Jannicke, hrdinka prvního dílu a jediná přeživší masakru na zapadlé horské chatě, je zachráněna a odvezena do nejbližší nemocnice. Zatímco se jí dostane lékařské péče, místní policejní sbor sem dopraví i mrtvá těla jejích přátel, včetně toho vrahova… Tato noční můra ještě zdaleka není u konce! (ČSFD.cz)

Cervenak

Nórski hlupáci (tým myslím hrdinov filmu, nie tvorcov či Nórov všeobecne ;-)) vracajú úder horolezeckým čakanom. No vida, že to ide. Zmena režiséra pomohla. Síce je to stále blbé, predvídateľné a skrz-naskrz priemerné, ale už sa sem-tam nájde aj pôsobivá scéna (búchanie ruky na zasklené dvere) či šťavnatý kus mäsa. A hlavne je tu nadhľad a schopnosť vytlačiť zo seba zábavný nápad. Finále má dokonca miestami grády. ()

Rob Roy

Jedno zábavné klišé střídá druhé, chvilku mi to vrtalo hlavou, ale pak jsem přistoupil na to, že to je schválně a tvůrci servírují to, co si cílová skupina asi přála, navíc ta humorná pomrkávání jsou perfektní. Asi zábavnější než jednička, ta byla serióznější, tohle už je točeno vyloženě s nadhledem. 70% a vypadá to, že Norové rozjíždějí vlastní franšízu. Trojce bych se nebránil a vzhledem k obrovské návštěvnosti filmu v Norsku ani moc nepochybuji. -- P.S. Uvidíme jak v v Norsku v dubnu zaboduje nový film režiséra Temných lesů. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,380,797║ klasický problém druhých časti, keď sa balansuje z nesmrteľnostou záporáka, ktorý absolvoval pád do 50m rokliny po prepichnutý krompáčom ale dobre tvorcovia viditeľne inšpirovaný Americkým Halloweenom v skutku vedia obratne narábať s príbehom a dokážu upútať aj keď nám poväčšinou ponúkajú klasické klišé scénky /50%/ ()

EvilPhoEniX

Tak tohle je Bomba jako Prase!! Dlouho jsem se tomu Vyhýbal.. Protože První DÍl mě Nudil! Málo vražd, akce ... Stáva se mi velice zřídka, aby mě druhý díl bavil 2x více než předešlý! Nemám vážně co vytknout.. Super Kamera! Fakt byla boží ty Efekty jsem si vychutnal na 100%.. Perfektní Vraždy, Neuvěřitelné reálné! Takhle mokrou postel, jsem snad nikdy ještě NEMĚL!! Takhle si Já osobně Představuji Slasher! Nejlepší Slasher od Seveřanů! Proto dávám 5*! ()

J*A*S*M

Děj se přesunul z horské chaty do nemocnice, kam byla převezena jediná přeživší z prvního dílu Jannicke, její mrtví přátelé a ne-tak-úplně-mrtvý vrahoun. A to je v podstatě jediné, čím se od sebe první a druhý Fritt Vilt liší. Příběh je tak prostý, jak jen u slasheru může být, kombinuje v sobě prvky druhého Halloweenu, libovolného Friday the 13th a spousty dalších filmů, což je na jednu stranu dobře (protože tak čerpá z ověřených klasik, namísto toho, aby šel ve stopách současného usa-teenslasheru), no ale současně tím nabádá k odsouzení za předvídatelnost. Takže komu to vadí, nekoukat! Dál by se dalo vytknout například nevyvážené tempo (v první polovině se neděje vůbec nic), ale kvalitní atmosféra, napětí, pěkné vraždy a sympatické postavy to všechno přebíjí. Hodnocení přesně mezi třemi a čtyřmi hvězdami. ()