Epizody(6)

Sitcom FM sleduje neurotického indie DJ Lindsay Carola a jeho povedené kamarádíčky při každodenní práci v jejich vlastním indie rádiu FM 86.5 (též Skin FM), kde všichni neustále dychtí po slávě. V každém díle se objeví jedna méně známá anglická kapela, která naživo zahraje jednu písničku.
Lindsay se snaží proslavit jako DJ a má neustálé problémy s ženami a především sám se sebou. Jeho problémy mu usnadňují jeho kolegové - Jane, která je typickým příkladem ženy ženoucí se za sexem a využíváním mužů, a Dom, který v seriálu vystupuje jako největší pařmen - probuzení se na trajektu uprostřed oceánu nebo vykonání potřeby do klobouku frontmana Subways pro něj není problém, kamarádi naráží i na jeho historii v "boybandu". Ač se to zdá neskutečné, jemu i Jane se daří protloukat životem bez větších problémů, jediný, kdo selhává na všech čarách je Lindsay, kterému nepomohou ani upnuté jeany.
V každé epizodě uvidíte naživo jednu z anglických skupin - The Charlatans, The Wombats, Guillemots, Ladyhawke, The Subways a Sway. V FM se také mihnou známé osobnosti jako Justin Hawkins, Marianne Faithfull, Toyah Wilcox, Jamie Theakston, Konnie Huq a Tim Westwood. (Wild_man)

Narya89

Jako mnoho ostatních jsem tento seriál zhlédla kvůli Chrisovi O'Dowdovi, protože mi chyběl humor ve stylu IT Crowdu. Nicméně co si budeme nalhávat, takový seriál je svým způsobem neopakovatelný a nedá se s FM srovnávat. Přesto je FM velice zdařilým kouskem, stavící na podobném schématu (2 muži, 1 žena) a typu humoru (britský:)) Chris mě proto potěšil i v tomto kousku a ačkoliv (nebo právě proto, že) je sitcom velice krátký, kvalita jeho dílů dosahuje docela vysoké úrovně a určitě ho budu dál doporučovat. ()

BMAJTZ

Nahrada za It Crowd to vskutku neni ale hlaska pada za hlaskou a tvurci si evidentne nebrali servitky z niceho. Je to vazne surove a na sitcom se tu slusne nadava a hazou se pomerne neslusne hlasky. Ale o to je to lepsi. Nektere hlasky jsou fakt paradni. Vylozene doporucuji. Jo a jeste bych zminil hudbu a hlavne kapely co v kazdem dile hrajou vetsinu jich znam a libi se mi takze jenom chvalim. ()

made1

Na doporučení jsem se přenesla přes naprosto hrozný první díl a bylo to opravdu mnohem lepší. Ne tak dobré jako kulťák The IT Crowd, ale dalo se. Chris je jen trochu trapnější, což je ale nejspíš rolí. ()

MossIT

Rozjezd byl slabší, ale díl od dílu se to zlepšuje a třetí díl s Ladyhawke byl už naprosto skvělý. Těším se na další. ()

Roman.Caesar

K nejlepším britcomům to má ještě dost daleko, ale i tak pěkně pobaví a má to svoje okamžiky. Uvidíme, jak to půjde dál, zatím 75% (po první sérii) ()

DannyBoy80

68%. Není to úplně ono. Všichni hrajou totální magory, podle stejného mustru 2 chlapi a 1 ženská stejně jako IT Crowd nebo Black Books. Humoru je ale o dost méně, ani živé kapely to nezachrání. ()

Martin_W

Skvělé, dobré, zábavné.. Nový styl humoru, který IT Crowd chybí.. Je pravda že Chris hraje stejného "blbečka" jako je Roy z IT, ale jinak je seriál o něco jinačí. První série je výborná, ale je to poprvé co nevím jestli chci nebo nechci, aby seriál pokračoval.. Ať to bude tak, či onak, dávám čtyři hvězdy. 84% ()

Greg25

70% Je to trochu jiný styl sitcomu či spíše komediálního seriálu než na jaký jsme zvyklý od britských tvůrců. Ale ačkoliv je to trochu netradiční a ne zase tolik hlášek, na které byste jen tak nezapomněli (lépe řečeno ty v tomhle seriálu moc nenajdete), je to přesto velmi dobře natočené a v konečném výsledku dost zábavné. Navíc můj oblíbenec z IT Crowd - Chris O´Dowd je pořád stejně charizmatický. 70% jsou i lepší seriály z britské produkce, které můžete vidět, ale to rozhodně neznamená, že by tenhle seriál nestál za to. ()

Wild_man

U mě jednoznačně pět hvězd, jednak je to dobrá myšlenka s "živým výstupem kapel" a druhak opět další živná půda pro sitcomy (zvláště v dnešní době - taneční muzika, djing, rádia. Těším se na další sérii snad bude :) ()

Razer

Další super britskej komediální seriál. Celkově je to trošku hrubější a sprostější než IT Crowds a i když hraje Chris O´Dowd všude stějně, mám ho moc rád. 80% ()

Joll

Hodnotím po 4 dílech. Mne si tedy seriál získal ihned od 1. dílu a pak už to bylo jenom lepší. Doufám, že nastavenou laťku udrží a možná i zlepší. Britcom Rulezzzz. Nyní po shlédnutí všech šesti dílů nejméně 3x každý musím změnit hodnocení na 5 hvězd! Skvělé, svěží, výborný nápad, perfektní hudba a hlavně brilantní humor, sice ne konverzační jako v Jistě pane premiere nebo Hotýlku, ale hodně podobný IT Crowdu. Jen houšť Britanie!!! ()

petrrr

Super! Další skvělá britská komedie, která se tak trochu liší jak stylem humoru, tak i dynamičností kamery. Mě to přijde skvělý obohacení žánru komedie a prostředí rádiového studia je dobrý nápad. Líbí (1.série) 85% ()

Alojs

Chris O'Dowd a tak trošku jiná variace ajťácké postavy. Tím to však hasne. FM je nezvykle naspeedovaný britský sitcom. Živá kamera, barvitější hudební pohon a mnohem více uncensored. Aklimatizační doba? Jeden díl. A i ten hned chytne. Škoda, že je zatím k dispozici jen jedna sérka. Vrcholem třetí a čtvrtá epizoda. ()

stephano

Skvělej serial plnej rychlý mluvy drsnejch vtipů. Bez titulků asi díky akcentu nekoukatelný. Ale bohužel někdy stejně jako IT crowd založeny až na prcičkovské trapnosti situací. ()

Plastík

Dávám tomu deset, devět, sedm, šest, 6 hvězdiček. Je to otřelé, vtipné a anglické. Nic nového pod měsícem. I tak legrace. ()

zyew

konečně něco s indie tématikou... chris hraje furt sám sebe, a opravdu mo to jde... jinak díky FM se dá najít spoustu alternativních kapel. 9/10 ()

andrew-a31

U mě 4 hvězdy, pravda je, že jsem ze začátku čekal něco jako "IT crowd", ale je to úplně jiné. Od 3.dílu jsem se bavil a Chris O´ Dowd v roli Lindsaye byl naprosto perfektní. Už se těším na další díly. ()