Extrakt

• Česko Výtažek (více)

Hrdina americké komedie Joel (Jason Bateman) je vlastníkem firmy, která získává výtažky z rostlin. Zdá se, že už brzy vydělá slušné peníze, ale pak se na něho začne valit jedna katastrofa za druhou. Nejprve se jeden z jeho zaměstnanců nešťastnou náhodou vážně zraní, poté Joel zjistí, že s věrností jeho ženy je to na pováženou, další problémy se zaměstnanci na sebe také nenechají dlouho čekat, zvlášť když se na něho zaměří právník (Ben Affleck). A to vše znamená, že jeho plánovaný poklidný život je v ohrožení, takže je potřeba s tím něco udělat. (oficiální text distributora)

Ben Nevis

Jedna z opravdu vtipných amerických komedií, kde se sice nezasmějete dvakrát třikrát z plna hrdla, zato s úsměvem čekáte na další záběr. Hlavně jsem některá vyústění zápletek neočekávala a herci jsou tu v překvapivých rolích. Je pravda, že se film hemží vypatlanci, ale zdejší intelektuály nejspíš překvapí, že - s trochou nadsázky - tohle jsou lidé z ulice. A Bateman, jako každý manager se srdcem, musí bruslit mezi problémy se zaměstnanci, která nemá to srdce vyhodit a problémy vlastními. Extrakt je něco jako Slunce seno, ale více ze života. ()

jacko

dalo by se z toho vytezit mnoho vic...ale ben affleck dobrej guru: myslim, ze nektery lidi by nemeli brat drogy :))) ()

ZackSawyer

Pohodová komedie na zasněžené odpoledne :-) První role Afflecka, kde je docela akceptovatelnej. Jinak film má "štávu" nebo spíše extrakt jen díky tomu, že jsou v něm různé charakterové postavičky, které mají své malé příběhy a eskapády. Mě se to líbilo. ()

Lucas87

Fakt dobrej úlet na odreagování. Mila Kunis, Ben Affleck a Jason Bateman už kvůli tomuto hereckému obsazení to stojí za zhlédnutí. ()

AbelXavier

Morons, rednecks, assholes a hlavne pravdiva sonda do kultury zapadakova, ten je, ale treba zazit na vlastni kuzi, abyste pochopili a ocenil (doporucuji centralni Floridu, lidskych hovad tam je nespocet) ()

kwaicheng odpad!

Nuda, nuda, nuda, nuda, nuda. Rozprostření příběhu do prostředí ušlo, stejně jako frigidní žena, ale stálo to za hovno. Nechápu jak to někdo mohl dokoukat. ()

E lan

Na páteční klidný odpočinkový večer docela průměrná a nijak urážející podívaná. Sice se pomaleji rozjížděla, ale od poloviny už člověka docela vtáhla do děje. ()

Likan7

Když je jediný vtipný moment v celým filmu jen návštěva otravného souseda, který je na obrazovce dohromady asi 10 minut, je to bída. Příběh je fajn, ale je to prostě natočený tak nudně, bez špetky humoru nebo šťávy, že to diváka začne po půl hodiny nudit k smrti. A ten pocit se bohužel prohluboval celý film. Bateman je sympaťák ať hraje cokoliv, a Mila i Kristen jsou nádherný, jenže jsou v tak děsivě nudným scénáři, až mi přišlo, že to sami vědí a nebaví je to...jako mě. ()

SKreyn

Slušná komédia po dlhšom čase. Fakt som to nečakal, dávno som nevidel fakt dobrú komédiu. Nebola síce plná komediálnych prvkov, pri ktorých by som nevedel prestať sa smiať, to nie, ale mala niečo do seba, nebolo to silené, bola to proste "normálna" komédia. Doporučujem pozrieť ale možno sa nebude páčiť všetkým. Vo filme bolo vidieť krásnu herečku ukrajinského pôvodu Milu Kunis, ktorá určite poteší nejedno mužské oko. :D ()

DadysGirl

Nenadchne, neurazí... Celkem vtipný film, kde překvapivě hraje spousta dobrých herců... Podezírám je, že si to prostě natočili jen tak pro radost... ()

Talina

Není to nějaká komedie, kde se řehtáte jak koně a tečou vám slzy proudem, ale spíš taková, kde si říkáte "co je to za kreténa?". Anyway, herecké obsazení příjemné, nebylo to ani nijak otravné nebo vtíravé (až na pana Nathaniela) a místy jsem se i pousmála. Taková průměrná komedie... ()

TommyDiamond

Obyčejná a ne zas tak úplně špatná komedie. Smysluplnost celého příběhu asi nemá cenu rozebírat. Ale celkově jsem se bavil a nenudil se. Asi největší slabostí filmu bylo, že působí strašně béčkově (hudba, interiéry a některé scény). Dávám dvě hvězdy.... ()

Shitonit

No tak Extrakt je vyloženě čistá extraktovaná multimegaprdel, při který nezbývá nic jinýho, než si pořádně držet sklenici dobře vychlazeného, oroseného ležáku, páč inak průběžně hrozí vylití moku a může dojít k následnému nezvratnému poškození telegauče, z důvodu smíchy nadskakujícího pivního mozolu. Po skončení projekce a dokonzumování nezbytných dvanáctek, doporučuji v tichosti a krátkosti skočit na vyhublou patnáctku, pro urychlený návrat do realitky. ()

RobbieM@N

Nic víc než průměr, ale značně příjemný. Mila Kunis nemá nakonec žádnou stěžejnější roli, párkrát se na plátně zaskví. ()

jafuska

ach jo, další nepovedený film, slátanina, děj hroznej, nevím co se komu na tom mohlo líbit, nechápu to. No nic, ne každýmu se to musí líbit,ale toto je děsný. ()

Chicony

Příjemná komedie na odreagování, která neurazí. Neočekával jsem vodopády vtipů a nezapomenutelných hlášek, čehož se mi nakonec ani nedostalo. Přesto je Extrakt rozumný a originální film, na který jsem se rád podíval a klidně bych se i podíval znovu. Ačkoliv Ben Affleck není mým oblíbencem, za tím barem v roli zarostlého jedince, který rád vše řeší práškem či drogou, mu to docela slušelo. Mila Kunis je nádherná a je neodmyslitelným doplňkem (nejen) tohoto filmu. ----- "But this Step guy, he's the Holy Grail. See if both his balls had been knocked clean off, it'd be a good case, but not a great case. and with no balls, he's no man at all. The jury will never feel they can walk in the shoes of a ball-less neutered He-She freak. But Step! He's got one ball! Barely. But to a jury, he's still a man. And that man is hanging on by a thread. I'M TELLING YOU, THIS MAN IS A FUCKING POWERBALL. THIS GUY IS A... Oh hello. I'm Joe Adler." ()