Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

forkys

Nechápu že byl někdo ochotnej tohle zaplatit.. Šíleně ujetej film. Po vizuální stránce by se film vyrovnal snad i Thorovi, ale vtipností dialogů (někdy hodně vulgárních) ho zdaleka předčí. Celý film jsem se smál, až mě břicho bolelo! ()

ER

Když si nemohl jako trofej uříznout roh Minotaura ,tak uřízl jeho penis a pověsil si ho na krk....V tomto duchu se line zábava této frašky,která přitom sází na výpravnější zpracování (i efekty ujdou). Jenže něco tady chybí.Že by Leslie Nielsen? ()

rublik05

Bál jsem se, co mě čeká za trapnou šaškárnu, ale k mému velkému překvapení jsem se od začátku docela slušně bavil. Jedná se o totálně ujetou, úchylnou, sprostou a ve všech ohledech bláznivou šílenost, která je kupodivu relativně slušně natočená. Herecky je snímek naprosto perfektní, hlavní trio herců je opravdu top. Příběh je jednodušší, přesto zajímavý, má plno povedených scén a situací. Humor patrně nesedne každému, já se ale pobavil královsky. Velmi povedená parodie, ke které se určitě ještě někdy vrátím. 7/10. ()

aa12

Je to totální kravina takže dávat 4 hvězdy mi přijde přehnané, ale pobavil jsem se u toho nehorázně. Je neuvěřitelné jak mě dokázali pobavit takové hovadiny , které se tam objevily, já většinou s filmy tohoto typu nemám slitování, ale prostě u toho jsem se fakt nasmál a to je přece účelem komedie, takže by se všichni měli zaměřit na zábavnost a odprostit se od všeho ostatního, protože blbost je to kardinální. ()

Simi_Papi

Po excelentním Pineapple Express značný kvalititativní sešup. Herci hrají výborně a triky ujdou, ale scénář je tentokrát pouze snůškou houpých, oplzlých a nenápaditých blbin. Nejvtipnější film byl, když se o to nesnažil. 45% ()

Ogrb

Hrozivej komediální nátřesk, možná ne úplně dovedenej k dokonalosti, ale pořád má Natálku v tangách, rozkošnou Zooey a ďábelsky vtipný duo Franco-McBride. Je pravda, že ulítlej huličskej humor nemusí sednout každýmu, ale to si musí člověk uvědomit ještě předtím, než na takovej film vyrazí do kina, no ne? 8/10 ()

dj_kure

I když mi bylo minotaura svým způsobem líto, nemohl jsem se nesmát. A tak jsem to měl celý film. Občas si prostě musí člověk udělat prdel i z pohádek ;) 68% ()

coinneach

Nemáte-li rádi slůvka fuck a shit, vyhněte se téhle mile bláznivé komedii velikým obloukem. Your Highness je nádhernou ukázkou filmu, který úmyslně abdikoval na "vyšší umění" a jede si podle svého plánu, slušně úchylného a co je hlavní, svůj účel splňujícího. Putování za záchranou milované dívky ve fantaskním světe plném oblud a příšer všemožných druhů nečekaně čerpá také ze slušné výpravy, dobrých efektů a zejména příjemně uvolněných hereckých výkonů. Nadplán plní James Franco, jemuž patetické proslovy o oplzlostech sedly dokonale. Parodie hrdinských fantasy příběhů ale i přesto zůstává hlavním vývozním artiklem snímku, který splnil přesně to, co měl. Možná zamrzí, že vtipné situace tak maximálně vykouzlí úsměv bez popadání se za břicho, cenné ale zůstává, že tvůrci přesně našli hranici mezi bláznivou komedií a oplzlou hloupostí, řeč je v podstatě o "úzkoprofilovce", která není určena všem, ale zejména skupinkám mladých lidí, kteří se při větě "The fucking time has begun" uchýlí zřejmě i k burácivějšímu projevu spokojenosti než je zmíněný úsměv. 60 % ()

Nešpi odpad!

Myslím, že označení fantasy komedie není namístě.Ano je zde pár povedených vtipů avšak je tento film jinak sprostý a nechutný, kde jde jen o vulgarismy a o nic jiného.Je mi podivné, že takoví herci jako je James Franco a Natalie Portman se nachotmíli k takovéhle blbosti. PS.Ještě se mi nikdy nestalo, že bych odešel z kina kvůli kvalitě filmu, ale dnes je to poprvé! ()

odvedle

tak trochu perverzný, ale vtipný a s ľahkosťou odrozprávaný príbeh, originálny a netradičný a práve to si na filme cením naviac... dobré výkony hercov, najmä nadržaný počůránek Honimil je skvelý, Zooey s ofinou cez čelo pekná ako vždy, Natalie klasika.. ()

vetsinezobri

Čekal jsem to mnohem horší. Hovadina to sice je, ale díky bohu je i k smíchu. Čaroděje snad nemohli udělat odpornějšího a Portman je čím dál tím víc hezčí. ()

Shredder

Dalsi zufalo nevtipny pokus o komediu. Writers - Danny McBride, Ben Best..... McBride je nielen zalostny scenarista, ale aj komedialny herec. Dokaze utiahnut niaku malu vedlajsiu rolu ako napriklad v Tropickej burke, no tym sa jeho potencial konci. Udrzovat celu dobu ten isty trapny vyraz tvare a hovorit dokolecka fuck je biedne aj pri dnes standartne nizkej latke v Hollywoode. Jednorazova jednohubka, ktora bude onedlho zabudnuta co potvrdzuje aj slaby zarobok z kin- $26,121,638, co je pri nakladoch 50 milionov na zaplakanie. PS: Dufam, ze nas buduci rok Sacha Baron Cohen konecne vytiahne z tohto komedialneho sucha. ()

Don82

Od začátku do konce, samej fuck! Dalo by se říci novodobé fantasy pro pubertální jedince, sázející na vulgarity zasazené do klišé "quest" filmů. To by ani tak nevadilo, protože díky Unrated verzi se člověk alespoň párkrát zasměje. Škoda, že se scénáristé drželi celkem při zemi a víc neparodovali různé "hrdinské filmy" (a že jich bylo!). Prostě taková jednorázovka. ()

chicab8

Proč ne, dobrá letní oddechovka s mnoha vtipnými momenty, na druhou stranu s mnoha trapnými a ještě trapnějšími chvilkami, ale celkovému dojmu vymyté pohodovky neuškodilo.. ()

RajCZitko

Rozhodně není pro děti, určitě ano pro nadržené teenagery, pravděpodobně to nebude nic moc pro těhotné matky, dost možná to nepochopí senioři, zazobaným a smysl-pro-humor nemajícím dívkám se to taky spíš líbit nebude a zbytek (kam patřím i já) se u toho náramně pobaví :) Když jsem tady viděl soupis žánrů tohoto filmu, bylo hnedka jasné VOCOGOU. Vám by mělo také :D ()

MaryLynn

Promiňte, ale ten film je strašný. Nemohla jsem ho ani dokoukat. Snaží se být vtipný, vulgární nebo to je parodie? Už z traileru jsem si říkala, to stáhnu, na to do kina nepůjdu. Ještěže jsem to udělala... Musí se nechat, že jsem si ani nepočkala na scénu s prdelkou Natalie Portman, jak to bylo strašný. Ale na youtube to je :) ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo