Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

mine.slayer odpad!

V Čr není zatím žádný pořad o autech, který by vyloženě nadchl, ale ani vyloženě zklamal, průměr. Od doby co se z autosalonu stal promo pořad pro nejrůznější automobilové značky, hodnotím jej jako odpad. ()

wCholito

ty doby kdy jsem kvůli tomu lezl z postele jsou už dávno pryč celkem už neukazují nijak nové modely často se jedná o zaběhnuté kusy, ale když už se poštěstí a zastihnu tento program tak se těším na reportáž Pepika Vrtali :) ten mi přijde nejsympatičtější má na to takovej normální realnej nadheld člověka . ()

Alvin

Moderátoři jsou vesměs mizerní, zvlášť když se pokouší o humor, ale pokud jde o představování aut, tak nemám větších výhrad. ()

nudlis odpad!

(2/2014) Kdyby se Josef Vrtal pořád nesnažil nějak "vtipně" glosovat a přirovnávat, bylo by moje hodnocení lepší. A přitom Radek je celkem v pohodě. Obsahově pořadu nemám co vytknout, forma podání informací už je horší. A pan Šiler je hustej týpek :-) Ale ten Josef Vrtal mě tam fakt DOST sere. EDIT 1 (5/2015): Po cca roce, kdy jsem pořad moc nesledoval, se Josef Vrtal ve svojí "vtipnosti" celkem zklidnil, takže teď je to i pro mně koukatelný. Trošku občas zamrzí očividná inspirace Top Gearem, ale není to nic hroznýho. To dělají všechny pořady o autech, že kopírujou Top Gear. EDIT 2 (7/2016): Po dalším roce Josef Vrtal opět rozjel svoje neuvěřitelně debilní kecy, přirovnání a rádoby vtipy. Ten vůl prostě neumí recenzovat auto BEZ trapných přirovnání, všechno je "jako něco ..." Je to fakt neuvěřitelnej chudák. A obecně mi připadá, že od doby, co skončil tradiční Top Gear s triem Clarkson-Hammond-May, se produkce Autosalonu a její "experti" snaží kopírovat styl TG, což jim jednak vůbec nejde, druhak je to silně trapný a ubohý. To vše ale naštěstí kromě Sršně. Ten si jede svoje motorky a nemá potřebu se po nikom opičit. A to je fajn a já mu za to děkuju :-) Dvě z pěti. EDIT 3 (7/2018): Už na to moc nekoukám, sralo mě to čím dál víc. A když ano, obvykle to nevydržím celej pořad. Je to čím dál větší humus. Přibrali do týmu jednoho chlápka, kterej je celkem v pohodě, je věcnej a nesnaží se bejt vtipnej za každou cenu (jako debil Pepa). Pak taky přibrali ženskou (PROČ???), asi proto, že si produkce myslí, že to přitáhne k televizi jiný ženský. Ta plká obvykle samý nesmysly a jen potvrzuje že ženský do pořadů o autech nepatřej. Teda aspoň ne takovýhle slepice. No a nakonec - pořad má trvat 55 minut, ale z toho polovinu času zaberou reklamní bloky. Narvou tam 3, každejch 15 minut. Měním hodnocení na ODPAD ! (12/2018) Nedávno jsem na pořad přepnul při reklamním bloku jiného kanálu a jsem rád, že s Autosalonem už neztrácím čas. Tzv. "expert" Pepa je pořád trapnější a trapnější, přijali sice novýho moderátora, ale ten se z neznámýho důvodu rozhodl, že bude pořád a neustále mávat kolem sebe rukama (že by chtěl odletět?). Přijali taky ženskou, která jde v trapnosti úspěšně v Pepových šlépějích a myslí si, že je se svým názorem "kůůůl", protože "moderuje pořad pro chlapy" (kdepak, Jitka Čvančarová to kdysi dělala podstatně líp). Ale Tobiášová se fakt nedá ani poslouchat. Nakonec jsem po deseti minutách zhnusen přepnul zas pryč a už se k týhle hrůze nevracím. ()

Dvyt odpad!

To je tak, když se někdo shlédne v zahraničí, ale specifický humor a charisma zcela chybí, pocit trapnosti od začátku do konce. ()

Tumbik

Celkem dobrý seriál. Dobrá kamera, scénář, stručný popis vozidel atd. Akorát by měli dát pryč Meruňku. 60% ()

Hockauf

O auta se zajímám a tento pořad jsem původně sledoval celkem rád, nelze se však ubránit dojmu, že zde silně působí sponzoři. To že sem tahají motorky, což s názvem koresponduje je pak na samotnou kapitolu. ()

knoxvile

Dá se říct, že to je jediný pořad o autech, který běží v televizi. Bohužel pojetí pořadu je naprosto příšerné. O testovaných vozech se nedovíme skoro nic, maximálně pár blbostí z broužury nebo nějakou naprosto irelevantní pitomost. K tomu si přidáme extrémně rychlé a šílené střihy, kdy každý záběr na auto trvá asi vteřinu, to vám přivodí možná tak epileptický záchvat. Přidejme ještě naprosto hrozný komentář "experta" Pepy, kterému to prostě nevěříte. O autech se tu dozvíte vlastně úplné hovno. Jediný povolaný člověk, který své práci opravdu rozumí a je profesionál, tak to je Pepa AKA "Sršeň" .. ten testuje motorky, které mě zase moc nezajímají. Možná by si zasloužil svůj vlastní pořad. Jediní, kteří v CZ/SK dělají svoji práci dobře jsou pánové Honza Koubek - Meziplyn a Rasto Chvala - Garaz.TV, jejichž pořady mají aspoň nějakou informační hodnotu. ()

Spo odpad!

Před lety dobrý pořad o autech, kde jste se i něco dozvěděli. Dnes snad naprosto nejhorší na co se dá dívat. Neskutečně velké množství reklam na všechno možné, minimum vlastního obsahu - spousta reportáží a záběrů je jen převzato, půlka už tak zbytečných testů aut je vyplněna "konkurenty" což nikoho nezajímá. Pokud se nechcete nic dozvědět a ztratit čas tak porad6pro vás. ()

JARDAHONDA

Nové díly autosalonu, jsou konečně pořádně vychytané.. Automobilový fandové se, tak dozví přesné informace bez klišé.. Nové trendy, rady a testy jsou přehledné a věrohodné. Celkový dojem = 100% ()

MrAldridge

Teď sleduju Autosalon a ta blonďatá moderátorka mi svým naučeným projevem těžce připomíná starý dobrý rychlodabing. Jenom tápu, jak dokáže číst text a při tom řídit Subaru...nebo, že by to měla tak perfektně našprtané!? Jinak objektivnost je opravdu na úrovni skutečných znalců...Dacia Duster dostane 98% a Mercedes E 63 AMG S taky 98%...takže to jsou podle Autosalonu vozy na stejné úrovni. Tak to potom jóóó. ()