poster

Jattáman (festivalový název)

 • Japonsko

  ヤッターマン

 • Japonsko

  Yattāman

Akční / Komedie

Japonsko, 2009, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CBD
  ****

  Ultimativní, barevná, nedostižně ujetá úchylárna. Tohle neoceníte pokud nedisponujete alespoń vyšší dávkou dětinskosti či jste celý den neseděli na art filmech o rudnoucích japonkách. Každá minuta překonává tu druhou a tak jen napjatě sledujete jak daleko Takashi Miike zajde. Rozhodně dál než by jste očekávali. Souložící roboti, vykradené hračkářství, muzikálová čísla, praseční masky a falické symboly málem v každém druhéím záběru. Rozmyslete se, jestli tohle chcete vidět.(7.7.2009)

 • tombac
  ****

  V kině by tahle šílenost útočila na maximální hodnocení, co si budeme povídat. A řekněme si, proč ji oceňovat výhradně pod vlivem?? Blbost! Na dětinské a perverzní anime se dívají davy a chrochtají u toho, aniž by se zkuřovali trávou a nalívali chlastem! Yattermann je hraná reinkarnace prasáckého a vtipného anime (mangy) a to nejen pro děti. V kratší verzi by to byla bomba formátu Speed Racera, to mi nikdo nevymluví. 8-9/10(1.12.2009)

 • Adrian
  ***

  Maximum trip-oid film, ktory vsak vdaka tomu, ze som na tripe pri jeho sledovani nebol, som si nedokazal patricne uzit. Neveriacky som zizal takmer cely film (i ked japonske uchylnosti nielen TV tvorby som uz videl kdejake), ovsem index zabavnosti za tym dost zaostaval. Pribeh, dej, zapletka? C´mon ... pri tomto filme jednoznacne nadbytocna relikvia. 5/10(23.3.2009)

 • Tsunami_X
  *****

  Film, který rozdělil karlovarské festivalové diváky na tři skupiny. Ta první, složená z lehce přiopilých kašpárků, která tleská u každé znělky a loga sponzora naštěstí odešla hned po otvíráku. Nepoučená dvojka kolem sebe nadávala, prskala a v půlce filmu už němela sílu. A trojka, alespoň minimálně poučená divácká skupina, zůstala a buď si to užila nebo ne.(7.7.2009)

 • FritoleXx
  ***

  Ukázka, že to co funguje v anime, může fungovat i v hraném filmu. Občas úchylné, občas vtipné a neustále totálně praštěné. Víceméně je ten film složen jen ze soubojů, kde proti sobě jde třeba robo-pes a robo-chobotnice a prokládá se to cíleně trapnými situacemi. Na humoru mohli ovšem trochu přidat, je to jediný důvod proč tomu srážím hodnocení. Ve výsledku jedna velká bizarní CGI podívaná.(17.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace