Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže. (oficiální text distributora)

Jespi

Ráno 7:30 budík, kafe, 8:00 autosalon, dříve pro mě naprosto běžná rutina, bohužel postupem času šla kvalita velmi dolů a jakmile začal dělat Autosalon nevtipné vtípky, kopírovat Top Gear a celkově se méně zajímat o rozbor aut, přestal jsem jej sledovat úplně a teď si jej pustím jen kvůli konkrétnímu typu auta, který chci vidět. Ale i přesto, prvotních několik desítek dílů bylo naprosto fantastických. 80% ()

Martin_W

Nikdy jsem se o auta nějak nezajímal, což je pro mé pohlaví trochu hanba. Tohle mě už však ale baví.. Vidět ty krásné kousky z pohodlí domova. Zajímaví moderátoři, občas vtipní, jako by vypadli z Barrandovské EzoTv. A ta hodinka a něco krásně i s tou reklamou uteče. Jen kdyby to Prima dávala v rozumější čas.. Takhle na to trefím při nejlepším jednou za měsíc. ()

mosnak odpad!

Čím starší tím nudnější. Je smutné, jak moderátoři nedokázali pořad posunout někam výš. Experti jsou stále více nudnější. Jediný kdo ještě neztrácí dech je "expert" Pepa. Ostatní jsou fakt marní... 5% ()

bobstock

Sice jsem Meruňkovi jednou pomohl koupit si kafe z debilního automatu při natáčení, ale radši bych ho koupil Pepovi Vrtalovi. ()

mira007

Určitě jeden z nejlepších pořadů své kategorie, čímž je důkazem, že se stále vysílá, zatímco ostatní vznikají a zanikají. Recenze aut jsou z filmařského hlediska určitě top, ale komentáře moderátorů časem sklouzly do totální přehnané šaškiády a exhibice. ()

kubyno

Dřív jsem na to koukával, a i když to nebylo nic moc, bylo to prakticky to nejlepší český o autech. A taky celkem užitečný - nic extra, ale hrozný to nebylo. Pro 5* by měli navštívit BBC a pana Clarksona. ()

artas

Osobne sa mi páči spôsob akým sú autá predstavované. Je to skutočne recenzia, nie iba predstavovanie vozidla. Toto oceňujem a páči sa mi omnoho viac ako rovnomenná relácia na televízii Joj. Add: Po zmenách od leta 2009 sa mi autosalón páči ešte viac a preto pridávam jednu *. ()

goniss

sice auta moc rada nemam, ale tenhle pořad je umí perfektně popsat..porad obohaceny o zajimave efekty,vtipky,apodobne. A správný výběr čvančarkou :-) ()

HouseMK

Koukám na zdejší komentáře a jsou už značně zastaralé (Jitka Čvančarová už bohužel chybí) - to se není čemu divit, když pořad bězí už pět let a často se mění formát a moderátoři. V tuto chvíli tu máme oproti minulu sekci "expertů", kteří opravdu autům rozumí a pak sekci "herců a moderátorů" kteří se snaží pořad oživit a dát mu nadhled a laické vnímání aut a všeho kolem nich. Osobně mám radši tu odbornou sekci, která je zároveň vtipnější (můj oblíbený expert Pepa :-D). Shrnuto - na naše poměry podle mě zatím nejlepší magazín o autech, ačkoli konkurence (AMStyl a AutoMag) se dotahují. Nesrovnávat s Top Gearem. P.S.: Chápu, že se to někomu nelíbí, protože "nemá rád auta". Tak na to proboha nekoukejte! ;-) ()

Jeremiah

Jako velký automobilový příznivec si dovolím hodnotit i tento pořad TV Prima. Myslím, že se jedná o nejpovedenější motoristický pořad v českých televizích. Má vtip, dobré grafické provedení a zájemci podá obšírné a zajímavé informace ze všech motoristických oblastí. Po několika letech sledování doplňuji - drží si stále dobrou úroveň, i když si myslím, že jim vedení v poslední době trochu obrušuje říznost jejich kritičtějších komentářů. Navíc se čím dále častěji vydávají cestou Top Gearu - což by mohlo být na škodu. Dodatek č.2 - Pepa Vrtal si z toho začíná dělat rodinný podnik - i z toho důvodu dávám 3* místo původních 4. ()

rusty09

Totální hovadina. K čemu mi je, že vim kolik to má KW, nebo spotřebu, furt stejné pisničky u reportáží.Zlatej top gear. ()

Betmän odpad!

V současné podobě pořadu čistý odpad, a to jen zásluhou party moderátorů, pardon, oni jsou vlastně experti. ()

RottenFox odpad!

Pfffffffffffrrrrrrr! To upřednostňování značek mě u tohoto pořadu naprosto irituje.... Citroen má naprosto úžasně velkej kufr o objemu až 500 litrů a za chvíli vám tvrdí, že tenhle hnusnej Peugeot má jen 800 litrů, což je pěkně málo... Top Gear rulez. ()

char_t

Snaha napodobit Top Gear někdy vyjde líp, jindy spíš působí trapně. Ale i tak je to asi aktuálně nejlepší automagazín na českých obrazovkách. ()

GMVajgl

Reklama na auta prokládaná přestávkami na reklamu. Recenze působí povrchně. Recenzenti možná byli vybráni na základě nepotismu (jako kamarádi producentů) a ne jako odborníci. Jediný Sršeň působí jako že alespoň ví, o čem mluví. Ostatní se nepouštějí do žádného vysvětlování a předávají divákovi pouze nicneříkající papírové parametry a své subjektivní dojmy a emoce. Snad všechno vždy dostane hodnocení >90%, což je dost podezřelé. Kdo se chce pobavit, tak se radši podívá na Top Gear, který má alespoň nějakou úroveň a jeho redaktoři se nechovají jako infantilní klauni. Kdo chce slyšet znalce a skutečnou kritiku, koukne na videa Martina Vaculíka na youtube. ()