Krvavé vykoupení

(TV film)
všechny plakáty

Producent videohier Johnny Dash (Craig Zimmerman) nahovorí svojich zamestnancov Adama (Ryan Merriman), Lee (Haylie Duff), Maggie (Mimi Michaels), Perryho (Danny Nucci), Bassa (Troy Winbush), Paula (Jonathan Slavin) a Mikea Chena (Jamison Yang) na spoločný teambuilding do lesov v severnej Kalifornii, s poetickým názvom Jasper Park. Plánuje zorganizovať „kráľovskú bitku“ s paintballovými pištoľami, aby vo svojich podriadených prebudil zmysel pre boj. Nik z nich však nerátal s tým, že zábavná adrenalínová hra sa zakrátko zmení na krvavý boj o život na nepriateľskom území, ktoré evidentne obývajú duševne úplne vyšinutí maniaci! (oficiální text distributora)

giovanni3

Tak u tohoto ,,hororu,, jsem se vůbec nebál a to je chyba. Co zde bylo děsivého? Občas se někdo proběhl v lese, nešlo nastartovat auto a největší zlo bylo, že si dělali vlastní crack a znásilňovaly ženy víc nic.... Bylo zde i několik komediálních vložek - viz nabodnutý střelec, který z 5 kulek zabije 5 lidí a jak mu dojdou náboje, tak má v očích výraz typu ,,Já nechci zemřít.,, , ač to má tak jako tak spočítané a smrt je ta nejlepší volba v jeho situaci. Fakt to byla bída, ale byla tu alespoň krásná Haylie Duff, ač Hilary se mi líbila vždy o něco víc, tudíž dávám 1z5. ()

xaver odpad!

Zajímalo by mě, kdo za naše peníze uvádí něco tak stupidního. Nemluvě o tom, kdo zaplatil to natočení filmu. Nemohu jinak, než tuto kravinu poslat do kanálu. ()

borec999

Televízny klon Pach krvi o zamestnancoch jednej firmy, ktorí pri teambuildingu v lese natrafia na partiu zaostalých a izolovane žijúcich ľudí. Je pravda, že originalita je na bode 0 a Zapadákov len kombinuje scény a motívy, ktoré sme už videli vo viacerých známejších hororoch. Na druhej strane, atmosféra nebola na zahodenie, herci tiež nehrali tak katastrofálne ako niektorí píšu a celkovo to za hodinu dvadsať utieklo celkom rýchlo. Keď prepáčim pár nelogickostí a dier v scenári, zostáva mi priemerná lesná vyvražďovačka (hixploitation), ktorá podľa mňa nebola vôbec tak tragická a katastrofálna, ako nazančuje hodnotenie 32%. Priemer a slabé 3*. 50% ()

cmenda

Nevím od začátku to dost připomínalo Pach Krve .Ale kvalita byla úplně jinde ,jen doufám že je nenapadne natočit pokračování. ()

Olík

Když už se rozhodnete natočit miliontou verzi skupinky lidí, kterou na opuštěném místě začnou vraždit, mučit nebo znásilňovat místní negramoti, fanatici nebo mutanti (Hory mají oči, Pach krve, Cabin Fever, Kukuřičné děti 5, Texaský masakr motorovou pilou a tisíce dalších), tak to chce něco.................no prostě něco!!!!! Originalita je díky četnosti podobných námětu téměř vyloučená a tak nezbývá než se do podvědomí vloudit mozky rozmazanými po zdi, proudy krve, sekerami zaseknutými v hlavách - zkrátka nechutností a brutalitou jednotlivých scén. U Backwoods bych se skoro bál použití slova horor - je mi líto, ale tady není vůbec nic a co ten záběr na zmačkaného borce s bouhačkou v ruce na pozadí s právě vybuchlým autem - to měl bejt Bruce Willis????????? ()

MickeyStuma

Tento film vytváří dojem, že rekapituluje veškeré "vyvražďovačky" mládeže z poslední doby. Připomněl mi např. Texaský masakr motorovou pilou, Pach krve, Paintball...atd. A nebylo to zase až tak hrozné, i když několik nelogičností by se tu našlo. Vadí mi hlavně, že jsem se nějak nedozvěděl, co je to vlastně za lidi, kteří bezmilostně vraždí mládence a dívky zatahují do nějaké sekty. Prostě scénář je nedotvořený,zato natočeno je to vcelku zručně. Jako horor bych to však nepovažoval. Spíše jako akční drama. Levná produkce až září, ale na druhou stranu co taky vymyslet v lese. Zkrátka se jedná o dílo, které díru do filmového světa neudělá, zato na zabití volného času stačí bohatě. ()

Ondr@932

Ze začátku to vypadalo slibně - krásná příroda, lesy a honička, ale během filmu to zkazily tou náboženskou sektou... Takže dávám 4/10 ()

PenaPP

Tak tohle je snad největší vykrádačka hixploitation hororů, jakou jsem za poslední dobu viděl - celý děj musí být složený z jiných filmů, jinak si to nedovedu vysvětlit. Nic nového nepřináší a mezi ostatními je to prostě průměr... ()

Pitryx

Není to až tak špatné. Ano je to bé(č)kovina, chtělo to více gore, atd. atd. Já jsem se bavil a je mi jedno co kdo píše. Klidně někdy v budoucnu mrknu podruhé. 201503017848/8047 ()

Cechyno4 odpad!

K béčkovému hororu si tohle ani nečichlo. 20 minut stačilo k tomu abych vypnul televizi a chtěl rychle zapomenout. Tohle je vážně o ničem. Amatérismus prvního stupně ve všech ohledech. ()

Scenixia

Takže, až budete chtít jet s partou kámošů do lesa zahrát si paintball, rozhodně si na sebe neberte maskáče a nehrajte si na FBI. On by to totiž nějaký dementní buran mohl vzít vážně a mohl by nabýt dojmu, že jste mu přijeli zničit jeho domorodou komunitu plnou fanatických oveček, která potřebuje čerstvé holky na nové potomky. Námět mi připomíná mnohem lepší film, který stojí za podívanou a tím je TIMBER FALLS. ()

libca100

skupina mladých, les, místní pošahánci a degeni s loveckými choutkami...kolikrát už jsme to viděli. snažilo se to dotáhnout na pach krve,ale ani se to tomu nepřiblížilo.jeden z mnoha podobných filmů, u kterých je člověku líto dát rovnou odpad a tak se smiluje a za snahu dá tu jednu hvězdu... ()

tomas15 odpad!

Ze začátku to vypadalo nadějně aspoň na jednu hvězdu. Čekal jsem ultimátní "paintball" bitvu architekti vs. vidláci. Dokonce se architektům podařilo zastřelit jednoho nepřítele kuličkovkou a to se jen tak nevidí, potom už to bylo hrozný. Existuje spousta fakt špatnejch horrorů a tohle je jeden z nejhorších z této kategorie. ()