Poslední noc

Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví upíři. Na planetě přežilo jen několik málo lidí, kteří jsou však infikováni a uvězněni v nemocnici. Tao je jejich jedinou nadějí. On však také ví, že jediným lékem na jejich záchranu je jejich smrt. Nastává čas postavit se proti krvežíznivým stvůrám. (videofil)

ArdathBay odpad!

Kdyby hloupost nadnášela, "Poslední noc" by létala ve kosmíru. Koukám, že Seagal chce překonat "Zabijáka". Vcelku se mu i daří. Rezignoval na bojová umění, máchá mečem a bitky nechává na svých nohsledech, respektive na svém parťákovi Tagartovi". Ten má tak vysokou inteligenci, že když mu Tao (Seagal) dává příkaz, aby vyčistil místnost od nakažených, končí ho otázkou : rozumíš ? On pokýve hlavou a jde. Jiné místo v "ději" : poručík se ptá operátora zda jsou letadla ve vzduchu, on mu bryskně odpoví, že ne. On naštvaně : Jakto, že ne ?? Operátor : čekají na Váš rozkaz. Při odchodu z hlavního stanu poručík k operátorovi : Ať jsou letadůla připravena k akci. Jinde - skupina nenakažených chodí neozbrojena !!! čímkoliv !! po nemocnici plné nakažených a hledá jídlo a léky. Hodinu a půl skupina bloudí, rozděluje se, potkává se navzájem a s Lovci ( Seagal a jeho grupa) a ve "finále" Seagal a 3 céčka (civilisti) opuštějí budovu "největší nemocnice na světě" a to je KONEC (naštěstí). Doporučuje 10 sadistických doktorů z 10 všem masochistům. ()

upson odpad!

Pan Seagal ztratil veškerou soudnost :-D a zabředl ve špinavých vodách filmů kategorie Cé a Dé. Z dříve docela sympatického akčního herce ( čti v době premiéry Přepadení v Pacifiku ) se stalo obtloustlé prase bez zábran zahrát si bílou imitaci sádelnatého Bladea. Jako milovník filmů kategorie B toho dost odpustím a béčkovému překvapení dám i 5 hvězdiček ale u takových snímků se mi soudnost hodně rychle vrátí :-D ()

iXtr3m3 odpad!

Keď tak pozerám na hodnotenia užívateľov a vidím 5hviezdičkové, tak začínam mať pociť, že existuje na csfd skupina ľudí, ktorí úmyselne vedome svojimi neadekvátnymi hodnoteniami zvyšujú určitým snímkom ich hodnotenie len preto, aby iné snímky ostali úplne na dne a naopak. Čo k tomuto filmu dodať? Je to omnoho ale naozaj omnoho horšie ako jeho posledný titul Kill Switch. Celý film by sa dal popísať asi takto: Tma, tma, akcia vytvorená systémom 10 strihov za sekundu, tma, tma. Bože Steven, ako môžeš stále takto klesať? Už aj ten Jean Claude svojim posledným snímkom zabodoval, Rourke si mädlí ruky na Oscara, Stalloneho si prenajali po poslednom Rambovi do McDonaldu ako mlynček na mäso, všetci starý "búchači" sa vracajú, len ty so svojou tvrdou hlavou si už dávno došiel na dno a teraz sa prekopávaš k protinožcom... Súhlasím plne s Lateef-ovým komentom. Okrem sledovania naozaj dobrých filmov mám jednu úchylku a tou je zberateľstvo, konkrétne celej filmografie Seagala aj Van Damma od prvých snímok až po tie posledné. Van Damme točí aspoň pozerateľný odpad, sem tam priemerné béčko, ale Seagal prekonáva všetky negatívne hranice kvality. Škoda Steven, česť tvojej pamiatke, kedysi si bol naozaj klasa, možno aj jediná svojho druhu. Ako si mohol tak hlboko klesnúť? ()

Testament odpad!

