„V českém šoubyznysu se dá jen máloco utajit, ale v pořadu Přísně tajné se neutají absolutně nic.“ Tímto mottem se řídí nový společenský magazín ze života hvězd a zákulisí šoubyznysu. (oficiální text distributora)

pe3czech odpad!

tomuhle chybí snad jen aby znělku zpíval na playback nejmladší z Hrušínských s podkresem hlasu Michala Davida ()

Almando odpad!

Jednou sme se s kámošem o něčem bavili a nemohli sme si vzpomenout na Sagvana...tak mi ho popsal slovy "To je ten pičus co uvádí tu pičovinu s tů pizdů"..........Já myslím, že lepší charakteristiku tohoto pořadu by nikdo nevymyslel..:) ()

pl4nt

Nejhorší na celém pořadu je ta 60ti letá babka, co tam hodnotí oblečení. Buď to je nějaký druh recese, nebo fakt nvm, protože takhle jak ona se normálni lidi neoblékají :X ()

stybro odpad!

Humus,nejvíc mě tam štvala ta ošklivá čarodějnice co hodnotila oblečení celebrit a přitom sama vypadala jako hastroš.Prostě pořad o ničem.I Sagvana to moc nebavilo,jak šlo podle jeho výrazu vidět. ()

oskiii odpad!

Pro diváka TV Nova, byly poslední tři roky první dekády nového tisíciletí, utrpením. A tahle zoufalost to jen potvrdila. ()

Milonak odpad!

Tomáš Hanák, Xaver Veselý, Diana Kobzanová a k tomu duo Tofi + Kocurová. A teď budeme hádat - copak mají všichni společného? Ano, správně, všichni se snažili o vlastní "talk show". Všechno to dopadlo úplně stejně: absolutní zhovadilost, naprosto necharismatičtí a nezáživní moderátoři s neschopností vést dialog a zejména klást trošku normální otázky. Já prostě nechápu, jak si tohle může jakákoliv televize pustit do vysílání. To se na to nejdříve před uvedením nikdo nekoukne? Skutečně nejsem z principu zaměřený proti těmto typům pořadu - jak mně bylo řečeno - ale ať se "moderátoři" aspoň trošku nechají inspirovat těmi úspěšnými..... 5% za to, jak Kocurová vypadá. ()