Vincent je pohlcen vlastní minulostí - před třemi lety jeho ženu zavraždil neznámý taxikář a od té doby nemá Vincent klid. Jediným cílem je pro něj pomsta. Sousedka Alice Vincenta miluje a je přesvědčena, že ví, jak jej udělat šťastným. Podle svého promyšleného plánu se rozhodne stvořit viníka, jemuž by se Vincent mohl pomstít. Ne všechno se ale dá předem naplánovat... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

DannyBoy80

Zajímavý psychologický film se zajímavými herci a hereckými výkony. Příběh je celkem zamotaný, ale nakonec se rozmotá a o překvapivé momenty není nouze. ()

Prochy38

Zajímavý psycho-thriller, ale mě prostě nebavil. I když je H. Keitel fakt pan herec a N. Reeduse hodně můž, tak E. Béart mi přišla hodně nezajímavá stejně jako zbytek filmu. Zvláštní, ne špatné, ale pro mě nevhodné. Snad jindy v lepší náladě... ()

sona123

Harvey, s tebou bych utekla kamkoliv! Tady jsi byl ďábel, chlap s neuvěřitelným charisma, živočišný, ale i něžný a jemný. Ach...Crime je pro mě určitě překvapením - hodnocení tady docela nízké, přitom film je to inteligentní, s excelentními hereckými výkony, nevšední a nevodící za ručičku. Já si nakonec ty Francouze i zamiluju! ()

ArthasKarfa

Hustě vymyšlená zápletka i velmi zajímavý konec. Rozhodně doporučuji na podzimní večer, kdy si chce někdo trošku přiživit depresi nebo si jen tak shlédnout film o pomstě a vraždě. ()

RomanHyde

Zločn má něco do sebe. Určitě je to film,na který hned druhý den nezapomenete, ovšem k tomu aby byl zařazen mezi "nezapomenutelné" na delší dobu, něco mu chybí. Je to jistá "nelogičnost" jednání postav,které aby takto konaly,musely by být řádně ujeté.. Každopádně atmosféra snímku je zajímavá, nápad taky... chtělo by to jen vyměnit jisté pasáže ve scénáří za trošku více reálnější momenty. Obsazení je přesné,herecké výkony taky dobré. Každopádně Zločin nezapadá mezi tu nudnou šeď krimi filmů, kterých byly natočeny do této doby tisíce. Odlišuje se a to je dobře. ()

bolan

Téma dobré, zpracování horší. Lehce bizarní příběh, ale ne natolik, aby to bylo skutečně zajímavé. ()

Hapretor

Ach jo, to jsem teda nalít. Hraje tam Harvey Keitel? No, tak to by mohlo bejt dobrý. Jedna nesympatická pinda je zabouchlá do ještě míň sympatickýho kokota, a tak náhodně přefikne překvapivě dost sympatickýho a jednoduchýho taxikáře a nastraží na něj past. Vše se posere, vše je předvídatelné, vše je dost nudné. Nebýt Harvey Keitela dám 1* jen z lítosti. Vždyť ten kokot neměl ani koule, aby ho sejmul sám. Nechal si ho nejdřív zpracovat. A jak moh tak jistě vědět ty fakta ohledně taxikillera? Vždyt ten protijedoucí taxík tam mohl být náhodou. Nebo mi něco ušlo? A ten polda? Jak všechno ochotně vyklopil rádoby přítelkyni onoho kokota? To můžu i já vejít k nám na stanici a jen tak z prdele se zeptat na detaily aktuální krádeže v Billamarketu!? P.S. Vzkaz pro pana Manuela Pradal: S tímto si můžete akorát tak vytřít pr...! ()

Petulka88

Nemastný, neslaný mix všeho možného, kterému chybí šťáva, gradace i napětí. Film jsem vcelku bez úhony dokoukal, ale žádný větší dojem na mě neudělal. A ani Harvey Keitel tentokrát nepomohl. ()

mirkath1

Velmi zvláštní film. Chladná atmosféra-jako by bez emocí. Bez smíchu, bez zuřivosti-prostě nic, ale přes to, k vám promlouvá. 55% ()

Simo16

Tento film som si pozrel z postele o cca 23:00 hod. v noci z mobilu a som si istý, že aj keby som ho videl v kine či na DVD, zanechal by vo mne rovnaké pocity a rovnaké hodnotenie, pretože aj keď scenár bol viac menej dobrý, chýbal tomu taký filmový efekt, ktorý by divákov priviedol do stavu hlbokého zamyslenia sa nad svojim životom.To tu ale chýbalo, ciže moje hodnotenie zostáva také, aké je. ()

CrazymanM

Pro mě zklamání,čekal jsem teda víc,bohužel jsem dostal jen překombinovanou,roztahanou slátaninu,kde pouze závěr trošku zachraňuje mé hodnocení!!! ()

gotham

Pradal už natočil s Keitelem celkem povedenou Ginostru, ale Zločin byl o dost slabší, i když námět bych řekl byl skoro i lepší. Bohužel Zločin byl natočen strašně zmateně, nepůsobil jako celistvý příběh, jako by byl poskládaný z jednotlivých klipů. Ani Keitel to natáčení asi nebral moc vážně, jeden z jeho nejhorších výkonů. Navíc ani jedna postava si mě nějak moc nezískala, takže mi bylo v podstatě jedno jak to skončí, což překvapí zejména u postavy Reeduse. A tak ani krásná postavy Emmanuelle toho moc nezachrání. 40% ()

naytsirk

Chvíli mi trvalo, než mě to začalo bavit, ale nakonec to ušlo. Jen ten konec... ale konec dobrý, všechno dobré.... ()

Snakefinger

Dobře psychologicky i dějově vystavěné s jemnými zvraty a excelentní herecký výkon Harveye Keitela pohladí každou duši. Film má několik milníků a nejasný konec ve vás ještě nějakou chvíli opravdu zůstane. ()