Na tuhle nemám

She's Out of My League

Na túto nemám

Komedie / Romantický

USA, 2010, 100 min

Prvních 30 minut bylo velmi slibných, něco mi v tu dobu říkalo, že se bude jednat o originálně vtipnou komedii. Ale pak tempo začalo upadat, hlášky a vtipy už nebyly moc vtipné a začalo se to zvrhávat v další komedii pro mladý lidi, která ničím nepředčí ty ostatní. Navíc hlavní hrdina byl hroznej ňouma, neuměl se ani pořádně vyjádřit a jako herec mi přišel i dost nesympatický. Závěrečná scéna, kdy před vzletem letadla "vyfakuje" všechny, včetně svého táty, mě teda hodně rozesmála, ale pak přišel klasický klišé happy end a bylo po filmu. Sečteno podtrženo - 60%(20.8.2011)

Milé prekvapenie. Iste nejedná sa o žiadnu zvláštnu, či nebodaj originálnu komédiu. Od začiatku do konca viete ako to dopadne a v tomto smere vás film jednoducho neprekvapí, lenže na tento film sa jednoducho neskutočne dobre pozerá. Neviem či je to výberom hudby, či neskutočne sympatickými hrdinami, alebo neskutočne vtipnými perličkami, ktoré nepôsobia prvoplánovo, jednoducho celý ten čas som sa super bavil. Jay Baruchel tu podáva neskutočne pôsobivého loosera, ktorého si jednoducho musíte zamilovať. A Alice Eve je jednoducho kráska. Príjemný, romantický film z dobre načasovanými prvkami a skvelým tempom aké som tohto roku u podobných snímkov nevidel. pre mňa naj comedy tohto štýlu tento rok..(8.6.2010)

Pro spoustu lidí to je složité - konec s první láskou a vše s ní spojené, zkrátka není to jednoduché, jak se to snaží v leckterých filmech. Ale komedie Na tuhle nemám na to pohlíží z jiného úhlu a poměrně se jí to daří. Čekal jsem vlastně to, čeho se mi nakonec dostalo, bylo to příjemné, ale nevytrhlo mě to.(30.9.2010)

• PetrPan

Trochu vyčpělá a hodně klišovitá romantická komedie o looserovi, jenž k pricezně přišel. Příjemná je nepřítomnost amerického fekálního humoru, už méně příjemná je nepřítomnost ( téměř, proto 2 hvězdy) humoru vůbec. Pár gagů je ale přece jen zdařilých a Alici Eve, i když neumí moc hrát, to aspoň sluší.(30.10.2011)

Verbale, nebuď tak zapšklej. Jestli jsi čekal univerzální návod, jak si konečně vrznout, chápu, že jsi z filmu zklamaný. Vůbec by mě nenapadlo hledat v této komedii nějaké motivační či morální prvky. Já se hlavně bavil. Baruchel sice není od pohledu sympaťák, ale snaží se hrát a v tomto filmu je navíc hodně v pohodě. Některé scény jsou až nečekaně originální a vtipné, stejně tak i vztahy mezi postavami, které dost povedeným způsobem krystalizují. Všem hercům tleskám. A konečně i scénáristovi. Tento film má v sobě více podnětů k zamyšlení, než se může na první pohled zdát.(4.7.2012)

• - Dvojité rande se natáčelo při skutečném zápase mezi Pittsburgh Penguins a New York Islanders 27. března 2008. Pittsburgh vyhrál 3:1. (HellFire)

• - Mollyny rodiče hráli skuteční rodiče Alice Eve, Trevor Eve a Sharon Maughan. (c.tucker)

• - Když Kirk (Jay Baruchel) porazí svěho bratra ve střílení na branku, tak se Dylen (Kyle Bornheimer) rozčiluje, že za to mohou jeho boty a vztekle jednu botu zahodí. V dalším zaběru má ale opět obě boty obuté. A když odchází, tak jedna bota zase leží na zemi (SIRborio)