Schůzka naslepo

• slovenský

Schôdzka naslepo

Komedie / Romantický

USA, 1987, 91 min

Rozpočet $18miliónovTržby USA $39,321,715Tržby Celosvetovo $40,700,000Bruce Willis bol vždy všestranný talent a to už pri svojich hereckých začiatkoch, taktiež aj komediálne vsuvky mu náramne sedeli, výborne ho dopĺňa Kim Basinger. /75%/(21.1.2008)

Schůzka naslepo je přesně ten důvod, proč mám osmdesátky tak hrozně rád. Musí to být ale ty poctivý bláznivý osmdesátky, kdy scénárista neměl problém napsat naprostou kravinu a podstrčit ji takovýmu štramákovi jako byl Bruce. Dneska jsme z něj vysraný a přemejšlíme, jak moc velká akční hvězda to je, ale tenkrát se s tím nesral. Dokázal bejt taky jenom člověk, člověk, kterýmu občas rupne v kouli. Třeba jako právě v tomhle filmu. Za těch 91 minut mi díky tomu z ksichtu úsměv nezmizel...a to byste nevěřili, jakej komediant Bruce umí bejt.(7.5.2014)

Ale když si bere toho našeho blba, musí to někde vynechávat :-)). Oldschool každým coulem, ale co jiného očekávat od filmu s rokem vzniku mého narození :). Prvních 20 minut je sice vcelku vlažných, ale jak si to vezme do rukou Bruce s odplatou pro Kim, tak to dostává solidní grády a už se to veze na zábavné old vlně až do konce. Skvělé role také pro Johna Larroquetta a jeho otce. Paráda, bavil jsem se náležitě.(25.3.2013)

• choze

Předmcclaneovský Bruce Willis zúročuje pod taktovkou režiséra růžovopanteří série svoje působení v "MĚSÍČNÍM SVITU". Kdysi jsem u toho řval smíchy, dneska tomu přiznávám tak tři dobré frky (utkvěla mi hlavně opice).(11.9.2007)

• paascha

Ztřeštěná, i když v dnešní době spíš klidná komedie s krásnou Kim a ještě vlasatým Brucem. To už je dávno...(12.8.2009)

• - Bruce Willis hrá postavu menom Walter, pričom hercove celé meno je v skutočnosti Walter Bruce Willis. (m.a.t.o.)

• - Bruce Willis ve filmu zmiňuje, že chtěl být kytaristou. Ve skutečnosti je zpěvákem a hráčem na foukací harmoniku své vlastní kapely Bruce Willis Blues Band. (Pepinec)

• - Bazén, ktorý možno vidieť na konci filmu, je ten istý ako vo videoklipe "Magic" od skupiny "The Cars". (m.a.t.o.)