Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

lizardking

To vysoké hodnocení patří pouze dílům s Vladimírem Čechem.Martin Preiss neměl ani zdaleka takové charisma a Ondřej Hejma byl příliš excentrický, už při výběru kostýmiu, což mi k tomu pořadu nesedělo.Ale Hejma tam byl krátce, takže se mohl rozjet a my jsme si mohli zvyknout. Příliš časté změny moderátorů neprospívají žádnému pořadu, zvlášť když funguje tak skvěle jako třeba Vl. Čech. ()

Buraking

Za Vladimíra Čecha kdysi v roce 2000 si pamatuji, že jsem kvůli jednomu dílu musel vystopit z auta a jít se podívat do hospody na televizi kdesi v neznámé části České republiky. Chlápek měl tehdy nahráno 2 500 000 měl dvě nápovědy k dobru a začínal na otázce za 5 000 000. Dostal otázku, jak se jmenoval jakýsi song od PSB - využil nápovědy, nikdo nevěděl. Dostal kytku, že byl do té doby nejlepší (nevím jestli ho někdo překonal) a šel dom. Žral jsem to:) ()

Sentinel

Vynikající schéma, hudební doprovod i celková atmosféra. Milionové otázky možná až moc těžké a klakson uprostřed nejnapínavějších momentů velice otravný:-) Jak odešel Čech tak šla úroveň dost dolů, ale i tak se jednalo o nejlepší vědomostní soutěž co kdy u nás byla vysílaná. ()

yarghoul

Mefistovský Vladimír Čech byl bezkonkurenční. Zbytek jen snaha o udržení do té doby vcelku úspěšného formátu na obrazovce s čím dál horšími moderátory. ()

aichinka

Je fakt, že když to ještě moderoval Čech, mělo to šťávu. A ten byl nepřekonatelný... Jak mimochodem dokládá i nesmrtelná Nohavicova písnička :-) ()

Peči

Jeden z nejlepších vědomostních pořadů, které jsem kdy viděl. Perfektně vymyšlená posloupnost otázek. I čtyři možnosti jsou akorát. A skvělé sledovat jednotlivé soutěžící, většinou jsem jim držel palce. A Vladimír Čech byl na roli moderátora šitý na míru. ()

zigy

Vladimír Čert je nejlepší moderátor, jakého tahle soutěž mohla mít. Vtipný, tajemný, férový a napětí vytvářející. Bez něj by soutěž byla poloviční, což dokázal jeho následovník Martin Preiss. ()

rey17

Jedna z nejlepších vědomostních soutěží, které jsem kdy viděl. Geniální za Čecha, dobré za Šmuclera, ostatní slabé... ()

Sherty

Ve své době jsem první díly opravdu hltal a už jsem vyhlížel další díly. V základě jednoduchý koncept zde fungoval a člověk někdy opravdu soutěžícím intenzivně fandil. Bohužel pozdější díly už ten drive ztrácely.. - 75% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů