Televizní pořad České Televize, kterým provází Petr Svoboda. V každém díle nám představí Petr Svoboda českou rodinu, které dá úkol, který jakmile provedou správně a bez chyb, vyhrávají vysněné ceny, které si sami určili. (rozbris)

elshish

Petr Svoboda mi někdy připadal jako hroznej frajírek. Samotnýho by mě zajímalo, jestli si to někdy sám zkusil , co musí soutěžící sami vytrpět. Každopádně je to jejich boj :) A musí počítat někdy s dost divným neznámem.. ()

Italiano

Velice zábavná soutěžní hra, ve které jsou občas velice zapeklité soutěžní úukoly, které dokážou potrápit. ()

Ceberus

Velmi kvalitní a napínavá soutěž z domácí produkce, což se tak často nevidí. Úkoly bohužel bývají svou složitostí velice rozdílné, takže pokud někdo chytí zrovna nějakou nešťastně náročnou úlohu, má smůlu. Každopádně jde o jeden z velmi mála světlých záblesků televizní zábavy od dob Kufru. ()

denbrough

Ze začátku jsem musel vidět každý díl, ale nějak mě to prostě přestalo bavit... Příliš zdlouhavé, nebaví mě pořád koukat na domácí videa cizích lidí... :-) ()

iKosser

A tak není to tak špatné ne? Myslím že tenhle projekt je jeden z těch povedenějších na našich obrazovkách... No, o hodně lepší 75% ()

topi80

Celkem napínavá rodinná soutěž. Ceny v obrovských hodnotách už jsou navezeny do studia, rodinka na ně kouká a pak se pustí do úkolu, kde jedna malilililililičkatá chybička může každou chvíli rozhodnout, že ty věci poputují zpátky do skladů. Líbila se mi i průběžná videa z tréninků. Rodiny si je točily samy a často byla opravdu vynalézavá a vtipná. ()

MFloyd

Jeden z těch lepších pořadů, občas sice horší, ale to vždycky záleželo na typu úkolů. Jinak myslím že Petr Svoboda byl docela sympatický. ()

LuNaj

Být soutěžícími, tak si vyberu pěkně mastné ceny. Auto každopádně, když už by měli, nevadí, všechno se dá prodat:-)) Ok, teď vážně- docela originální námět a fajné úkoly, ale sledovat to sedmidenní zkoušení je kolikrát fakt utrpení. Nesleduju každý díl, teď už spíše sporadicky, ale zpočátku jsme na to čuměli celá rodina. Než jsem přišli na kouzlo DVD filmů. ()

sefa

Formát pořadu není úplně špatný, ale to domácí video každé rodiny a jejich pokřiky přesáhly hranici trapnosti. Korunu tomu nasazuje neskutečně nudný moderátor. Ale chápu, že jako sobotní večerní program pro rodinu s malými dětmi to nemusí být úplně špatná volba. ()

WolfIssen

Fajn pořad, 3*** za to, že mnohokrát, co jim artisté / umělci a profi znalci různých triků ukáží, se rodina, nebo její člen má naučit častokrát náročný úkol jen za 1 týden. ()

Mikakel

Celkem fajnovej pořad,úkoly většinou těžké,tak nebyla nouze o nervózní chvíle. Ale toť vše..Za mě jen tak tak 3* ()

Riker

Ze začátku mě to docela bavilo, přeci jen se jednalo o něco nového a neokoukaného, ale velmi brzy se tento pořad okoukal a začal nudit. ()

Kindernay

Nedokážu přesně říct proč, ale tehle pořad se mě nikdy nelíbil..asi z části i kvůli moderátorovi, který mě prostě nikdy nebyl sympatickej, ale i celkově se mě to nelíbilo..mám pocit, že jednou říkal ředitel Novy(už nevím,jestli ještě Železný nebo Dvořák), že zrovna tento pořad by na Nově dokázali udělat mnohem líp , a s tím plně souhlasím, myslím si, že tenhle formát by se dal udělat mnohem líp. ()

Nerdvana

Některé úkoly jsem brala čistě jako naschvál od štábu, jiné byly přímo lahůdkou (například díl s poznávačnou ptáků podle hlasu nebo s degustací čajů), aby se diváctvo namlsalo a jelo se hojně ztrapňovat na hrazdě a jednokolce. ()