Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  *

  Ženská, která se oblíká jako chlap, není vůbec sexy a stočí se to na film o módě? Jo, to mě mělo varovat. To všechno mě mělo varovat. Nebo aspoň varlovat. Audrey Tautou už svoje role asi nikdy nepřekoná, protože stářím hubne a kostnatí a nesměje se a přestává se mi líbit, obzvlášť v tomhle filmu (vypadá tady tak o 15 let starší). Jo, životopis slavnejch lidí vždy naláká nějaké obecenstvo, ale tohle bylo skoro úplně nezáživný. Nepopírám její vliv na vývoj oblíkání, protože některý hadry se celkem daly, ale nejsu ženská, a proto mě to tak nebere...(6.12.2009)

 • Malarkey
  **

  Koukal jsem na ten film kvůli přítelkyni, který ho chtěla vidět. Popravdě chápu, že značka Chanel není pro chlapa. Na druhou stranu by se mohl těšit alespoň na samotnou Audrey Tautou. Ta ale opět změnila vizáž a vypadá jak Edith Piaf v nejlepších letech. Příběh samotný nemá šťávu, nemá švich lázeňského šviháka a už vůbec nemá žádný průběh. Nic se tam neděje, a když už jo, tak se na to skočí a do minuty už je všecko pryč. Takhle by se životopisný filmy točit neměly. Když už na nějaký koukám, rád bych se dozvěděl o tom jaká byla, co udělala, nějaký zajímavosti. Ale tenhle film neukázal z jejího života vlastně vůbec nic.(17.7.2010)

 • pakobylka
  **

  Co to ksakru mělo být ? Absolutně nudný, fádní, nezáživný snímek, který bez známek slitování, zato se škodolibým zadostiučiněním zabíjí osobnost Coco Chanel, snímek, ze kterého není ani za mák patrná její kreativita ani její touha po nezávislosti - úspěch se dostaví jen tak samo sebou, bez nějaké zvláštní námahy, aniž by pro něj cokoli obětovala ... a aniž by o něj opravdu stála. Nemohu posoudit, nakolik se Anne Fontaine držela skutečné životní cesty slavné francouzské módní návrhářky, ale pomstila se jí dokonale. DALEKO hlubší dojem ve mě před časem zanechal dvoudílný televizní film "Coco Chanel" z roku 2008. Režíroval ho Christian Duguay - a mapuje její osud s opravdovým zaujetím, s důrazem na její nesporný talent a nespoutanou, svobodomyslnou povahu.(13.2.2012)

 • Greny
  ***

  abych pravdu řekl o Coco Chanel jsem slyšel poprvé. Možná je to moje chyba, ale přece jenom o svět módy a její historii se moc nezajímám. Bohužel tenhle film nepřinesl tolik očekávanou šťávu ( očekávala se hlavně díky Audrey Tautou). Pro mě jako člověka, který tuto osobnost vůbec neznal, bylo složité pochytit v čem byla tato dáma talentovaná, ale vše vyřešil konec a já pochopil... :) Film by určitě snesl dynamičtějěí scénář(5.8.2009)

 • blackrain
  ***

  Zvláštní, že ženy, které dosáhly v životě velkého úspěchu, byly slavné a uznával je celý svět, měly složité dětství. Vyrůstaly a žily v těžkých životních podmínkách. Živily se z ruky do úst. Pak se objevil někdo, kdo jim pomohl. Ono to vlastně není zvláštní, z takového prostředí by se chtěl dosat každý, kdo má nějaké ambice, sny, vůli a kdo nezahořknul. Coco Chanel, ať už v životě prošla čímkoliv, vzala módu pevně do svých rukou. Ženy ji můžou děkovat za to, že je zbavila nepohodlných korzetů a byla spolutvůrkyní legendárního parfému Chanel No.5. Já nemám snímku co vytnout. Je jednoduchý, prostý, elegantní, střízlivý, přesně jako modely, které módní ikona vytvořila. Ovšem, pokud by hlavní roli nehrála Audrey Tautou, tak bych nějaké výhrady určitě našla.(31.5.2010)

 • - Módu opálenej pokožky zaviedla práve Coco, a to síce po jednom prílišnom nechcenom opálení počas pobytu pri Severnom mori, keď bola biela pokožka želaná. Na konci kariéry sa však vrátila k pôvodnému štýlu. Prestala chodiť na slnko. (Nykol)

 • - Automobil Hotchkiss AM2 použitý také ve scéně, kdy jedou Coco Chanel (Audrey Tautou) a Boy (Alessandro Nivola) po pobřeží, byl poprvé vyroben až přibližně 6 let po Boyově smrti. (K.O.zel)

 • - Na trzích a u starožitníků sháněli návrháři šňůrky, stuhy, knoflíky a další dobové ozdoby, jimiž doplňovali kostýmy kvůli autenticitě filmu. (vendy63)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace