Príbehy neobyčajne obyčajných ľudí a ich túžby, ktoré sa naplnili. Show, v ktorej plníme sny divákov vo forme prekvapenia. Vo väčšine prípadov tieto sny budú nemateriálne. Dôležitý je životný príbeh, ktorý sa za snom skrýva. Show má široký dosah – ponúka divákom pozitívne emócie, rozprávku v živote, naplnenie snov a rovnako aj známe osobnosti (speváci, tanečníci, herci ako hostia programu). (TV Markíza)

PeterNet odpad!

Aby bylo jasno, moje hodnocení nepatří dobrým úmyslům vůči účinkujícím. Ale ten pořad je mizerný, pokouší se dojmout lyrickou hudbou spolu se záběry brečících lidí. Ne. Všechno je špatně. A k tomu mám před tímto tématem obrovský respekt a nedokážu se na to dívat. ()

uiu

Ve svých začátcích se mi pořad líbil. Něco na způsob Pošty pro tebe. Ženský napsaly do televize, že jejich kamarádka spolupracovnice bude mít narozeniny a chtěly by jí udělat překvapení - velkou oslavu a do toho jejího oblíbeného zpěváka ze SuperStar. Televize vše zařídila a člověku plesalo srdce nad slzami štěstí oslavenkyně. Jenže pak se pořad změnil do schématu - postižený osmiletý Pepíček by se chtěl setkat s Karlem Gottem a hluchoněmá sedmiletá Anička by ráda skočila tandemový seskok s padákem. Nemám nic proti postiženým lidem, ale citové vydírání, které Modré z neba divákovi nabízí je vážně do nebe volající :) Tyto pořady jen z postižených dělají ještě větší chudáky, než veskutečnosti jsou a tím staví další a další bariéru mezi nimi a "normálními" lidmi. To už nejsou slzy štěstí, kdy krmička vepřů prožila nejkrásnější narozeniny, co jí ženský z práce vysnily, tohle je už citové vydírání, kdy matka postiženého dítěte brečí, že je její děcko v televizi. Ta jedna hvězda za pár dobrých dílů na začátku. Zbytek "série" hodnotím jako odpad! Dobrý komentář: anderson a MM_Ramone ()

BoncheR

Úplne zle. Najprv som túto reláciu odvrhoval, zvlášť po prvých príbehoch, ale potom som jednoducho zmenil názor. táto relácia ľudom mení životy a pomáha im nezištne, bez akýchkoľvek sebeckých nárokov, takisto Vilo Rozboril... naozaj to nevyzerá že by to robil pre peniaze alebo pre slávu. fakt, jedna z mála tak veľmi vydarených relácii za poslednú dobu na takej komerčnej televízii ako je Markíza. ()

Danny F.

Některé osudy jsou vážně dojemné. Je pěkné že se alespoň nějak pomůže těmto lidem. Politici by se měli nad tím sami zamyslet. 80% ()

morena.jea odpad!

"A veľmi ťa tá rakovina bolí?" "Ako si sa cítil keď ti zomreli rodičia?" "Je ťažké žiť s vedomím, že vaše dieťa zomiera?" ()

jolanek

Polka Slovenska ho miluje, druha nenavidi. Keby kandidoval za prezidenta vyhra, keby kandidoval do parlamentu ako strana s jednym muzom, fukne i Fica, no pri kazdom diely Modreho z nema mam pocit ze som zneuzity zo zadu a bez lasky , ale zato so slzami v ociach, ze Vilko opat niekomu pomohol. (a znasilnil opat moje emocie) ()

D28

Je jasné, prečo toto telka zosobnená afektovaným moderátorom vymyslela.Ale nechápem účinkujúcich.Odpad nedám len preto, lebo dúfam, že im to aspoň drobnú radosť prináša, že im to "vystavovanie sa" pred divákmi stojí za to.Pomáhať treba, to nikto nespochybňuje.Ale bez kamier, bez vypočítavosti a hlavne furt. ()

TheRoller odpad!

