• baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1982 : NOMINÁCIE (2) : Najhoršia réžia - Blake Edwards, Najhorší scenár - Blake Edwards.(13.2.2008)

Pri tomto rozporuplnom filme budem stáť na tej pozitívnej strane. Komédia, ktorá neurazí (ani nenadchne) a aj napriek dlhej stopáži nenudí. Fantastické herecké obsadenie a jeho výkony ma nútia zaokrúhliť nahor.(7.8.2015)

• danecek24

39. Zlatý Glóbus za rok 1981 - nominace (1) - Nejlepší film (komedie / muzikál)(25.12.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,867,086Tržby Celosvetovo $15,000,000(20.2.2010)

Až mě překvapilo, jak je tohle dobrý a zároveň absurdní film. Jen kdyby skončil tak asi o půlhodiny dřív, bylo by to skvělé, protože takhle mi to po smrti jedné z postav připadalo už jen jako natahovaná kaše, která ředí to, co bylo do té doby docela dobře a kriticky řečeno. Ke konci už je to groteskně smutné a ne sžíravé.(14.11.2016)