Muži, co zírají na kozy

• USA The Men Who Stare at Goats (více)

engu

Velmi zábavný a poměrně originální film. Nečekejte ovšem nic komplexního a náročného. Jde o velmi přístupný film. ()

GizmoD

Zaujimave s dobrym hereckym osadenstvom, aj ked by som to cisto do zanru komedie nezaradil, je tam aj nieco hlbsie a humor je vyjadrovacim prostriedkom. ()

misiacik

Vlažnučké ako keď prídem neskoro k nedelnému obedu, no koniec, resp. posledných 10-15 minút ma dostalo. Ten koniec spôsobil plný počet, pretože už dlho ma film tak nedadchol ako tento. Všetky palce hore mieria. ()

tulkas

"Na co jsem se to právě díval", položil jsem si otázku. Nevím. Bylo to divné, jiné a možná i trochu zábavné, ale jinak nic víc. Očekávání to nenaplnilo. ()

E.Company

Blbost nad blbost. Sem tam vtipná scénka ale podtrženo sečteno úplně o ničem. Za těch několik povedených scének maximálně dvě hvězdy. ()

qexx

Moc mužů, ale málo koz. Nebo až moc? Jinými slovy, skvělí herci, ale mnohem míň ''skvělejší'' scénář. Bylo tam pár povedéných vtipů. 7/10 ()

pučmeloun

Taková roztomilá blbůstka na příjemně strávený večer. Dost vtípků bylo provařeno už v upoutávkách, ale stejně jsem se nenudil a dobrá hudba byla příjemnou výplní hlušších míst. Určitě to není film pro intouše, ti ať se radji zajdou na nějaké Lynche nebo Kubricky. ()

JerryPilsen

Dobrý náběh,ale pak to upadlo do šedého průměru.Několik výborných scén i vtipů,ale asi jsem čekal víc.Potenciál to jistě mělo.Jako protiválečná satira to ale výborně funguje! ()

Vixon

Armáda nového sveta plná jedi rytierov,ktorích na prvej úrovni trénovali,aby si všímali všetky detaily.Ja som si všimol jeden zásadný.Že tu dokopy v podstate o nič ani nejde,napriek tomu,že to má veľký potenciál nehovoriac o obsadení.Je to celé príjemne uletené,sú momenty ktoré vás vyslovene bavia a potom ktoré nudia,lebo tu niečo chýba.. ()

mazdenda

Škoda, že tenhle zajímavý scénář nedostal do ruky někdo zkušenější, než začátečník Heslov(třeba sám Clooney). Někdo kdo by lépe prodal absurdní humor, přitlačil na tempu a trochu zapracoval na přímočařejší zápletce. Takhle je to jen pravidelné střídání přítomnost/flashback, přičemž McGregorova vážnější linka ze současnosti nefunguje skoro vůbec. Hvězdná herecká sestava se sice snaží, ale víc než na průměr to nestačí. ()

Ludva

[2021-03-02]*[2010-10] * [2010-04-20] Cinema City Galaxie * Nejdůležitější v tomto snímku jsou herci: Clooney předvádí podobně skvělého šílence jako v Burn After Reading, Bridges nezůstává v ničem pozadu, má jen méně prostoru, a parádní McGregor mezi ně přes počáteční nevíru pomaloučku zapadá. Tito tři komedianti (spolu s dalšími) přednášejí jednu hlášku za druhou v nádherně absurdních situacích, které rozesmávají zas a znova. ()

prcko

Dobre, hrajú tu hviezdy. Hrá tu George Clooney, Ewan McGregor, Jeff Bridges a Kevin Spacey. Načo ale? Jedine nato, aby ukázali že dokážu zahrať že v niečo naozaj veria. Ale to už každý z nich ukázal a ukazuje inde. A chlapík čo to režíroval tiež asi do niečoho predtým narazil alebo na niečom fičal. A smiechu alebo zábavy som sa nedočkal za celý film. Len som neveriacky čučal a čakal do poslednej chvíle, či z toho vypadne niečo zmyselnejšie ako koza. No a nevypadlo. Jediné vysvetlenie je, že človek na tento film musí byť naladený na správnu PSI vlnu. A jediný spôsob ako to zistiť je spoľahnúť sa na intuíciu. Ste pripravení otestovať tú Vašu? 3* len kvôli Ewanovi. 50 %. ()

ashlei

Skvělí herci, dobrý příběh, pár opravdu povedených vtípků, zpracování nic moc... nakonec si s celého filmu neodnesete žádný velký zážitek ani nadšení... ()

afrobuchal

Dokument o ničem. Jediové, kozy, Irák, LSD, Big Lebowski s culíkem, kozy, písek, sucho, kozy, nuda ... Kdybych se místo tohoto počinu doopravdy díval hodinu a půl na kozu a snažil se zastavit jí srdce, asi by mě to bavilo víc. Hodně slabé 2*. ()

COPolda

Skvělá podívaná. Vidět George Clooneyho, jak sedí naproti koze a upřeně ji pozoruje..... WTF???? :-) :-) vynikající nápad :-) ()

terc

Sklamanie oproti traileru. Všetky zábavne momenty z traileru sa vo filme strácajú niekde v šedom priemere ak nie ešte hlbšie. Dobra myslienka ale nesprávne urobená. Top herci sú tu nevyužití chcelo by to viac "gagovejšich" hercov ako napr. Adam Sandler, Seann Scott a pod.. Celkový dojem - nuda! ()

Toja34

Střeleně skvělé. Viděla jsem to 3x a u tohoto filmu jsem o sobě zjistila, že mám opravdu ujetý smysl pro humor. Manžel se nechytl, ale já smíchy vyla jako šakal. To je takový ten typ smíchu, který by se neměl provozovat na veřejnosti:))) Traileru navozuje dojem, že půjde o crazy komedii, takže můžete být v očekávání zklamaní. Film je spíše Monthy Pythonovský. Skvělý moment: George Clooney při řízení pohledem rozhání mraky (možná :))),aby nevyšel ze cviku, ale přehlédne kámen na silnici, takže nabourá. ()