Hesher je samotář. Nesnáší svět a lidi kolem. Má dlouhé mastné vlasy a amatérsky udělané tetování. Je podvyživený a hrozně moc kouří. Miluje oheň a vyhazování věcí do vzduchu. Žije v dodávce, dokud se ale nesetká s TJ. (Filmbox)

jhrasko odpad!

What the FUCK was this movie about? U lost your wife, U lost your mum, I lost my nut?! Vymyslieť podobnú pointu muselo dať práce. Priamo na FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA. ()

ScarPoul

Veľmi zvláštne poňatí film o existenciálnych problémoch, ktoré okrem smrti najbližšej osoby poukazujú na neustále hľadanie samého seba. Sledujeme obyčajnú podpriemernú rodinu, ktorá sa zmieta v ťažkostiach materiálneho sveta, odcudzenia a nepochopenia zo strany kohokoľvek. Ľudia majú svoje vlastné problémy, pripadajú si menejcenný a z ich životov sa vytratilo šťastie aj radosť. Do toho všetkého prichádza anarchista Hesher - ktorý svojím nemorálnym a neprimeraným správaním - kedy vracia, prdí, bije sa a podpaľuje - preberá apatických ľudí zo svojich každodenných životov. Hesher nie je sympaťák. Je to pripečený hulič, ktorý si nerobí hlavu z ničoho a z nikoho a ktorý podkopáva autoritu každého, kto to na neho s autoritou skúsi. Ale aj napriek tomu je on tou potrebnou zmenou pre ľudí, aby sa znova postavili po ťažkom páde a rozhodli sa kráčať v ústrety novým zajtrajškom. Do toho buší Metallica a Motorhead. Susser natočil naozaj špecifický snímok. Na nič sa nehrá a aj keď nejde do hĺbky v takej miere ako by som si to predstavoval a aj keď si to kazí dakedy zbytočnými scénami - retrospektíva s matkou(alebo to bol sen?) - hovorí o malých pravdách a smútkoch všedných ľudí, ktoré sa nás chtiac nechtiac dotýkajú. Nejedná sa o fantastický film, ale rozhodne stojí za zhliadnutie. ()

bouncer

Hesher není marný film, má něco do sebe a je vystavěn především na silných postavách (Joseph Gordon-Levitt válí). Humor (jestli se tomu tak dá říkat) je hodně drsný, ale celkově je škoda, že v příběhu je tolik hluchých míst. Mohla to být bomba, takhle je to jen průměrná rachejtle... ()

Skrk odpad!

Asi jsem to nějak nepochopil. Film nemá začátek, nebo možná má, ale jak jsem napsal, nepochopil jsem to. Je neslaný nemastný, byl mi nesympatický, absolutně jednoduchý děj, má špatný scénář, je děsně moc nudný a hrozně mi rvalo srdce, že tady hraje někdo, kdo mi byl v (500) Days of Summer až neuvěřitelně blízký (navíc byl zrovna tady naprosto zbytečný). To samé platí o Portmanové, ale tak pro prachy člověk udělá cokoliv. ()

EastWicka

Lehce humorný, těžce asociální filmek (líbí se mi termín, který tu nějaký kolega použil, "čudesný", jo!) se svérázným hrdinou. Na anarchistu to má až moc na háku, na metálistu umí až moc empaticky naslouchat babičkám, ale pyromanii a TV signál má zmáknutý. Dlouhý chrouny Joeovi vůbec nesluší a podoba s Džísisem prý je z hlediska filmu čistě náhodná (z etnickýho asi ne :)). Natálka byla výborná i jako matka v brýlích za kasou, nejlepší ovšem byla babča, Piper Laurie (manipulátorská majitelka pily Catherine z Twin Peaks) po 20 letech. ()

FFilipCZ

Soukromý terapeut který kouří trávu, poslouchá metal, šuká vám vaši kamarádku a podpaluje vše, co mu přijde pod ruku? Já říkám proč ne?! ...Velice nevšední dramedy s perfektní hlavní rolí v podání Josepha Gordona-Levitta. ()

