, která tu rodinu zná jen několik minut (tím pádem je to reálné asi tak jak Rambo a může tomu věřit snad jen blb). Většinu lidí v publiku tvoří důchodci což bude asi cílová skupina. 0 procent ()

lajka.sabaka

Porno? Jo! To je presne ten zpusob, jak se na Postu koukat. Jako u kazdyho porna chci usilovne verit, ze ty dve neprirozene deklamujici tricitky sou opravdu matka s dcerou a ze ten orgasmus opravdu prozivaj, jedine tak se u toho muzu udelat. Proc se jinak koukat na porno?? ()

vlcekmirek odpad!

Na začátku tam byly celkem zajímavé, někdy i dojemné životní osudy. Po čase se z toho stala jednak politická agitka a výkladní okno pro socky, hysterky a bukvy, co se potřebují zviditelnit. ()