„V českém šoubyznysu se dá jen máloco utajit, ale v pořadu Přísně tajné se neutají absolutně nic.“ Tímto mottem se řídí nový společenský magazín ze života hvězd a zákulisí šoubyznysu. (oficiální text distributora)

Playman odpad!

"Supr, supr!" říkám si, když vidím , že to někdo dal ČSFD, můžu tomuhle pořadu totiž dát konečně odpad! Protože takhle ubohej a trapnej pořad, kterej je úplně k zblití a předčil svojí blbostí i Mr.GS, to se jen tak nevidí. Svatej Topstar Magazín, fakt. Ta Bočanová má aspoň úroveň, ale kombinace Tofi - Kocurová, to je fakt otřesný. Nejen, že se někdo zabýva už tak nechutně blbým bulvárem, oni tu práci ke všemu dělají špatně. Nova prostě chce vždycky předčit konkurenci, a vždycky blbě. ()

cubiculla

Horkýže Slíže zpívaj, že: "Sagvan Tofi is not dead!" A maj pravdu, ten hoch tu bude strašit ještě léta... Ale jelikož je Sagi opravdu kult (mé první použití slova kult v komentáři) a doufám, že toho ichtyla hraje vědomě a z recese, na odpad to neni. ()

Pražák odpad!

"Už nejsem dítě mejdanů, už nejsem módní hit, láká mě vůně príma dnů, a chci jen nonstop žít." Tento pořad je dokonalým důkazem morálního poklesu a úpadku bulvární společnosti, kde označení "celebrita" dostává zcela nový význam, který označuje nevkus a absenci skutečných hodnot. ()

ericek odpad!

Tak takovouhle sračku snad ani TV H@vna nemůže myslet vážně. Ten malej hnusnej Kubánec z Chánova je naprosto odporná a ubohá mediální mrdka, která bohužel neměla nikdy na nic jiného než objíždět fakt hustý párty. Ale proč o tom musí blejt v bedně? No a slečna průvodkyně:-), to je druhá perla... Teď jsem dokoukal "reportáž" ze zámku Karla Rodena. Nějakej taky "dost hustej" kokot zevluje a šmíruje přes plot, dělá rozhovory s intelektem obdařeným personálem a nakonec se samozřejmě neopomene poplácat po ramenech, jak se mu mise zdařila. Jdu blejt, tohle fakt nejde!!! 0% a to jsem se svým hodnocením opravdu hodně shovívavej. ()

rozbris odpad!

Hrozné, Prima udělala TopStar Magazín a Nova se musela hned "opičit" a spíš to ještě víc posra...a. Na tohle se ani nedá dívat!! ()

wosho

Další pořad pro znuděné babičky, hošany, pipky a blbečky co touží státi se in a být celebritou. Sice se mohou zdát, že můj komentář a hodnocení se krapek protiřečí. Většinou dávám univerzální*** hodnocení tv pořadům, pokud jsou profesionálně odvedeny a doopravdy mě neserou. ()

Paity odpad!

Sagvan Tofi jen potvrdil, že neumí nic kromě obrážení večírků s roztrhanými džínami na sobě. ()

Wishkah odpad!

Trapné a bulvární. Navíc s divnou a nesehranou dvojicí moderátů a neuvěřitelně divnou módní poradkyní Františkou ()

RadimFišer odpad!

V mé egoistické slupce neexistuje nikdo lepší než já. Spíše naopak. Občas nechápu na co to je? To má být vtip...jsem zhnusen z takové popularity, radši si koupím svoje Ferrari a ráno vyrazím do Švédska. Čau... ()

herech odpad!

Úplně zbytečný a k budiž k ničemu pořad. No řekněte: Co to člověku dá? Mě teda vůbec nic ! Ale tak jestli se po večerech nudíte a v televizi není nic zajímavého ke sledování, brouzdání po netu už vás nebaví, venku je hnusně a celkově nemáte nápady co dělat, jak se zabavit, tak si běžte lehnout ;) ()

hlína

Máme hodně programů, to je spousty vysílacího času a reklamy se taky nedají vysílat v kuse, a proto se v tomhle rybníčku můžou přiživovat lidi, který vesměs nic neuměji, jen jim někdo zapomněl vysvětlit, co je to celebrita... Show tupé blondýny a vyžilého Sagvana (který nepochopil, že ze zašlé slávy 80/90. let se nedá vyžít do smrti) měla naštěstí krátkého trvání... ()

bond77 odpad!

Koho zajímá, zda si Sagvan např. zlomil nohu nebo ruku či Jitka Kocurová měla dopravní nehodu?? Tento pořad je udělaný pro báby, co žehlí. ()

LuNaj odpad!

Hm, tak tohle tady fakt chybělo. Když už pořad o celebritách, tak Top Star na Primě. Mahulena je alespoň sympatická moderátorka. Narozdíl od Tofifého. ()