The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážní / Komedie / Horor
USA, 2008, 10 min

Krátkometrážní film od režiséra R. Gale je parodií na klasické hororové postupy. Obměnou vražednického stereotypu nevzniká pouze komický efekt - člověk neustále sledovaný přízrakem se mění posléze v uprchlíka. Období vzdoru nahradí období stagnace a nezvykle pomalá smrt se plíží malinkatými krůčky. Závěr filmu vede k dost zajímavé otázce o povaze různých druhů smrti. (type_B)

Hrabka

Docela vtipná ujetina. Některé momenty stojí za to, občas je to trochu trapné. Každopádně "And again, and again..." dokáže určitě rozesmát. ()

cheyene

Tento kraťas mohl být vskutku o něco kratší. :) Oceňuji ale nápad a atmosféru, která je místy velmi zdařilá. Pár drsných scén, pěkný odkaz na Hitchcocka a dobré zpracování jsou důvody, proč dávám 4*. ()

juta

Velmi zábavná podívaná, která je tak pitomá, až je vtipná. On by to mohl být slušný slasher. Třeba ve srovnání s uznávanými slashery, tam si oběť bolest moc dlouho neužije, je zavražděna velice rychle, kdežto tady oběť trpí velmi dlouho a není cesty ven. :D ()

JohnnyD

Ak by to malo 4 minúty, nemám čo vytknúť. Veľmi zábavné, vizuálne originálne, parodujúce slasherové a hororové klišé ... bohužiaľ časom to upadá do stereotypu, hlavne pri scéne "...and again and again and again...". ()

playboxguest

Tak si včéra u mě v práci dal jeden chlápek kafe, hrnek mu po chvíli odnáším, ale on, že si lžičku zatím nechá. Po hodině sleduju, jak si s ní furt hraje, poklepává o stůl... a najednou cítím, jak na sucho polykám. Epic XD ()

hippyman

originální, ale paradoxně přes svou krátkou stopáž trochu zdlouhavé... sranda to je, ale zas ne taková, jako trailer dlouhé, jako film krátké. 60% ()

Pilda17

Tak to je konec! Tomuhle já říkám skvělá hororová komedie. Od začátku skvělý nápad a o závěru ani nemluvě. Originální parodie, která svým zpracováním neurazí, ba naopak. Snesl bych i celovečerní snímek, protože krátkometrážní je příliš málo na takový skvost.. 10/10 = 100% http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y ()

Ruut

Některé vraždy trvají hodiny ... Tahle 12 let! Skvělé a naprosto profesionální video. Tak, jako tady, jsem se nebavil už měsíce. ()

HAL

Brilantní nápad, až nečekaně kvalitní zpracování a tuny povedených narážek na parodovaný žánr. Lahodné. ()

pornogrind

Trailer na fiktivní film, natočenej formou parodie. Originální, nápaditý, vtipný a hlavně zábavný. Nesmím opomenout parádní kameru a perfektní hudební doprovod. Tohle se fakt povedlo. ()

Idaho

Krátký, velice humorný a originální kousek o chlapíkovi pronásledovaným děsivě neúprosným vrahem. Na jednu stranu možná zamrzí délka, ale zase to je zhuštěné, takže nebudete po celých 10 minut dýchat napětím, anebo lapat po dechu, když se budete válet smíchy po zemi. 100 % Ke stažení zde ()

dr.horrible

Originálna a vtipná paródia na hororové klišé, s tým najdoternejším vrahom pod slnkom. Keby to malo o pár minút menej, výsledok by bol ešte zábavnejší. Čisté psycho. Ps: To bol Hafner? :) ()

Carol Pifková

Ja, že si to idem pozrieť a ako som uvidela muža a lyžičku hneď som si spomenula, že toto božie dielo som už videla a nemohla som sa prestať smiať :D ()

Frajer42

Za roztomilý závěr musím jednu hvězdičku přidat. Pár vtipných nápadů se ve filmu zahlédnout dá, ale většinou se jedná a brutální stereotypnost. Nejsem si jistý, zda více trpěl vrah či oběť, protože takový stereotypní pohyb rukou není vůbec žádná lambáda. Zdejší puberťáci jistě potvrdí. Lepší 2*. ()

Kothy

Nemám slov. Naprostá dokonalost. Je to prostě sranda, jak ho nahání po celém světě. "And again and again." :D ()

swamp

Naprosto povedená desetiminutová záležitost parodující velkou spoustu "vyvražďovacích" i kvalitních hororů. Pátou hvězdičku ubírám za jednu slabší část, kdy se oběť vyzbrojí všemi typy zbraní a začne vraha zabíjet - zbytečně. ()

Okara

A máte tu kandidáta na titul Snímek s nejčastěji frekventovaným slovem "again"! Velmi vtipná podívaná parodující strach ve všech možných formách pokládá zajímavou otázku, co dělat, když vás někdo neustále mlátí lžičkou. Moc zajímavá otázka to tedy není. Já bych ho taky začal mlátit lžičkou! A vůbec, povolal bych žoldáky z Klubu přátel čajového dýchánku a ti by si ho podali. A komentář... pomalu... dopisuji... lžičkou... A to, jak velká schýza je to, že další den otevřu internet a tam je tato zpráva, raději komentovat už nebudu. Ale břicho mě bolelo pěkně. 80% ()