Děti

Scénografie:

Suzie Davies

Kostýmy:

Andrew Cox

Kvalitní britskej horor, kterej ale v podstatě nic nevysvětlí, takže celou dobu se člověk bojí a ani se nedozví proč. Pak mi ještě vadil zmatek v dětech. Nevěděla jsem, čí je kdo, a musela film stopnout a vrátit se na začátek, kde byli rodiče s dětma, než se to všechno smíchalo dohromady. Na druhou stranu oceňuju otevřenej konec, kde si každej může jen domejšlet, jak to dopadne. I když, jak asi po předchozích zkušenostech:)...(30.4.2012)

• Renton

Scénář: Tom Shankland .. Děti jsou (posedle) zlé. Předvidatelné britské béčko o zvracejících a vraždících dětech. Ovšem nedokázalo mě svým dějem vtáhnout, přiblížit postavám obětí, postrašit a proč to všechno je vlastně nezajímavé. Že nedorazí přivolaná policie a záchranka ani za půl dne je škoda řešit. Ocenit jde tak maximálně vedení dětských herců. V této kategorii mladistvých vrahů radši sáhnu po Eden Lake nebo ještě lepší Orphan. Ty mají smysl.(13.10.2009)

Když člověk za celý film nepochopí, proč se děje to, co se děje, tak je něco myslím špatně. Ano, bylo řečeno že děti jsou asi nějak nemocné, ale co to způsobuje apod. Nic, bez vysvětlení, ale asi to byl záměr tvůrců. Budiž. Jinak to ale nebylo zpracované až tak špatně. I když nad některými hereckými výkony, spíše jednotlivými scénami, zůstává také rozum stát. Opravdu nepochopím proč, když chlap jedoucí na saních vidí 15m před sebou překážku, která by mu mohla ublížit, z těch saní prostě nespadne když je pod ním sníh, ale se vší parádou to do té překážky naboří. Za další jsem moc nepochopil, proč Casey musela chodit volat, kvůli signálu, kdoví kam, ale když volali z domu záchranku (která stejně nepřijela), tak najednou signál byl. No nic. Dost se mi líbila kamera, děti to zahrály také dobře a dramatické to vcelku i bylo, leč s nic moc koncem. Je ale jedna věc, která mi na filmu velice chyběla a to všudepřítomný strach v divákovi, co dělá horor hororem. Pár "lekaček" nemohu upřít, ale jinak to byl spíše thriller s vraždícími dětmi. 3+ P.S.: Děti jsou ale stejně celkově děsivé.(28.3.2013)

Povedeny britsky horor o tom, ze nektere deti jsou sladci andilci a jini jsou mali dablikove. Film ma spoustu slepych mist (zvraceni, uplne posledni posledni zaber?), a proto nedosahuje na vrchol. Lec! Lec atmosfera je hutna, lekacky lehke psycho, takze prumerne prumerny horor o detech (ano, v nich je skryty nemaly potencial a je treba jej vytezit) je na svete. PS: Mala Leath je vyborna. Verim, ze ji jeste v dalsich hororech uvidime.(30.5.2011)

Měl jsem větší očekávání, než jak to nakonec dopadlo, ale i tak je to docela dobrej horor, ve kterým až nečekaně dobře působí ty vraždící děti, který hrajou uvěřitelně a někdy vypadaj i nebezpečně a neni to natočený takovým tim trošku béčkovým způsobem jako třeba Kukuřičný děti, druhá věc ale je, že dospělý postavy se zase chovaj občas docela debilně a nechávaj si těma 5ti letejma dětičkama až moc lehce ubližovat(2.5.2009)