george82

Už po několikáté se mi potvrdilo, jak moc mě baví Adam Sandler. Příjde mi, že on má prostě přirozený talent pro tyto typy rolí. Vždycky mi příjde jakoby to vycházelo přímo z něj a ani se neučil roli. Obdobně jsem na tom s Kevinem Jamesem, který už Sandlerovi obstojně sekundoval ve filmu "Když si Chuck bral Berryho". Tito dva sehrávají výbornou podívanou společně s dalšími skvělými baviči Robem Schneiderem a Chris Rockem. Role tatínků, kteří se starají o své ratolsti jim všem sedla náramně a dovedu si představit takováto setkání i v realitě běžného života. Prostě paráda. ()

boombang

No tak, bavil jsem se, to ano - i když uznávám, že každý třetí vtip byl víceméně nechutný. Ale čekal jsem, že to bude mnohem horší, neboť jména Sandler a Schneider ve mně moc úcty nevzbuzují. Sandler se však kupodivu krotil a největší úlet zde předvedl můj oblíbenec Buscemi - a váhám, zda ho mám za to pochválit. V každém případě to bude jen on a krásná Maria Bello, na něž si za pár týdnů v souvislosti s tímto filmem vzpomenu. Apropos - dámy, nepodceňujte kojení :-) ()

Mr.Roman

"Expendables béčkových komédií" sú plní primitívneho humoru a pozitívnej energie, čo je kombinácia vďaka ktorej sa vo výsledku jedná o príjemnú spomienku na staré dni slávy tohto, dovolím si diplomaticky nazvať, špecifického komediálneho žánru. Škoda roztržitej prvej polovice filmu, druhú som sa už bavil výborne. ()

Bigwave

Jedna z příjemných amerických rodinných komedií. Skvěle vypráví dlouho celoživotní přátelství 5 chlapců s kterých se stali muži. Rozhodně to je průměrně zábavný film. ()

Peter-1307

Typický rodinný kalerábik, nemyslím si však, že pre kiná. Tak do TV to áno, na to má. Adam Sandler sa tiež nejako neurval, tak ak mi ostane spomienka na tento film, tak kopa naivity zásluhou scénara, veľa trápnych vtipov, a pozrieť si ho pozriem možno ešte raz, keď budem dostatočne starým, aby mi stačilo len vnímať pohybujúce sa obrázky a zvuk. Nenadchlo ma to, ale pozrel som si ho. To je jeho jediné pozitívum filmu s dobrým hereckým obsadením. ()

CaMMe

Slátanina hoven, bez nápadu a bez vtipu. Jestli jsem se zasmál? Ne, pouze jsem se dvakrát uchechtl! Co víc, mrzí mě, že mě zklamal, pro mě doposud sympatický Sandler. 1* za Salmu Hayek.. 20% a nikdy víc!!! ()

MarsVl

Parádní práce od Sandler a spol., nechápu hodnocení 66% ( 19.9.2010 ) když vtipnější komedii na úrovni jsme neviděl už velmi dlouho. 4* ()

ppolda

Příjemné překvapení. Místy jsem se i nepokrytě smál. Film mi dokázal přivodit nostalgické pocity na školu sotva pár týdnů po jejim ukončení. Některé hlášky prostě nemaj chybu. Kdyby si tvůrci odpustili závěrečnou moralistickou pointu, zvažoval bych metu nejvyšší. Takhle je to "jen" dobrá komedie na některý večer. Všem potencionálním divákům doporučuju poůvodní znění. Spousta vtipů je založená na angličtině a nevim, nevim, jak by se dabérům povedlo je přetvořit. ()

L3G1ON4R

Parádní oddychová záležitost s nadměrnou dávkou dospěláckého humoru, až na některé pasáže. Snad nikoho nenapadne vyzkoušet alternativní gril Sandlera. =o) ()

frxXx

/Vyzéra to akoby herci dosť často vo filme len improvizovali. Ale dá sa to stráviť, tak na **/***./Tiež zdieľam Sandlerovú myšlienku o dnešných deťoch a oceňujem jeho snahu vyhnať ich von, a ukázať im aj iný spôsob prežitia detstva, akým žili ich rodičia a neboli nešťastní....aj keď to nebolo podané najkvalitnejším spôsobom, ale možno preto to bolo takým ako bolo,aby to dnešné deti akceptovali./ ()

jafuska

překvapuje me, , že ve filmu hraje Adam Sandler nepřijde mi tento film nijak vtipný, ale přesto hodnotím takto, ale toto nebude nejspíš jako můj oblíbený film, docela film ztrácí dech už v půlce filmu, ne každý film se musí povést jak by divák l očekával, ()

pekas

Překvapivě umírněná a milá zábava. Pár slušnejch fórků, krásný ženský, pohoda. Příjemné čtyři hvězdy. Buscemi opět naprosto nejlepší. 79% ()

unrocker

Není to nic skvělého, ale pár věcí k zamyšlení a pobavení se tady najde a nic jiného jsem si od tohoto filmu nesliboval. Takže kdo chce večerní oddechovku místo nudy na NOVĚ tak ať si pustí machry... :) ()

Ayssan

Jsou snímky, které jsou scénáristicky dokonalé a přinášejí skrze filmové plátno poselství. Některé filmy mají alespoň výbornou režii, kameru, vizuální efekty. A pokud nemají, tak se snaží alespoň diváka pobavit. Smysl tohoto filmu mi ovšem uniká, neměl nic z výše uvedeného, nepobavil. Naprosto zbytečně natočená záležitost. ()

KateW

Mám na vás otázku. Čím se tenhle film liší od jiných rodinných komedií? Ničím říkáte? Ale ano! Hraje tam přece Salma Hayek,ale to je jediný rozdíl. To je trochu smutné. Myslím, že všechny podobné filmy by se daly natočit o dost lépe,ale proč si dávat práci,že? Stejně se jedná jen o další tupou americkou kravinu. ()