Proboha, tohle mělo rozpočet 9milionuů dolarů? To už je taková inflace? Nebo je tak drahé dát make-up pár lidem, použít trochu umělé krve a nechat Stevena Seagala s družinou běhat po vesměs prázdném baráku? Škoda času, škoda peněz...tahle verze Bladea ti Stevena nevyšla a to nemluvím o PŘÍŠERNĚ, ale opravdu PRÍŚERNÉ sestříhaných bojových scénách typu: Seagal 3x máchne mečem do vzduchu a následuje nějaký spatlaný mezizáběr a najednou jsou všichni jeho protivníci na zemi...:-D. ()

Saboter odpad!

Chujovina roku 2009. Přesně jak jsem čekal, takže nebudu říkat jak jsem překvapený. Seagal prostě na to nemá. Blbůstka kde bude běhat a sekat zombies a nazývat je upíry. Byla to pro mě silná urážka upírů. Seagal předvedl trapný dialogy, který se nedali vůbec poslouchat. Nedávalo to vůbec smysl ani logiku. Totálně trapný, nezáživný opravdu odpad! filmové historie. Opravdu jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděl. Příběh stejný jako dialogy. Navíc začínající režisér se opravdu moc kvalitně neuvedl a tlustý Seagal hrající si na Arnolda na mě bylo moc. ()

Eraserhead

Ono je to prezentováno jako Seagalovka??? První hodinu se tam Steven jen občas mihne... Jinak je to celkem slušně brutální béčko vykrádající vše od Já,legenda přes 28 dní poté po jakoukoliv zombiárnu. ()

Haymar

Mnohem, mnohem hustší by bylo, kdyby se každý nakažený proměnil v Seagala a božský Steven-originál by tak musel bojovat nejen s armádou svých "krvežíznivých" klonů ale i s lidmi (kteří by jej měli za jednoho z "nich"). Jmenovalo by se to Alone against the world a mělo by to podtitul "Celý svět se postavil proti němu... a to neměl dělat!" To by bylo teprve maso! Takže tady máš - Stevie, námět na svou další pecku (prachy za to nechci!) a teď nás nech, prosím - alepsoň jeden rok vydechnout! ()

TERRORDROME odpad!

Keď celú zem zamoria upíri, zastaviť ich môže len človek s hlavou slona a telom veľryby ( prípadne naopak ). Samozrejme mám na mysli Stevena Ham-Ham burgera Seagala, ktorý sa v tomto filme špacíruje tmavými chodbami a... nič iné nerobí. Robenie čohokoľvek totiž vyžaduje ohavnú vec nazývanú fyzická aktivita, čo je (mimo žrania ham, chees a iných burgerov ) Stevenova najhoršia nočná mora a tak za neho všetko odmakajú jeho parťáci. Pravdupovediac pri pohľade na Seagalovu monštruóznu riť by vzal nohy na plecia aj King Kong a Godzilla by sa s plačom zahrabala pod zem. No áno, tento film je strašná kokotina a nie je to len Stevenova vina, on je iba ten posledný klinec do jeho rakvy, aj bez neho je to nudné a stupídne viac než dosť. ()

mosnak odpad!

"...musíme to tady vyčistit": hlesl Steven a šel zase o kus dál. Problém je,že chodil pořád dokola a tu větu o čištění mlel pořád dokola,jako v reklamě na VANISH :-( Steve to teda ani náhodou - 5% ()

mira007

Tak tahle perla Stevena Seagala mi proklouzla mezi prsty do dnešních dnů - mistr Ajkydo pochoduje v gestapáckém kabátě a pomocí samurajského meče kosí zombíky v rumunsko-americké koprodukci. PS: Myslím, že ten samý kabát už v nějakém filmu měl. Bída, která není ani zábavná ani zajímavá jako kuriozita. Jedna hvězda za docházku. ()

jacksax

film, kterby měli shlédnout všichni studenti scénáristiky. Pro mě naprosto nepřirozené chování, jednání i konverzace. Pokud je to realita, lidstvo si zaslouží být vyhubeno. ()

Teardown

Staroušek Segal a horor? To by mě zajímalo kdy vletí na porno, protože při kvalitách jeho posledních snímků už asi nemá vůbec co zkazit. Bláhový ten, kdo doufá v návrat bitkře "par excellence" a jeho pestrou škálu úderů, jakou nás kdysi okouzlil. Teď se dočkáme jen oteklého ksiftu v černém koženém plášti, většinu času opírající se o svou katanu, který dokáže maximálně useknout nebo ustřelit hlavu, což ale s přehledem zvládne i naše černovlasá dorostenkyně Dáša Patrasová:) Stíví, je čas to zabalit. ()

Bozvav odpad!

