Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

Stegr

60% - Tenhle pořad jsem sledoval s oblibou. Bohužel ne tak často, jak bych si přál, protože jsem ho kvůli zvláštnímu vysílacímu času málokdy stíhal... ()

-OverLord-

Všichni tady řeší pořad samotnej, ale mě vždycky zajímaly hlavně ty hry a nějaký ukázky z hraní a informace, a toho jsem se dočkal. ()

Vančura

Ne, nikdy jsem nepochopil, proč mám koncesionářskými poplatky dotovat vznik takovýchto hloupých "magazínů". Skutečně veřejnoprávní služba veřejnosti par excellence :-/ ()

Javert

Moderátoři povětšinou suší, recenze krátké => nic neříkající, většina reportáží zbytečných. Před pár lety, když ještě nebyl tolik rozšířen internet, jsem byl rád za to, že vidím jak hra vypadá "v akci". Teď pro mě tento pořad nemá již žádný význam. Jedna hvězda z celkových dvou za nostalgická sobotní poledne... ()

kingik

Jsem příznivcem pc a konzolových her. Prostor je zde věnován recenzím, komentářům i chystaným novinkám. Zpracování pořadu je dost průměrné a ani moderátorka nemá moc co nabídnout. Pořad jsem přestal sledovat. Nudil mě.To je to nejhorší co se může stát. ()

Frajer42

Velmi slabé vtípky tvoří neodmyslitelnou vizáž každému dílu. Zde však jde jen a pouze o hry. Počítačové či konzolové. Pořad má pořád nižší úroveň. Naštěstí čas od času se k rezenci naskytne povedená hra. Bohužel je to pouze vyjímka potvrzující pravidlo. Přesto jsem zatím pravidelným divákem. ()

stilgar1

Ačkoli jsem kdysi hry rád hrál, tento pořad mě nikdy příliš nezaujal, neboť nedokázal ani podat recenze na úrovni... ()

MikeCool

TV-pořad. Pořad pro pařmeny. Dříve jsem tento pořad hltal, protože jsem byl dosti závislý na hraní PC-her, ale teď jsem z her přešel na Facebook a na CSFD, takže na hry už není čas. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) | ()

Fingon

Šárku jsem měl moc rád a příležitost vidět některé své kdysi oblíbené herní redaktory jsem taky dokázal ocenit, ale čím méně se zajímám o současnou herní scénu, logicky tím méně budu vyhledávat tento pořad. ()

Dalda

Bohužel na českých kanálech se divák mnoha pořadů o počítačových hrách nedočká. Konkrétně snad jen RE-Play a Game Page. Herní recenze se mi zdají slušné a jako fandu počítačových her mě dokážou spolu s přehledem novinek nadchnout. ()

swamp

Kdysi jsem to s nadšením sledoval, abych viděl alespoň nějaké útržky z nových počítačových her. A největší sranda byla vždy na závěr, když tam nějaká známá osobnost hrála hru. :D Lame! ()

iamek

V minulosti jsem nevynechal jediný díl. Ale zhruba poslední rok úroveň šla rapidně dolů a přestal jsem to sledovat úplně. ()

heyda

Dříve, kdy jsem ještě docela pařil nějaké hry, tak jsem toto i sledoval. Teď už se na Game page nedívám a nijak mi to nechybí. Ale když už jsme u těch her, tak bych si dovolil vyjmenovat moje nejoblíbenější PC HRY.... Mafia, GTA (všechny série), Prince of Persia, Bulanci, Tony Hawk Pro skater 3, Heroes 3, Soldier of Fortune, Max Paine, FIFA, NHL, Harry Potter a našly by se i další :-))) ()

Pítrs85

Díly se Šárkou Ullrichovou mi v paměti zůstaly vryty nejvíc, podle mě toto byl zlatej věk Game Page. V posledních částech šla kvalita mírně dolů, ale pořád se jednalo o výborný pořad pro herní pařany. Jednou za měsíc Oficiální Playstation Magazín a jednou za týden GP- víc člověk snad ani nepotřeboval (ehm kromě her samotných, samozřejmě :)). ()