Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

EricNor

Jak tohle muze mit vyssi hodnoceni nez novy Top Gear? Expert Pepa, jeho vysuseny bratr, pani co si odskocila z bordelu na melouch. No ty vole. ()

Maxusz odpad!

SEBRANKA! FRANTIŠEK FIALA NEUMÍ MLUVIT. RADEK VRTAL SE OBČAS ZLOMÍ V PASE A PAK POCHVÁLÍ ZA CHLEBÍČEK HYUNDAI. DOSTAL MĚ JOSEF VRTAL, KTERÝ NA MĚ ČUMÍ V REKLAMĚ NA AUTOBAZAR MONTE CARLO A TVÁŘÍ SE JAK VYORANÁ STARÁ MYŠ. V JEDNOM DÍLU NECHALI NAPŘ. NAMÍSTO BONTON SLOVO BONMOT A ŽENSKÁ TO ŘÍKALA TÍM SVÝM DRSŇÁCKÝM HLASEM :-). BĚŽTE SI JEZDIT HNOJMETEM, VY SRA*KY. ()

Elam odpad!

Hodnotím především po shlédnutí dílu "Expedice Tunisko 2018", marně přemýšlím, jestli byl tenhle díl součástí "Autosalonu ", nebo " Kouzelné školky". Infantilní humor Josefa Vrtala mně absolutně míjí. A jelikož se jednalo o testování Škody Kodiaq v Tuniské poušti, přiznám se, že na konci dílu jsem se nedozvěděl vůbec nic. Jo, vlastně něco jo, vím z jakých ingrediencí se skládá Harissa... ()

ondra.latzka odpad!

dřív to šlo, ted už několik let nekoukatelná sračka - zdravim oba kokoty Vrtaly.... Vrchol všeho je, že si starej jezdí s vnučkou po výletech a ještě má tu drzost o tom točit absolutně nudný "reportáže" ()

ORi_SV odpad!

I ODPAD je pro tuto žumpu a nejhlubší dno automobilové žurnalistiky (i když to teda s motoristickou novinařinou nemá společného vůbec nic) je hodnocení, které vůbec neodpovídá to, čím Autosalon opravdu je. Jenže bohužel, lidé s IQ počtu kol běžného osobního automobilu to prostě sledovat budou a díky nim tato ostuda nikdy neskončí. "Experti", kteří vážně nerozumí autům, jsou vážně špatně. Krom toho, co se dočtete i v oficiální brožuře od automobilky, se však dozvíte aspoň něco. Jak moc na vrchol trapnosti jsou schopni "moderátoři" zajít. Ale co, na výměnu manželek se taky někdo dívá, že jo... Ovšem už by to vážně mohlo skončit. A nebo to aspoň dávat někam mimo hlavní vysílací čas. Vážně se slovy ani nedá vyjádřit, jak moc špatnej tenhle pořad s těmito moderátory je. Bohužel... Pořád pro méně inteligentní diváky, kteří sice absolutně nejsou fandové aut, ale rádi říkají, že ano. ()

TomQ

Nesympatický moderátor a pro mě v drtivé většině nezajímavé testy (motorky, 4kolky, dodávky, traktory, kamiony a podobně). Normální osobní auto aby člověk pohledal. ()

ricpic63

Průměrný pořad o autech který shazuje a táhne dolů samolibý Josef Vrtal. Recenze jsou neobjektivní a celý pořad je spíše takový teleshopping. ()

Redyx1 odpad!

Ten fousatej děda tam irituje snad všechny diváky a ostatní moderátoři si myslí že točí nějaký světový formát Top gear,ale je to jen trapný pořad který se snaží kopírovat a postrádá to vtip zajímavosti atd.odporná trapárna normální člověk při pohledu na ten humus blije!!!!!🤢🤮🤮🤮🤮 ()