Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

Drozdo57

To by akože naozaj celú školu zaujímalo, že nejaká náhodná baba prišla o panenstvo? V tomto veku? Film je debilina. ()

PTomA

Emma Stone u mě opět zabodovala, ale v trošku jiném žánru než jsem od ní zvyklý. Středoškolská komedie, která není zas tak vtipná, jak by být mohla, ale mě stačí jen to, že je hrozně feel-good. Teda, trošku jsme kecal, rodiče Emmy jsou vlastně dost vtipní. 8/10 ()

Vito_LePour

Nemůžu si pomoct, ale z průměrné šedi YA komedií tohle jasně vystupuje originalitou. Zbytek je řekněme v naprostém průměru, ale za nápad, a jako vždy fantastickou Emmu Stone, dávám 5* ()

mirka26

Nadpriemerná teenagerská komédia. Emma Stone a jej rodičia boli skvelí. Posledná tretina je trochu slabšia, ale výsledný dojem je výborný, aj kvôli tomu, že dej ubieha sviežim tempom a nie sú tam žiadne fekálnosti, ejakuláty, nahé prsia atď. ()

Tristanian

Pocit zklamání a rozčarování převládá nad radostí ze svěží teen komedie. Mělo to svoje momenty, ale nějak to hrozně rychle vyšumělo... ()

wellbloud

+1 za Emu, +1 za rodiče. Jinak by to skončilo hodně hodně hluboko.. Přijde mě příliš ujeté aby po tom co se poprvé vyspala s klukem, nikdo ani nevěděl, jestli s nim už třeba předtím nechodila, ale i kdyby, tak reakce dost přehnané. Taký šíření této zprávy hodně, hodně nadsazené. A dobrý námět, teda spíše jeho zpracování, odlišné od ostatních (z outsidera hvězda) mi to nenahradí. ()

rigby

Teenagerská komedie s půvabnou představitelkou hlavní role. Občas vtipné, ale jinak zcela výchovné. Zkrátka klasika pro náctileté. ()

Patr1k

Velmi dobrý film s komediálno-dramatickými prvkami, herecké obsadenie pasovalo skvele, takisto herecké výkony, lúbil sa mi Tucci s manželkou :) ()

RoB23

Film o holce, která o sobě kvůli popularitě začne šířit fámy, že je běhna. Časem začne brát peníze od kluků, aby mohli tvrdit, že s nimi spala. Nevýrazné herecké výkony, průměrná kamera. Díval jsem se na to s lehkým úsměvem na tváři - je to dobře? No popravdě řečeno, mohlo to být vtipnější. ()

ssscream

Průměrná komedie s někdy perfektními hláškami hlavně od rodičů. Nic dalšího podstatného jsem si od filmu neodnesl. ()

Stuck

Jak drby, pomluvy, sex a internet dnes lehce ovlivňují mladé lidi.. Děvče si dalo úkol jak nám to vše předvést a dokázat že vše má své neblahé následky ()

david666

Pohodová komedie s nádhernou E.Stone. Film, ačkoliv je z prostředí teenagerů, není trapný, naopak obsahuje vcelku inteligentní humor. Ačkoliv je Emma centrem všecho dění, za zmínku stojí i ostatní postavy - jako je např. A.Bynes v roli náboženské fanatičky - přiznám se, že jsem ji ve filmu nepoznal (i když mi něco říkalo, že je to nějaká známá tvář). ()

SelfishMan

Zase jsme se přesvědčili o pravdivosti toho známého fyzikálního zákona, že drby se šíří snad rychleji než světlo. Originální a v rozumné míře vtipný (řekl bych na středoškolskou tématiku více než dobrý a nadprůměrný) náhled do života středoškoláků (a to nejen těch amerických), který se snaží (značně vtipně) vypíchnout některé drobné neduhy mládeže. V samotném příběhu (který nebyl moc silný či složitý a dal se dobře odhadnout z fleku, ale nebyl ani vyloženě blbý ) jsem to kouzlo až tak neviděl, jako spíše v těch jednotlivostech a kritice světa mladých (kde ta coura má větší zvuk než normální holky, kde se drbe o sto šest, závidí i nos mezi očima atd.). "A" si za film zaslouží jednoznačně zaslouží naprosto mazecní rodiče (především hlášky Stenleyho Tucciho mě posílali takřka do kolen), pošahaná superkřesťanka Amanda Bynes nebo značně neortodoxní výchovná poradkyně Lisa Kudrow, ale to nejlepší z celého filmu byla jednoznačně Emma Stone. Na její adresu prostě nemám slov, ta holka je božská. Easy A si zaslouží myslím vyšší hodnocení a ač zdejší často přehnaně kritické většinové hodnocení občas trošku nechápu, holt většina je většina (ale každý má stejně svoje malé úchylky a oblíbence, mezi ty mé patří mimo jiné Emma Stone a troška toho sarkasmu.) 80% ()

Borin.P

Když budu hodnotit film jako celek, tak se vlastně ani pořádně není co. Podobných komedií tu už bylo plno a ještě plno bude. Z mého pohledu je celý snímek postavený pouze na výkonu hlavní postavy a zbytek už nikoho nezajímá. Emma Stone drží celý film jakštakš pohromadě a jen díky ní a jejím rodičům to nebyla úplná nuda. Něco mezi 40 a 50 %. ()

benda02

Podle hodnocení bych řekl, že je to spíše sníměk pro teanegry, protože v době když jsem ho viděl poprvé, tak jsem na něm mohl oči nechat, jo, asi za to může Emma Stone, ale to nic nemění na tom, že mě to velmi překvapilo a to dost pozitivně. Zas trochu něco jiného... ()

Dámské posily...

Dámské posily...