zElina

Další z tuctu průměrných komedií. Někdy si říkám jestli Sandlerovi už není trapně. Hodnotím ale lepší trojkou protože jsem se po dlouhé době srdečně zasmála. ()

Dantte..

Na večerní "oddychovku" jak dělané, ničím vás to nepřekvapí, ale mírný úsměv vám to přivodí a dodá i trochu pozitivní nálady. 50% ()

Shredder

Oproti dvojke umiernenejsie, menej fekalne a nutene. Ani partia komikov vsak z toho nedokazala vyzmykat viac nez typicku americku komediu. Pre mna osobne sice neskutocne tuctovy film s minimom dobrych gagov, ale perfektnou "chill" atmosferou. ()

VvV14

Pár vtipných momentů se přehlédnout nedalo. Ale od takové skvadry herců bych teda čekal mnohem a mnohem víc. Nejsem zrovna velkej fanoušek těchhle amerických komedií stylu "já si něco udělám a vy se tomu hrozně zasmějete". 2* ()

Nikol10

Komedie to není špatná,dokonce jsem se i při nějakých scénkách zasmála. Děti nejsou žádná,cukrová zlatíčka,jak jsme zvyklý,ale docela pěkní spratci. Každopádně tolik známých herců a vznikl z toho jen průměr. Přišlo mi,že film vlastně nemá smysluplný děj a je víceméně natočen,z nějakých scének,skoro typu Partička.To mě mrzí,jinak bych dala vyšší hodnocení. Zkus mě rozesmát,bylo o dost lepší Adame. ()

papadoce

Príjemná typicky Sandlerovská zábava. Oddychovka s niekoľkými fakt výbornými momentami. Neviem síce na základe čoho, ale mal som väčšie očakávania od finišu. Ale bolo to fajn, na takých 70 %. ()

Kozy9

Najpohodovejšia komédia pod slnkom. Jednoducho chill pri vode a problémy američanov. Nič viac nič menej, Tak či onak stojí za zhliadnutie. 65% ()

Scraffy

Celkom priemerná komédia s dobrým obsadením a celkom znesiteľným humorom. Na sobotňajší večer skvelo padne. ()

ANTYCHRYST

Klasická Sandlerovka :) a já mám tyhle jeho komedie rád.. Dabing v TV komentovat nebudu :( tohle je spíše taková rodinná oddychovka..taky bych se vydal zavzpomínat na takovou pěknou chajdu :) neskutečně mě srali ty jeho smradi rozmazleny ..bych je hnal..ruská ruleta se šipem zajímavej nápad.. I ostatní herecké obsazení se povedlo 70% ()

vieriX

Tak tohle byl opět typický Adam Sandler spousta vtípku narážek a sem tam nějaké ty nechutnosti. Pozval si velice dobré herecké obsazeni za sebe můžu říct že jsem si to fakt užil. ()

Jeremiasz

tahle komedka stoji za relaxaci s vypnutym mozkem, jsou situace, kdy prijdete z praci uplne vymleti a zbytkova mozkova kapacita taktak staci na smysluplne pokryti zakladnich lidskych potreb. Pak si puste tento film a budete se bavit. komedialni obsazeni skvele, vtipky sice prvoplanove, ale ne uplne stupidni, oddechovka jak ma byt ()

ratpile

Atmosféra zpočátku pohodová, bylo vidět, že se aktéři znají a dobře se při natáčení baví, ale jinak nic co by vybočovalo z (pod)průměru. Naprosto zbytečná spousta prdících a močících "fórů" a naprosto typický sandlerovský závěr nadějnou komedii pohřbily. Malé plus za Kevina Jamese, pěkné baby a ultimátní zvíře Steva Buscemiho v miniroličce. ()

Esmit

Samozřejmě, je to Amerika a jsou tam americké vtípky, ale konečně nějaká komedie, u které jsem se upřímně zasmála. Možná to bude taky tím, že mám ráda Adama Sandlera a Roba Schneidera, kterým role v komediích vyloženě sedí. ()

situs

Asi dvakrát jsem se zasmál a zhruba v polovině jsem to vypnul. Možná se to později rozjede, nebo přijdou ještě nějaké světlejší momenty, ale pochybuju, jde o druh humoru a tenhle mi prostě naprosto nesedí. ()