Samotář v Seattlu

• USA Sleepless in Seattle (více)

Architekt Sam (Tom Hanks) truchlí nad smrtí své ženy. Jeho malý syn chce, aby si táta někoho našel, a tak zavolá do oblíbeného nočního rozhlasového pořadu a přinutí tátu, aby promluvil do éteru. V autě ho uslyší mezi desetitisíci jiných také Annie (Meg Ryanová), které Sam docela učaruje. Sam je přesvědčen o čarovné moci lásky a je tak trochu idealista, Annie je ryze praktická novinářka, která má o všem svoje pochybnosti. Ve filmu dochází k četným velmi zábavným scénám zachycujícím zvyklosti lidí při námluvách a schůzkách. Nočňátka v Seattlu pojednávají bez rozpaků a s humorem o jistém nazírání osudu - jsou-li si dva lidé souzeni, najdou jeden druhého, navzdory vzdálenosti, času anebo dokonce patřičnému úvodu. (oficiální text distributora)

Entity

Zbožňuju Toma Hankse a Meg Ryan, ti jako obvykle podali skvělý výkon, ale na můj vkus byl tenhle film moc romantický a konec nepravděpodobný. ()

Standey

Klasika všech romantických klasik co znám. Tom Hanks a Meg Ryan odstartovali sérii společných romancí a že jim to ale slušelo ;) ()

Chlo0opek

Přesládlá naivní romantika, která může zaujmout snad jen ženské osazenstvo. A to přitom herci nehráli špatně, to jen ten příběh byl tak přitroublej:( Víc se mně k tomu ani nechce vyjadřovat. ()

avalonek

Úžasná romantická komedie,která mě opravdu nadchla.Perfektní na podzimní pochmurné odpoledne..Super obsazení,hudba a děj.Zaslouží plný počet. ()

Gamine

Příjemný, rodinný až pohádkoidní film, co pohladí po duši. Přesto kvůli jednoduchému ději spíš jen na jedno podívání. ()

enoemis13

Škoda, škoda toho Mellingera, ktorý má príliš priestoru. Našťastie všetko ostatné je perfektné: príšerne kostými, ktoré sú tak zlé, až sú dobré... komédia, ktorá sa nesnaží byť vtipná... romantická komédia bez Sandlera, Stillera, Ferrela, Farris a všetkých ostatne (ne)skutočne nevtipných... naopak dvaja herci, ktorí nielenže vedia hrať ale aj tá fungujúca chémia medzi nimi... a na záver, práve ten záver nepremrštený proste taký, aký by mal byť .... 90% ()

kotrlak

Tenhle flick si pamatuju ještě z doby kdy se objevil na plátnech. Už tehdy jsem měl k němu a podobnejm filmům odpor. Ted´se objevil na netflixu, tak jsem byl zvědavej jestli po těch letech nezměním názor. No, ani jsem to nedokoukal. Meg Ryan je kikina, která se hodí akorát do těchhle pseudoromantickejch sraček. Film je to povrchní a slaboduchej s náznakem nepřesvědčivýho humoru. Určitě ne moje parketa. ()

Bara86

Takový ten romantický osudový film, jenž vám vykouzlí úsměv na tváři. Za čtyři, jelikož Lásku přes internet mám radši. Ps.: Žádnému chlapovi bych nepřála ženskou, co se směje jako hyena. ()

ra0474401

Láska na Empire State Building. To by se mi taky líbilo, ale tady to působí jako děsnej kýč. Hra na ženský city. Samotný muž s dítětem, co mu umřela žena. Nic pro mě. ()

Kil

Nevím, nevím, přestože se mi Hanks a Ryan velice líbí v Lásce přes internet, tak v tomto filmu mě moc nezaujali. Čekal jsem od toho víc. ()

Mischak

Prostě skvělé, bavila jsem se, romantika také úžasná dvojka táta se synem. Bavilo mě je sledovat. Momenty s Meg na mě působily chladně a neosobně. Nevím čím to bylo :-( Ale i tak zábavné. ()

Turtle

Kvalitní a dobře natočený romantický film co nesklouzává ke kýči. V dnešní době skoro oxymoron ale Sleepless in Seattle je klasika co nezklame. ()

mr_radek

Romantická klasika, co víc dodat, takových filmů se už dnes točí málo. Trošku mě to nutí ke srovnání s Láskou přes internet. Samotář je dle mého takový předskokan a vrchol přichází až s Láskou, kdy už Tom s Meg, jak se tak říká, dozráli do svých rolí. Tím ovšem nechci srážet Samotáře, Meg byla okouzlující od začátku do konce. Celkově film nepůsobil nijak násilně nebo přeslazeně a určitě nemám problém ho vidět zase někdy znovu. ()

quido.morava

Pro mne je ten příběh kýč, ale tak pěkně zpracovaný a zejména výborně zahraný, že se mu dá i věřit. Dokonce se na to dá dívat i vícekrát. ()

EBBE

Romantika, která se dnes už nenatočí, všechno plyne, občas se usmějete, nikdo nemusí prdět a krkat, aby v popisu mohlo být slovo komedie. Pohodový film když si k němu uvaříte třeba meltu. ()

Kuchařka na plátně

Kuchařka na plátně