Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

Jurrisek

Tak tento pořad jsem asi po třech odkoukaných dílech naprosto zazdil. Moderátoři citující informace od výrobce a příručku pro uživatele? Díky to si umím přečíst taky. Nesmyslná porovnání a nadšenost( jů tady je taky odkládací prostor a tu si můžete dát kelímek od kafe) v podání amatéra Merunky? A co tihle pánové předvedli na Autosalonu v ženevě 2012, tož to byl vrchol naprosté neznalosti. " A tady máme Porsche Carrera 911, auto které se vyrábí už skoro 50 let, ale za tu dobu prošlo mnoha změnami " ...v tu chvíli jsem přemýšlel jestli to opravdu myslí vážně. Ta jedna hvězda je za Profíka Šilera, který to celé zachraňuje. ()

ForFan

Pro mě jako "auto-maniaka" parádní pořad, vždycky se něčemu novému rád přiučím... Užitečné rady, novinky ze světa, vtipné poznámky, přijemní moderátoři... auta snů i "obyčauta" = Pravidelná sledovanost od autičkářů . A mimochodem nechápu lidi, kteří tento pořad hodnotí odpadem, když je osobně AUTA NEBAVÍ , tak se přece na "auto-pořad" nedívám ne??? ()

fave2

Tento pořad, pokud to jde sleduji pravidelně, protože jsem chlap, mám rád auta, testy a design, ale čím dál míň mně uspokojuje. Začal být rádobyvtipný s přehršlí reklam a vsazení do AUTO salonu testy motorek mi taky vadí ( nic proti motorkám, ale klidně bych jim přál vlastní pořad ). Testy upadají, kamera se znaží být světová ( zbytečné záběry na nárazník, kola, anténu atd. ) a na podstatné věci nezbude čas. A narvat tam soutěž driftování a nebo teď rallye - rychlost, panebože proč? Sponzoring? Pomatený scénárista? Opravdu mne pořad přestává bavit a veršování občas bylo vtipné, veršování pokaždé otravné. Chtělo by to ubrat na pseudo světovosti a přidat např. na solidnosti... ()

Persival odpad!

Prostě taková nudná, česká napodobenina slavného Top Gearu. "Experti" také stojí (slušně řečeno) za houby a "hlášky" také zrovná na kráse nepřidávají. ()

prasecak_cz

Pořad dobrej k tomu, abych snil nad vozy, které bych si stejně nekoupil. Snaha o humor a snaha o vyrovnání se Top Gearu někdy není na místě. Pořad je primárně cílen na masy, čili na lidi, kteří autům tolik nerozumí. ()

+sfinx+ odpad!

Ty staré díly ještě šly - klasický český motoristický magazín. Jenže s odchodem Top Gearu si asi na Primě řekli - co takhle zaplnit díru na trhu a jít na to světově? Výsledek - megalomanská sračka. Když vám nějaký dědek tlačí do hlavy jeho "wau, super, kůl, bomba,...", přitom ještě pamatuje povinnou výuku němčiny, působí to hodně trapně. S trojkou z Top Gearu byla pr*** - dělali si srandu ze všech a ze všeho a i když nejsem jejich velký fanda, pořad jsem měl rád. To, co zplodili tady, je ubohou parodií neschopnou srovnání. Stačí změnit přístup a vyměnit ty slizouny - ani není potřeba hledat v mladších generacích. Stačí někdo, kdo nebude k smíchu a kdo umí normálně mluvit. ()

Deyv_1212 odpad!

Hrůza děs... parta blbů se snaží hrát si na Top Gear testují auta co už jiné pořady měli před rokem a ještě se u toho snaží být zábavní.... Nejhorší je to tlustý prase co ví o autech úplné a smradlavé h****o.... Jediný kdo to trochu zachranuje je Sršen ale ten zná jen motorky takže vlastně taky nuda ()

Marsy83 odpad!

