Politické harašení aneb S politiky stále netančíme

(pořad)

Zuzana Bubílková a Miroslav Šimek zábavnou formou glosují politické dění bez rozdílu politických stran. Diváci mají možnost setkat se s oblíbenou tetičkou ze Slovenska, poslechnout si odpovědi na otázky pro Rádio Bubu, případně imitované rozhovory se známými politiky. Jedná se o představení, které se zabývá politickou satirou, průřezem politických stran a vrací tak z pohledu občana politikům jejich často sobecké a nelogické chování. (Pumiiix)

m.krudenc

Miroslav Šimek a Zuzana Bubílková v TV pořadu předvádějí realistické scénky, které ukazují pravou tvář české politicky. Miroslav Šimek byl génius, jeho ztráta v politické satiře je nenahraditelná. ()

Suzie05

Vtípky ušly, ale v podání Bubílkové.... No byla jsem ráda, že mi z toho příjemného hlásku nepopraskaly ušní bubínky. ()

OG_Swifty

Původně bylo mé hodnocení nižší, ale při nedávném opakování na TV TELKA s odstupem času (a zřejmě i větším politickým rozhledem) musím post mortem docenit humor Miloslava Šimka, který skutečně předběhl svou dobu. Po jeho smrti se bohužel z tohoto pořadu stal odpad, proto diplomaticky dávám 3* ()

SallyZen

Dělat si srandu z politiky(ů) je mnohdy zábava. Ještě k tomu, když to měla na starosti dvojka Bubílková - Šimek, tak o to lépe. Ostatní, ale nic moc. Nejlepší byli samotné vtipy. 65% ()

cariada

Už to nebylo ono sice se Miloslav Šimek snažil co se dá a i se mu to dařilo, ale na komerční způsob se to prostě nehodí. ()

daEmoNickY

Zaprodali se :)................................................Zajimave je videt jak zmenily styl. Zacali take s tim musi pohnout protoze uz nedelaji pro verejnopravnou tv...................Sakra! Nova zabila Simka!! :)............................Jestli se vam moje plky nelibily vite kam mate jit (k tv a pustit si Simka a Bubilkovou). ()

tom88

Celkom milá a zábavná relácia s perfektne sa dopĺňajúcou dvojicou Šimek-Bubílková, ale pre mladších divákov radšej tak nie. Je to celkovo inteligentný humor s politickým zameraním. Niektoré vtipy sú fajn, iné zase nasilu. Časom to dosť omrzí a relácia sa stáva otravnou. ()

Kri-kri

Prvních 20 dílů se Šimkem si Politické harašení udrželo přibližně stejnou úroveň jako předchozí pořad S politiky netančím. I tentokrát se pořad skládal ze tří pravidelných vstupů - úvodní dialog, následovala na střídačku "tetička ze Slovenska" nebo nová relace "Rádio Bubu" a nakonec scénky "máma s tátou", popř. jiná humorná scénka (důchodce u doktora, důchodce u voleb, student u maturity z politické situace). Po Šimkově odchodu šla kvalita pořadu výrazně dolů. Bubílková je možná schopná novinářka, ale humoristka ani v nejmenším. Absence baviče Šimkova formátu byla evidentní, Bubílková na to sama nestačila, nezachránila to ani starými, několikrát provařenými vtipy a někdejšími Šimkovými výroky. Moje hodnocení se tudíž vztahuje pouze na prvních 20 dílů z let 2001-2003. Další díly bez Šimka nehodnotím, to bych musel pár hvězdiček ubrat, což nechci. ()