Stelesnenie odpadu. Tisícky ľudí denne pomáha nezištne miliónom iným bez toho, aby o tom ostatní vedeli. Markíza to robí spôsobom, že pôvodný cieľ sa stáva "vedľajším produktom" a 99,9% je poľovačka na každý eurocent na ďalšiu Vilkovu dovolenku, prípadne na produkciu ďalšieho hnusného seriálu alebo na spustenie osemdesiatej tretej dcérskej stanici, kde sa celý deň dookola vysiela vákuum. Osobitnú kapitolu zohráva Rozboril. Tak ako som ho mal rád pri Cestovinách a Vilomeninách ho teraz kvôli tomuto neznášam. Grímasy horšie ako v Umučení Krista, forma rozprávania s nasilu roztraseným hlasom mučeníka, z ktorého mi je na antiperistaltickú vlnu a to ťažké dýchanie rovno do mikrofónu! Čakám už len kedy skolabuje, bohužiaľ sa tak ešte nestalo. Teda že vraj hej, ale očividne to nepomohlo. Mám pocit, že by mu absolútne nerobilo problém darovať obličku alebo časť pečene, otázkou by bolo, koľko z toho bude mať €ur. A ešte by z toho urobil jednu časť, čo jednu, rovno dvojdiel s detailom na jeho operáciu. Na podobnom princípe vlastne fungujú všetky ostatné epizódy. Niet sa čomu diviť, komerčný odpad ako je TV Markíza by bez zárobku nepodal ani pohár slanej vody. Nech ide teda radšej Vilko aj s pani, teda slečnou Ťapákovou radšej do Viedni darovať krv za 20€ (veď tu sa to robí zadarmo, toľkej neslýchanosti) a čím skôr zruší tento vymývač mozgov. ()

Aberforth

Podľa mňa je to zaujímavé, už len preto, že pomáhajú ľudom ktorý tú pomoc potrebujú, len či je to naozaj tak..ťažko povedať. A Vila moc nemusím. ()

fox171cz

Ano, v komentářích opět někteří uživatelé bodují, jde vidět že absolutně neví která bije ! Hlavně jak na to můžou napsat špinavý komentář a ještě špinavější hodnocení. Ale proč se rozčilovat, "Modré z neba" je jedna z nejlepších (CZ/SK) reality-show se skvělým "Rozborilem". ()

bari68

Silné životné príbehy v pekných reportážach pri ktorých neraz srdce zaplesá.Inak , ale show hrajúca divákom na city. ()

chamba

Silné životné príbehy, ktoré sa snažia dohnať sledujúceho za každú cenu k slzám na mňa ako si nezapôsobili. ()

klúčik

Plače celá rodina ... Je pekné, že sa snaží niekto pomôcť tým, čo to potrebujú , ale je choré urobiť s toho šou... Bohužiaľ, ten kto sa má starať o takýchto ľudí ( štátne orgány ) sa nestarajú .... Myšlienka je to pekná , no to pozlátko markízy okolo toho sa mi nepáči.... 40%. ()

TERRORDROME odpad!

Splníme ti sen, ale musíš aspoň zomierať na rakovinu lebo inak to ľudí nerozplače. Hlavné je rozplakať ľudí, zvyšuje to sledovanosť! Bože, ako ja toto dolovanie emocií zubárskou vŕtačkou neznášam. APAGE SATANAS!!! ()

Angelino

Ako porovnávam zmysel niektorých programov v komerčných televíziách, tak tento je jednoznačne z tých zmysluplnejších. Niektoré programy sú vyslovene zamerané na intrigy a sexuálny podtext, ktorý predáva (vyvolení, hotel paradaise), niektoré aspoň umožňujú šikovným sa zviditeľniť, rozvinúť a preraziť (superstar, talent) a niektoré sú zamerané na tých, ktorí inak veľa šancí od života nedostali, sami si veľmi pomôcť nedokážu a splnený sen pre nich môže byť naštartovaním do života a niekedy aj zviditeľnenie ich situácie a motivácia iných aby pomohli. Čiže aj odhliadnúc od Vila ako moderátora si to tri zaslúži. ()

Cement73

Neuverteľné citové vydieranie na tretiu, aj keď myšlienka pomôcť je určite dobrá. A jedine za ten úmysel dám jednu hviezdu, aj ked je mi jasne co vie komercna tv urobit z chudakov ktory su pre par penazi urobit vsetko. ()