Tento pořad běžel v době, kdy byl šéfem TV NOVA Vladimír Železný, který ho zároveň i uváděl. Originální byl jeho pozdrav: "Dobrou chuť, pokud zrovna obědváte." Dozvěděli jsme se vše o novinkách, které nás čekají v nejbližších dnech v TV. Vladimír Železný zde diskutoval i o politice a jiných věcech. V roce 2003 byl tento pořad nahrazen jiným a ten se jmenuje Volejte NOVU. (duklak2)

Rudovous odpad!

Teda! Amarcord_1 - arbitr dobreho vkusu na CSFD ctyri hvezdy! Na to se budu muset nekdy podivat. Kde to davaji? Jo youtube! DaViD´82 dalsi nestor CSFD - odpad! Je zajimave jak se hodnoceni deli od temer absolutni nostalgicke adorace po rezolutni zhnusenou negaci. Davam odpad, protoze toho co se ten clovek dopoustil pred zraky celeho naroda byla bohapusta a dechberouci manipulativni drzost. Ale zaroven musim poznamenat ... bylo to fascinujici Vladimire. ZAZO ZATIM ZA 10 MILIARD. Absolutne skvele komentare! : Amarcord_1, Cival , pshimi !!!!!!, Radek99, DaViD´82. A jen tak mimochodem, pane euro posrance jak to tedy bylo s tim svedkem vrazdy milence jednoho nejmenovaneho vrcholneho politika? Eva Holubova by mozna vedela... . http://www.youtube.com/watch?v=MwyPMC0PV_Y&feature=related ()

Snorlax

Ono to bylo vlastně zvráceně geniální, všechny ty koláče, přání k obědu, ty absurdní telefonáty a dopisy, nic z toho už neuvidíme, ani neuslyšíme. Vím zcela jistě, že to není škoda. Jedna hvězdička za nechtěný absurdní humor. ()

stilgar1

Nejen díky tomuto pořadu se pro mě Vláďa stal archetypem ošklivého (v tom nejhorším smyslu) člověka. Přesto, tento pořad je snad dodnes tím nejlepším, co ta "naše" braková televize NOHA stvořila. ()

Fingon

Jedno se Železnému upřít nemůže - charisma... (i když těch pět hvězdiček myslím tak trochu ironicky:-) ()

dex2man

Pří zmínce o Volejte řediteli si vždycky vzpomenu na Izerovu parodii tohoto pořadu... " další dopis posílá pan Váňa z Brna: Pane řediteli, velice mě mrzí, že vaše televize vysílá tak hloupé pořady a seriály, jako například Dallas... pane Váňa, berte to tak, že Dallas je odpočinkové téma... je to pořad u kterého si máte vydechnout...musíte být vděčný prostě za to, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování..." ()

HenryS. odpad!

" Co by na to řekl Freud..." Velmi odvážná, živě vysílaná psychologická studie jednoho post-sovětského "generála". Obsazení: 10/10, Děj: 10/10, Speciální efekty: 10/10, Masky: 0/10, Hudba: 9/10. ()

sharky

Neskutečně zábavné vymývání mozků obytelům ČR, díky kterému prošlo železnému zcela beztrestně, že jsme za něj zaplatili miliony v arbitrážích a ještě ho to vyneslo do Evropského parlamentu. železný se prezentoval divákům jako odborník na všechno a dokázal jim vysvětlit, koho volit, i proč má kráva rohy a čtyři nohy. Já jsem pravidelně sledoval a vždycky jsme se neskutečně smál jeho nadutosti a neuvěřitelné drzosti, jak všemu rozumí. Jen se bojím že někteří mohli brát jeho rady skutečně vážně. V každém případě byl tento pořad vydávaný za selfpromotion, ve skutečnosti to byly železného názory, což je jasné porušení zákona. Že to všechno železnému prošlo a mohl ho tolik let vysílat, za to smekám klobouk a modlím se aby ho v přímé volbě národ nikdy nezvolil prezidentem. Nejlepší díl: http://cz.youtube.com/watch?v=EHnpWVVI8Mg&feature=related ()

anais

Jeden člověk představuje program na příští týdny a do toho vykládá moudra o demokratické společnosti...sledoval to každý... ()

SOLOM.

Tak já ty bláboly okolo jeho grafů sledovanosti a žvásty co se kde děje moc nevnímal. Spíš mě zajímalo, co budou dávat na Nově nového a jak jsem brzy zjístil, tak nic co bych neviděl jinde. Většinou totiž stejně opakovali to co dávali před týdnem na jiné TV stanici. A tak tomu je i dnes. Chvála bohu, že tenhle pořad už neexistuje! ()

Ilicka

Je libo pořádný koláč sledovanosti, který jste nám upekli vy, diváci? Ano, nebudete tomu věřit, ale pořad na N@vě si zapnulo více než 80% dospělé populace.... ()

duklak2

Jestli se o nějakém pořadu dalo říci, že je publicistický, tak je to rozhodně tento. Přesně si pamatuji den, kdy vznikla NOVA. Byl jsem žákem ZŠ a v TV už několik dní před tím běžely upoutávky na jakýsi nový televizní kanál. Já ještě jako malé dítko moc netušil, co se to děje. Byl únorový pátek roku 1994 a NOVA zahájila vysílání. Prvním filmem byl snímek Obecná škola a pak dávali komedii Krotitelé duchů. V roce 1994 se dá říci, že se přepisovaly dějiny, protože vznikla paní NOVA, která se hned stala nejsledovanějším kanálem v Česku. Za jejím zrodem nestojí nikdo jiný, než politik a podnikatel Vladimír Železný, kterého dodnes obdivuji a nestydím se za to. Po jednom dni měním hodnocení a o jednu hvězdičku ho zvyšuji na plný počet, protože u tohohle pořadu jsem se neskutečně, kdysi dávno bavil. Legendární "koláče" o sledovanosti pořadů, kdy každý pořad vysílaný na TV NOVA deklasoval konkurenční televize, se mi velmi líbily, i když se jim věřit nedalo. Nadchly mě také reportáže o filmech, či seriálech. Jen se mi nelíbily dotazy diváků, protože ty byly mnohdy neskutečně trapné a debilní. Nechtěl bych vědět IQ volajících. Když jsem se v roce 2003 dozvěděl o konci Vladimíra Železného v TV NOVA, tak mě ho bylo hodně líto a sobotní poledne už nebyly co bývaly a mě už nikdo při obědě nepřál dobrou chuť:-). V dnešní době se vysílá Volejte NOVU a vůbec se na to nedívám. Je to trapná náhražka a tváře NOVY, které ho moderují, by se měly stydět. Pro mě má pořad Volejte řediteli neskutečnou nostalgickou hodnotu a já mu dávám plný počet. ()

becki_tu

"Dobré poledne a dobrou chuť, pokud právě obědváte..." Tak takhle nás pravidelně každou neděli vítal ředitel naší největší komerční televize a ani já jsem tenkrát nebyl ušetřen jeho bonmotů nebo řečí o koláčích sledovanosti, které jsme pravidelně slýchavali právě v tomto nováckém pořadu, který trefným způsobem paroduje Zdeněk Izer v tomto legendárním videu. ()