Hesher je samotář. Nesnáší svět a lidi kolem. Má dlouhé mastné vlasy a amatérsky udělané tetování. Je podvyživený a hrozně moc kouří. Miluje oheň a vyhazování věcí do vzduchu. Žije v dodávce, dokud se ale nesetká s TJ. (Filmbox)

Kacula24

Líbila se mi tak akorát hudba a scéna u bazénu - ta mě fakt rozesmála. Jinak hovadina. Portmanová se asi rozhodla, že si dá po labuti načas voraz a bude se teď věnovat přiblblým rolím (Hesher, Your Highness, No Strings Attached...) ()

DavidS.

"Perverzní metafora" nebo instruktážní video pro sociální pracovnice? V normálním světě by celá epizoda skončila záhy rychlým telefonem na linku 911...To byl hlavní důvod, proč jsem se s touto nenávistnou a grázlovskou studií minul...Nicméně Joseph Gordon-Levitt magory vždycky uměl... ()

Spike23

Natočit povedený film o ničem chce nejspíš hodně odvahy a zkušeností. Začátky takovýchto filmů obvykle povedené bývaj, ale jen v jednom z mnoha případů jim ta kvalita vydrží až do konce. A to se Hesherovi podle mě celkem povedlo, pokud tedy se dokážete bavit u depresivních filmů, v kombinaci s Hesherem a jeho historkami na vás čeká něco nezapomenutelného. ()

Michelle75

Hesher mi leze na nervy, ale když si povídá s T.J.-jovou bábi, tak si říkám všechno na něm nebude tak špatné. Natalie Portman v roli, která ji vážně sedí. Hudba mého dětství, která mě nikdy narozdíl od bratra moc nebrala a kérky, které pokud bych se někdy rozhodla, nechci mít žádné jiné, než měl Hesher a to "beze" srandy.....po pár dnech zvyšuju na 70%. ()

Lukoboss

Původně jsem myslel, že to bude víc založený a zaměřený na Metallica style, ale nakonec to tak nebylo, což je ve výsledku asi dobře, protože přímo se to kapely netýká. Nicméně... Hesher je hulvát jako prase, tak trochu ála Big Lebowski, prostě se tam najednou zjeví, nikdo nechápe proč, co a jak, ale je tam a háže jednu hlášku za druhou. Některý scény jsou zbytečný, především postava N. Portman by klidně mohla chybět úplně a nic moc by se nestalo. Je to celý tak zvláštně zvrhlý a hovadský, až to bylo a zajímavý a dobrý. Bavil jsem se.. ()

Hanys_

Takový Bad Santa bez Vánoc a vlastně pořádného děje. JG-L jako drsný flákač, který se přivandruje do rodiny, ve které taky nikdo očividně není v pohodě, je sice zajímavý, ale jinak je to takové nedomrlé. A teď když vídím, že Susser jinak točí samé kraťasy, už tu dějovou nijakost docela chápu. ()

666Carnage

Vulgární drama o šikanovaném chlapci, kterému zemřela máma. A pak přijde Hesher, to je kluk co rád metal, cigára a oheň. A obrátí chlapci trochu život vzhůru nohama. Joseph Gordon-Levitt hraje suprově. V takový roli ho jen tak nevidíte. Celý film má takovou ponurou atmosféru a dobré herecké obsazení. Jeden z dalších kousků co jsem objevil náhodou a měl něco do sebe. 60% ()

Hydra Foy

V tomto prípade som si na rozhodnutie ohľadom hodnotenia musela nechať pár dní, keďže som bola dlho na vážkach medzi radosťou, akú mi tento film priniesol a objektívnou kritikou, ktorú by som mu mala venovať. Napokon som sa priklonila k druhej možnosti, ale nič to nemení na fakte, že to takmer boli tie štyri hviezdy... Civilný film o strate a o vyrovnávaní sa s ňou, ktorý si vystačí prakticky so siedmymi postavami. Škoda, že zvyšných 6 značne zaniká popri titulnom (anti)hrdinovi, čo vo výsledku znamená, že ak si Heshera nezamilujete v priebehu prvej polhodiny, samotný film vás zo skepsy už pravdepodobne nevytrhne. Uznávam, že je to možno ťažké, ale Joseph Gordon-Levitt je aj s tými dlhými vlasmi vynikajúci a v úlohe metalového anarchistu tak presvedčivý a zábavný, že ak nič iné, mohli by ste mať po filme celkom príjemný, nadnesený pocit ako ja :) ()

