Kirk (Jay Baruchel) je obyčejný kluk, ale s neobyčejným štěstím. Při své práci v letištní ochrance se seznámí až s hříšně krásnou Molly (Alice Eve), která světe div se, do něj zamiluje. Okamžitě si získá nejen Kirka, ale všechny jeho přátele, rodinu a bývalou přítelkyni. Vztah mezi atraktivní Molly a průměrným Kirkem však současně budí údiv i pochybnosti u ostatních a časem se projeví také u Kirka. I on si totiž uvědomí, že mezi ním a Molly je velký rozdíl a ona je úplně mimo jeho možnosti. (oficiální text distributora)

Blazis34

Příjemná romance s předvídatelným a klasickým dějem. Žádné extra dílo, ale člověk se u něj nenudí a i zasměje. Krásná Alice Eve v hlavní roli spolu s Jayem Baruchel se k sobě docela hodí a i filmu to pomohlo. Dílo je obohaceno i o spoustu známých hitů, což se mi také líbí a proto dávám 75% - čtyři hvězdičky. ()

B3R

Po dlouhé době jsme ostal chuť na sladkou, vtipnou a americkou komedii. Myslim, že She's Out of My League tento úkol splnila. Pobavil jsem se. Místy sice předvídatelné, ale to se dalo čekat. Jinak Alice Eve je kráska k pohledání! :-) ()

kenny79

Klasická americká romance, kde ona je kráska a on looser největšího kalibru. V normálním životě by o něj ani pohledem nezavadila, ale v americe a ve filmu je možné vše. ()

megajalec

Oceňujem realizmus vo väčšej časti filmu. Trebárs bodovanie alebo to, že desiatka (a Alice desiatkou je) nemôže chodiť s päťkou (áno, Baruchel je päťka). Bohužiaľ, ale je to tak. Nech si každý hovorí čo chce, ale dvaja ľudia musia byť aj vzhľadom vo svojej lige, inak vznikajú problémy. V jednom z mnoha prípadov sa sa možno dajú dokopy, ale otázkou je, koľko im to potom vydrží. A ešte sa mi páčilo správanie sa bývalky, keď si chalanisko našiel holku, krajšiu ako ona. Presne ako zo života :) Inak film mimo moju misu ()

maldoror16

Celkově dost podprůměrná romantická (absolutně nevtipná) komedie, a to hlavně kvůli nepřesvědčivému a otravnému hlavnímu hrdinovi/herci, dále špatně pojatým, zahraným a nudným postavám celkově a kvůli celkem špatně pojatému humoru, který žel místo zábavy totálně sklouzl do nepovedených, klišoidních a nudných trapností. Celkově se na to dá jakžtakž koukat, úplně ztracené to není, ale je to hodně nevyvážené a především v mnoha směrech silně nedotažené (scény, dějové linky, postavy, romantika, závěr...) a ještě jednou prostě nevtipné. Možná by si to zasloužilo 30, ale raději za 20%.. ()

Dextwer

Tak tato komedie se vůbec nevyvedla. Plus katastrofální hlavní herec a celkově kolem a kolem, po druhé si to nepustím. Zajímavost: * Dvojité rande se natáčelo při skutečném zápase mezi Pittsburgh Penguins a New York Islanders 27. března 2008. Pittsburgh vyhrál 3:1. Moje hodnocení: 25% ()

waltosin

Pro jasná nejlepší komedie roku 2010!! Originální, zábavné,vtipné prostě dokonalá komedie! Jay Baruchel je opravdu nadějný herec a Alice Eve je ne jenom dobrá herečka ale taky neskutečně sexy! Prostředí letiště kde se film odehrává bylo dobře vybráno a setkání Molly a Kirka bylo taky dobře napsáno. Nejlepší scénky byly jak mu jeho kámoš holil koule a ten trapas s rodičema. Velmi jsem byl tedy překvapen a můžu jen doporučit na ten nějáký nudný večer. :) 95% (3961 a 64%) ()

lobo87

Jim Field Smith (???) natočil jednu z lepších romantických komédií posledných rokov. Všetky postavy boli dobre obsadené, i keď nie každému sadli. Napríklad taký Baruchel mi miestami pripadal ako feťák, s tým jeho pohľadom, trasením, trhaným rozprávaním. Ale Alice Eve tu bola očarujúca ako nikde inde. Veľa podarených gagov, pár menej vtipných, ale vo výsledku nadpriemer... 70% ()