Ozo

Výborná jízda plná "co to kurva..." momentů. Nevšední psychoterapeut Hesher a jeho metody, při kterých jsem každou chvíli dostával záchvaty smíchu. "A potom jsem uviděl svoji pravou kouli. Úplně poprvý. A říkám si: 'Kurva, vole! Moje koule! Koukni! Ještě jednu mám! Že jo? Je to dobrá koule. Pořád funguje.' " ()

Makky

Life sucks!!! Myš ako korisť v hadovej klietke sa proste postavila na zadné a dala mu ranu do ksichtu. Had to na ňu skúsil znova, no dostal ďalšiu ranu. Bola to zrazu myškina klietka. Had sa schúlil do rohu a trucoval. Nakoniec zomrel od hladu... ()

slunicko2

Lehká dramedy pro nenáročného diváka. 1) 36letý režisér krátkých filmů Spencer Susser svou celovečerní prvotinu postavil na 29letém Josephu Gordon-Levittovi a neprohloupil. Odvedl slušný výkon, ať už jde o scénář, režii, střih, produkci anebo dokonce ztvárnění titulků._____ 2) Milovníci alternativního jakoby undergroundového pohledu si přijdou na své. Nicméně si nedělejte iluze o intelektuální úrovni filmu. Life is like walking in the rain... you can hide and take cover or you can just get wet. Podobných mouder je film plný._____ 3) Snímek chce šokovat. U amerického diváka se to snad daří. Já zůstal v klidu. Spíš mi vadí místy dějová nedotaženost._____ 4) Na druhé straně málokterý film mě přiměje k slzám. Hesherovi se to podařilo._____ 5) Hesher jako deus ex machina přináší prozření a osvobození. Hodina transformace smutku udělá své. Ostatně, kde uvidíte polonahého Levitta ve slipech?_____ 6) I'm sorry I called you a fat prostitute... You are not fat. ()

Vampireman

Hodnotil bych ****, protože jsem se výborně bavil, ale potom mi došlo, že bez postavy Heshera (to vystupování a ty kraviny!) by ten film nebyl ničím příliš zajímavý. Rainn Wilson potěšil. ()

AffectedFace

ČSFD Hodnocení 11.7 2016 | 66% | Máme tu další kousek, z kterého vám tentokrát uvadne levá koule a poté náhle zjistíte, že máte ještě tu pravou. Sláva! Jak by řekl starej sráč Trump "Make America gay again" já říkám "Hledám svoje levý varle, make me over gays!" Film by se spíše měl jmenovat "příběh traumatické rodiny". Začátek skvělý seznamovaní. Levitt v roli Heshera na mě udělal obrovský dojem. Poté už Scénáristé nevěděli co dřív, tak nám to dosolili nesmyslnými zápletkami. A přiučili pár školáků, jak se správně kouří tráva.. Ten kluk ušatý už taky neměl dialogy, tak mu přihodili, aby řekl o naší milovaný Natálce, že je tlustá kráva a špinavá děvka. A jsi špinavá děvka? A co si o tom myslíš ty? A už si jí ošukal? Proč to neuděláš? Ošukej ji! Spoustu nesmyslně vágních dialogů. Hesher je takovej ten tvrdáček, kterej má na zádech vytetovanýho fakáče a na hrudi sebevražednýho emo sráče. Všichni se ho bojí, on je totiž takovej ten nadčlověk. 50% ()

CageDepp

Jak je člověk naučený z jiných filmů, který jsou furt dokola, že se postava změní a bude to lepší tak Hesher se měnit rozhodně nebude. ()

Eldrick

Kurva, ty autorský práva na Me(n)tallicu musely být mastný jako prase. Však hoši z kapely jsou nepřiznaní žiďáci. HESHER je hodně rezignovaný a smutný malý "indie look like" filmeček, jenž měl na víc, než předvedl. Ale lecckoho možná i rozbrečí... Pointa je jasná hned z úvodu a celý film stojí a padá s kadencí více či méně přitažených scén s Josephem Gordonem-Levittem, který předvedl rozhodně přesvědčivější výkon než v 50/50. Celkově vzato mě ta vyzařující chcíplost snímku opravdu neuchvátila. ()

M.i.k.e

zvláštní film...sám o sobě by fungoval i bez Heshera.Je docela divné,když hlavní postava je ve filmu prakticky navíc...50% ()