Opravdová sračka, jeden z nejhorších počinů od Seagala i jako celek vůbec. Toto děsné dílko je důkazem toho, kam až jde profesně klesnout. Bože když si tak vzpomenu, že hlavní hrdina ztvárnil "Nica" atd. Bez přetáčení by se to nedalo vůbec dokoukat. ()

boyd.

No jak tento film hodnotit, v žádném případě tedy nečekejte klasickou seagalovku, tohle je opravdu z jiného soudku, oceňuju že steven po parodii vzal roli i v hororu! Plus Against the dark je, že má výbornou atmosféru, hlavně v první polovině filmu určitě budete mít i strach, paradox je v tom, že seagal v první polovině filmu ani moc nevystupuje, postupně začínají být lekačky pořád stejné nemrtvých přibývá a film začíná ztrácet dobrou atmosféru z úvodu. Co se týče soubojů, tak seagal jenom mávne mečem střih a z nemrtvého nakaženého zombíka se stává mrtvý nakažený zombík a tak je to pořád dokola až dokonce filmu, steven prostě v tomto snímku z toho co umí neukáže vůbec nic, za to jeho kolega se umí bít docela slušně, když na něj naběhne asi dvacet nakažených, vyřídí je parádně (asi nejlepší scéna filmu), nejhorší a absolutně nepochopitelná scéna je s výtahem....na to se ale musíte podívat vy sami. Taky se mi nelíbí to, že v poslední době hraje seagal tak nějak úplně strojově, třeba vyřídí tři zombíky, schová meč a úplně v klidu si odejde ze scény, žádne emoce nic prostě nebo třeba zachrání malou holku a zase v klidu si odkráčí, to už je ale asi chyba i režiséra. Abych to teda shrnul, jsou to pěkná jatka, totální řezničina, krev tady teče proudem, seagal si hraje na snipese a vůbec mu to nejde(prý že shodil nějaká kila, já bych řekl že už je znova zase nabral), herci podávají celkem dobrý výkon (až na seagala)a atmosféra filmu je taky docela slušná, hlavně v první polovině jak už jsem řekl. Kruci stevene kdy už konečně natočíš něco pořádného, od na pokraji smrti jsem s jeho filmem ještě nebyl spokojen, seag a spol. si určitě da těch svých pět hvězd, ale mně to prostě nestačí, stevene snaž se, držím palce, ještě pořád! ()

xavierr13 odpad!

Daľší film zo Seagalem, ktorý je opät bohužial podla očakávania hatlanina rôznych filmov čo už tu boli a Seagal ako bojovník proti nakazeným virom pripomína Bladea s mečom. Aj ked akční horor ešte Steven nezkusil tak prečo nie že? ()

Deratizer

Nemůžu si pomoct, ale tento film mě fakt nudil, působil na mě od samého začátku nudně, nesympaticky a nezáživně, takže jsem ho dokoukal do konce prakticky bez pozornosti, protože bych vnímat tento skvost naplno až do konce nevydržel. Od Seagala to nejhorší, co jsem viděl. Jedna hvězdička z milosti. Ztráta času. ()

Hapretor

Film jako takový mně nepřišel tak špatný. Co mi přišlo zbytečné až velmi špatné bylo obsazení S. Seagala. Nevím, proč ho baví (nebo ho někdo nutí? nebo má málo peněz?) hrát v každém podřadném filmu, kde si může zamáchat rukama, nohama, pistolí, nebo tady třeba mečem?! Pane Seagale, zamyslete se nad sebou! P.S. Film jsem si pustil jen ze zvědavosti. Kdybych ho neviděl, opravdu nelituji. ()