Luccy007

60% Film o obyčejném klukovi, kterému osud do života přinese jednu krásku... V reálném životě by tohle fakt nefungovalo! ()

AndrewNewman

Sympatický Jay, neskutočne sexi kosť Alice a skvelý T.J. Miller. Taká pohodička, len mi pri tom chýbalo niečo vďaka čomu by som hodnotenie zvýšil na štyri alebo dokonca na päť. ()

blazma

Tohle je pecka, bavil jsem se. herecké duo mi bylo sympatické. celkový příběh o tom jak nemůžeš mít ženu nebo chlapa co vypadl z nějakého magazínu, prostě žeru. ()

hrumsrt

Aneb potvrzení, že láska je něco mezi nebem a zemí, co nikdo neví.. Americká komedie o vztahu mezi obyčejným klukem Kirkem, do kterého se asi může svým způsobem vcítit každý divák, a překrásnou holkou Molly v podání božské Alice Eve.. On je šestka, ona je desítka, ale jak se říká nechoď o dvě výš, nebo se z toho zblázníš. A že Kirk bude pořádně na větvi zpochybňujíc nejen sebe, ale postupně úplně všechno.. Zábavná podívaná s pár romantickými prvky, které se po většinou brodí ve spíše jednodušším humoru, aby ale přesně doručila ta poctivá žánrová klišé.. Tak naivní pohádka, až nedělá větší problém se na ni naladit, protože jakoby mezi Kirkem a Molly něco opravdu bylo, a tak to působí docela uvěřitelně. 70% ()

zenit

Velice milá romatická komedie. Samozřejmě plná klišé, ale udělat romantickou komedii bez klišé je už asi nemožné. Hlavní postava naštěstí není, jak psal psema, nějaký debil, ale jen nesmělý kluk bez sebevědomí, na kterého se usmálo štěstí. Hezky strávený sobotní večer... ()

rigby

Velmi pohodová odpočinková romantická záležitost. I když konec byl trochu přehnaně sladký, tak jsem se jinak výborně bavil a film neměl hluché místo. Nicméně tak dobrý, aby vybočil z průměru, zas nebyl. Prostě jen "dobrý". ()

covice

Nenáročná oddychovka. Zítra už si nebudu pamatovat o čem to bylo, ale tu hodinu a tři čtvrtě mě to bavilo. ()

FEAR99

Škoda asi posledních patnácti minut, jinak by to bylo za 3*. Koukatelná a celkem příjemná komedie to bezesporu je, ale jak už to tak bývá u tohodle žánru zvykem, nic nového pod sluncem se nekoná. Prcičkovský námět prošpikovaný všelijakými scénami, které jen a jen kopírují slavnější hity a nedokážou si jít vlastní cestou. Máme tu jednoho loosera, jeho divnou bandu kámošů a ještě divnější rodinu, k tomu jednu sexbombu a její trhlou kámošku. Prostě klasika. Naštěstí se to skoro po celou stopáž vyhýbá trapnosti a jednou za čas se povede i nějaký ten vtípek. Z herců k zapamatování jen Jay Baruchel, který si s hlavní rolí poradil fajnově a celý film jakž takž utáhl na svých bedrech. Za to jeho protějšek Alice Eve mě tak k pokukání (jak je prezentovaná ve filmu) nepřišla. A hraní jí opravdu nejde. 50% ()

Prvotřídní First Class?

Prvotřídní First Class?