Marrty3

Snímek jsem chtěl vidět hlavně kvůli Gordon-Levittovi a Natalie Portman. A musím říct, že podle komentářů, které jsem tu četl, bych čekal nějaký nesmysl. Nestalo se tak. Neříkám, že je to nějak dechberoucí, ale já jsem si ho užil. Z takových 70% je to hlavně díky Gordon-Levittovi, který celý film šlape jako hodinky. Do role sedí a je vidět, že ho to i baví. Moc prostoru nedostala bohužel Natalie Portman, ale když už na scéně byla, vždy to stálo za to. Idea filmu je velmi jednoduchá, žádné velké přemýšlení, vcelku příjemná oddychovka. Místy je to velmi kontroverzní snímek, občas dost přehnaný (závěrečná scéna s rakví). Často i vtipné dialogy a scény, u kterých jsem se od srdce zasmál. Celkové shrnutí : vulgární drama s výborným hlavním "hrdinou" a spoustou řádných hlášek, já se bavil. ()

Gongren

Luxus film, upřímně řečeno nedokážu ani přesně říct, čím je tak super, ale po dlouhé době film zahrál na emocionální notu až tak, že slza ukápla. Herci vybráni opravdu dobře. Nejvíc mě, ale dostal komentář o pár níže, že Natalie Portman tam hraje, protože se jí prachy dycky hodí - Halooo, ona ten film produkovala, proto tam hrála vedlejší roli. 95% ()

Gumrice

Méně známý, ale výborný film, který přesto, že je drama a děj byl smutný, tak mě bavil. Ale to bylo hlavně kvůli Hesherovi.. za tu scénu u bazénu bych Josephovi dala vyznamenání, dokonale mě pobavil a hlasitě rozesmál. Na konci jsou hodně stylový, originální a vulgární titulky - doporučuji sledovat až dokonce. ()

ataman329

mňa vtipná stránka veci bavila. joseph bol výborný, celok povýšil. áno, i natália, poor-geeky girl bola milá aj keď zápletka spojená s jej postavou pôsobila nelogicky. dramatická časť bola ťažko uveriteľná. ten chlapec sa neusmial a mohol sa, aspoň raz. do kamery. celý čas bolo vidieť, o čo metlákovi ide, čoho metaforou je jeho postava. v závere to bolo ale hlúpo podané a vysvetlené divákovi. záverečná "prechádzka" sa nehodila. to nebol trash metal, ale grindcore. celkový dojem na štyri, lebo päť je veľa a tri sú málo. ()

aLPaC

:D. Gordon-Levitt opravdu válí. Je ujetej stejně jako celej film (závěrečný titulky doporučuji nevypínat). Hlavní pro mě je, že mě to bavilo a v mnoha scénách jsem se opravdu od srdce zasmál. Jedinou výtku mám tak za trochu upozaděnou Natálku. ()

Domec

Takze, prvni hodina je umorna a tahne se nejvic, ale strasne. Kluk je nesympatyckej, Hesher je dementni a divak nevi proc se tak chova a jeste je dost nepravdepodobny, ze bych si ho jen tak nechala doma a Natalie se tam objevi asi na 5 minut. Kdo z vas statecnych prekona tuhle pekelnou hodinku, muze se tesit na 40 minut mensiho pekla. Hesher uz je tam prijemnejsi, tak nejak si vybuduje vztah s babcou, snazi se pomoct tomu divnymu klukovi a uz nepodpaluje veci kolem sebe. Jediny dve sceny me tam potesily, pohreb a Hesher was here. Takze co na to rict, pokud vas bavej tragicky nudny pribehy, tak je film pro vas. ()

toi-toi

Škoda toho... Hesher mal byť komédia. Susserovic dievča podala tému príliš vážne, akoby nevedeli čo s produkujúcou Natalie natočiť. Možno je však chyba vo mne, keď po trailery som čakal drsný a čierny humor. OK, ten tam je, ale so srdcervúcimi situáciami je, dľa mňa veľmi nevhodne rozmiestnený.. JGL je však výborný herec a mladý Devin mu prekvapujúcou stíha, takže film i tak skutočne zabaví i vytváraním súcitu a emócií. ()

Med_Tw

Spencer Susser zabodoval napsal a zrežíroval tuhle záležitost. Film sleduje příběh jedné rodiny po tragedii ke který se nastěhuje zničeho nic Hesher. Kdo je Hesher ??? Hesher je především hovado, bezmozek, metalák a vůbec ničím se nesere!! Všechno se s jeho příchodem začne zlepšovat ?? Zhoršovat ?? Těžko říct ... Film je vtipnej ale zároveň vážněj poměrně dost vulgární což tady není naškodu. Neni to film pro každýho co se týče zvolenýho humoru, hudby. Mě film prostě sednul nenudil sem se po celou stopáž. ()

Grizzly

Mám rád americký nezávislý filmy, protože mají atmosféru a pointu. Hlavně ale přemýšlej. Hesher je frajer, Portmanka jako vždy perfektní. Nevim jestli 3* nebo 4*. Ale co. Metallicu mám rád, rozmlacování věcí taky. Dáme 80% ()