Ne ne a ne!! Top Gear mě bavil do první do poslední minuty. Tady vydržím maximálně do první rádoby vtipné hlášky moderátora (jsou trapní sami od sebe, nebo jim to někdo píše???) a s převracejícíma očima přepínám. Ztráta času. Možná při výměně moderátorů bych tomu věnovala o pár sekund víc. ()

krokoss

hm 1 star za jediného profíka co něčemu rozumí a tím je šiler.jinak mě opravdu v pořadech o autech nezajíma že moderátor má 196 cm nebo že se v jistém hotelu dobře vaří. ()

Duffman 97

Mám to rozdělené.Na Top Gear se dívám kvůli zábavě a dobrodružstvý.Na autosalon kvůli recenzím.Víc ale od toho nečekejte.Není to Top Gear.60%. ()

eMejla

Mám rád trio Clarkson, Hammond a May. Je vidět, že to jsou kámoši od z hospody, mají v sobě klukovskou energii, vymýšlejí *íčoviny, dělají si naschvály a jejich vtipy jsou někdy až krutě vtipné. Zde v Autosalonu si naši "experti" hrají na Top Gear a vůbec jim to nejde. To trapný prase Pepa je tak na ránu lopatou přes držku, když slyším ty jeho rádoby vtipné ubohé vtipy a vůbec celkově jeho vyjadřování okamžitě přepínám. Asi si myslí, že je českej Jeremy Clarkson, ale není. Přitom pořad jako takovej není v jádru špatnej, z testů se dá i něco dozvědět, na rozdíl od TopGearu, ale zabíjí to moderátoři. A taky to, že je to z půlky reklama na auto doplňky. Jedině snad Sršeň, sice je sprostej jak dlaždič, ale vypadá, že se vyzná. Škoda, že mě motorky, a ještě k tomu v pořadu o autech, vůbec nezajímají... ()

Psone121 odpad!

Odporný produkt placement v praxi. Čim lepší destinace a dieta pro moderátora od automobilové značky převážně tak tim lepší % pro danou značku auta většinou stejně všechny nakonec dostanou 90% aby jim zase pak proplatily cesťáky na celý rok. Nejduležitější je kufr a spotřeba v naftě. ()

smirec1

Volakedy davno sa to dalo pozerat...ale teraz sa to pretransformovalo na cestovatelsky swrial, kde vychvaluju to auto od toho vyrobcu ktory im prave plati cestu niekam...a potom trapne sutaze kto je rychlejsi, kto ide rychlejsie na bicykli, kto vie rychlejsie nabit auto cez zastrcku....proste uz to stratilo zmysel....nemam rad cestovatelske programy a preto ani autosalon nemusim....skoda! ()

Steve661

Nesnesitelná blbost. Místo toho, abyste se dozvěděli něco o autech, tak se dozvíte, že na Šumavě je nový hotel s obrazy od tohoto a támhletoho malíře a podobný kraviny. Všechna auta, co tam hodnotěj nedostanou snad po 90% a to ikdyž jsou to totální šlupky, viz. nová Fiesta. Plasty, co se odlupujou, nedržej a vržou a další neduhy a pokud si dobře pamatuju, tak pod těch 90% nedostala. Dále, vážně pochybuju nad odborností těch "expertů", kdo chválí výkon a projev tříválce, kterej je rád, že mu při 110Km/h nevyskáčou ven všechny ventily, to nemůže bejt úplně člověk na svém místě. Předposlední hřebíkem do rakve paskvilu jménem Autosalon, jsou ty cringy soutěžě, kam se hlásej rodinky. Táta štěstím bez sebe, že si muze zasoutezit a vyhrat novýho golfa a jeho obézní devítiletá holčička na kameru ze sebe ani nevytlačí "bů". Posledním hřebíkem, je angažování experty Terezy (myslim, že se tak jmenuje). Pohledná slečna, ale je vidět že o autech opravdu neví vůbec nic, než že mají 4 kola a motor. Na óčku byla lepší ;) Dal bych odpad!, ale to by tam nesměl být Sršeň, jediný skutečný expert, který ví, o čem mluví a umí i jezdit (narozdíl od některých svých autařských kolegů). Takže pokud máte rádi motorky a hledáte testy, tak autosalon kllidně, pokud hste spíše fanda do aut, tak se tomu vyhněte obloukem (nezlepšilo se to za těch posledních pár let), radši si pusťtě na Streamu Meziplyn nebo Garáž. ()