V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

Jello Biafra odpad!

Dobre situovaní jedinci versus nemajetná, asociálna zgerba. No a samozrejme onou "výmenou" sa tieto dve spoločenské vrstvy stretnú a zákonite vyvolajú konflikt. Mne to ale ako zábava nikdy neprišlo a z jednotlivých dielov mi je akurát tak zle. Mnohí asociáli sa tu vyžívajú v cigaretách a alkohole a rodina je u nich až na poslednom mieste. Koho môže takýto televízny odpad baviť? ()

P1tr

Lehce zvrhlým způsobem chytlavý a zajímavý pořád, který zprostředkovává pohled do zákulisí fungování povětšinou zvláštních rodin, které souhlasili s natáčením. Často dochází k zajímavým a humorným konfliktům a výlevům emocí a trapným situacím, které pro mě tvoří hlavní devizu tohoto kousku. Jeho největší výhodou je pak zřejmě to, že ať už máte ve vlastních vztazích jakékoliv zádrhele, po dokoukání libovolného dílu se můžete s partnerem upřímně uklidnit, že váš vztah je v porovnání s účastníky opravdu normální a lidský. ()

fiLLthe3DD

Lituji nezletilé účastníky této show. Nepochybuji ani o tom, že mnohé vyhrocené situace jsou vytrženy z kontextu a sestříhány tak, aby působily mnohem dramatičtěji, než je tomu v reálu. I tak ale Výměnu manželek zbožňuji a ten sadista hluboko uvnitř mé mysli se u každého dílu královsky (a zvrhle) baví. A abych řekl pravdu - zas takový extrém jako slovenská anebo americká naše česká verze není. Tady pomůže jen asteroid. ()

blackkocour

aneb cesta do hloubin českých rodin, a následného prozření že vaše jeblá rodina je ještě v pořádku.. // gilty pležr 🖤 ()

Zemi11 odpad!

Pouhá fraška a pytel přetvářek pro diváky. Na druhé straně je mi těch lidí líto. Jsou to chudáci, když se do takového pořadu přihlásí. Proč si dobrovolně zničit nebo minimálně riskovat vztah s tím, koho miluji nebo jsem alepsoň miloval? Chlap, kterej se dokáže dělit o svou ženu snad u mě ani není nula. To je někdo hluboko v mínus nekonečnu! Fuj! ()

Maynard.

Tak odkaď to vezmem? Okay, pokusím se odprostit od všeobecnýho názoru, že Nova málokdy vypustí do éteru kvalitní podívanou a budu se snažit hodit koment pouze na tento "zábavný" pořad. Viděl sem pouze pár dílů, většinu v Brně na privátě, kdy se jistý pan Vinčenzo koukal na každou pípčovinu, takže by se dalo říct, že trošku zasvědcen sem. Ale musím říct, že tento druh televizní zábavy mi prakticky nic neříká. Nechápu lidi, kteří jsou schopni doslova zabít čas při sledování dvou rodin, které si na pár dní vymění manželky. Ano, někdy je člověk zvědavý jak to vypadá u jinejch lidí, jestli tam je taky naklízeno nebo naopak, no ale tohle se přece nijak neliší od špízování, který provádějí zvědaví dochodci z poza oken, akorát je to opačně. Jo, to sem pak hejbou záclony :o). No a to, že Výměna manželek někomu může zachránit manželství je podle mě jenom nastrojená maškaráda, aby to jako v televizi vypadalo... Kdybych si měl vybrat mezi tímto a špehováním sousedů z okna, tak bych to viděl na kulku mezi voči. ()

dita.krizova

Tak tohle mě baví! A zatraceně hodně. Sledovat, jak žijí různé rodiny v naší republice a tiše u obrazovky sledovat chod jejich domácnosti...ajajaj potřebovala vůbec tohle naše televize? Ale zase musím uznat, že je to lepší než Vyvolení. Je to takové jednoduché a zkrátka ze života. ()

fox171cz

Vlastně skoro jediná reality show co sleduji na českých stanicích. Některé díly se dají, některé naopak ne. 45% ()

insurgentes

Viděl jsem teda jen jeden - a prý vydařenější - díl, a když pominu ten pro mě neuvěřitelný a nepochopitelný fakt, že někdo je schopen (za peníze asi) prát své špinavé prádlo v televizi (a ještě většinou ani netuší, jaký humus to je), tak jsem se docela bavil. ()

LexBarker odpad!

Bohužel jsem pár dílů zhlédnul kvůli manželce a kvůli tomu, že jedni známí se toho zúčastnili. Pokud by to bylo nehrané a lidi se v tom mohli normálně projevit, tak budiž. Jenže většinou nemáte šanci, musíte plnit rozkazy lidí z Novy, kteří vás kormidlují do střetů a hádek, nebo breku, na principu : chceš od nás prachy? tak se chovej tak, abys diváky zaujal. A právě z tohoto důvodu mně to přijde naprosto bezcenné, to raději budu poslouchat sousedy přes zeď, ty alespoň nikdo nenutí hrát si na to co nejsou... ()

herr_carter

"Jste hnusní, tupí a rádi exhibujete před ještě stupidnějším cílovým publikem? Pak je tento pořad ušit na míru právě pro Vás!! Minimální požadavky: Romský, nebo jiný nečeský původ, vystudovaná maximálně základní škola (diagnostický ústav, či ústav pro nezletilé delikventy, či jiné nápravně-kriminální zařízení výhodou), inteligenční kvocient zmrzlé makrely (nutno doložit), 5 a více dětí vítáno (smradi bez jakékoliv výchovy dvojnásob), nevzhledný zjev, smysl pro konflikt a nepořádek, mít byt, který poslouží pro výměnu, zasraný jak jetel (nutno doložit aktuální fotkou)......................nabízíme: Možnost se jednorázově a natrvalo neodmyslitelně zapsat a ztrapnit do podvědomí celého telecího národa, vyhrát zajímavou finanční sumu a doživotní psychické následky (i když v případě že 100 % splňujete profil, Vám to bude tak leda u prdele) a po absolvování celé výměny se dočkáte osobní konfrontace všech 4 individualit, což je k nezaplacení, pokud vezmeme v potaz, že výsledné IQ všech 4 účastníků jenom málokdy překročí vypnutou automatickou pračku ! ()

rozbris

Ale jo některé díly jsou hodně zábavné a dokonce byste nevěřili, že se někde tak hrozně žije u nás v ČR. Ale některé díly jsou vyloženě nudné. 55%. ()

wosho odpad!

Do dnes nechápu co normálni lidi vede k tomu, aby šli do takového humusu. Chápu píčky co lezou kvůly prachům, či za sebezviditelněním do Vyvolených či Big Brother. Ale nechápu co normální ženskou od rodiny nutí si vyměnit famílie a pak být stejně nasraná (vždy nova zkombinuje co možná nejvíce problematické dua rodin, aby to měla správný grády). To nechápu a asi nikdy nepochopím, zvlášť za pár šušňů. ()

showxman

Občas se pobavíte a zakroutíte hlavou nad tím, jak to v některých rodinách chodí. Jinak úplně prázdná novácká zábava. ()

AngiS

Jáchacháá :D Celá žhavá bych jela kvuli pár litrum bůhví kam. Představa, že bych se dostala k cikánům a oni ke mně, mě děsí k smrti :D Né, ty lidi nemají muj obdiv.. jsou to idioti :D ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů